bugün

entry'ler (671)

insanlara güvenmemeyi öğrenmek

Sağlam sikilmeyi gerektirir.

hancı bize şarap ve kadın getir

Kadınların geçmiş den günümüze kadar aldığı kazanımların farkına vardırır.

sikme eylemini üstünlük olarak gören tip

Erkek poliyannadır. (bkz: mutluyum çünkü çüküm var)

yabancı oyuncu sınırlaması

Bizimkileri bıraksan 11 yabancı teknik direktör yabancı hatta hakemde ithal olurdu.

güne besmeleyle başlamak

Psikolojik olarak şükür etme durumudur, saçmadır.

16 yaşındaki kızla çıkan 25 yaşındaki erkek

Üniversitede olup hatta üniversiteyi bitirip hala lise önünde kız kesen faça şahinli pezevenktir. (bkz: üretim hatası)

seçenekler görecelidir

kuçük örnek akp li değilsen chplisin, müslüman değilsen ateist, ateistsen chp li , kürtsen örgütlüysen bölücü, türk değilsen bilmem ne vs. vs.
kimsenin aklına başka seçeneklerin olabilceğini düşunmüyor, bu herkesi etkiliyor. ben deistim gezi sürecinde etkin rol oynamaya çalıştım ama chp li degilim yada mhp li, yada bdp li ve olmamada gerek oldugunu sanmıyorum, insanlar buna anlam veremiyor çünkü apayrı bir boyuttan bakıyor çoğu insan. eve gidince uzun uzun bir defa daha açıklamak isterim bu durumu, her türlü sorulara özel mesajdan açığım.

istanbul a gideceklere tavsiyeler

yürüyen merdivende sağ taraf serbest sol taraf hareketlidir. yürüyeceksen eğer soldan in yada çık, sabit durup makinanın işini yapmasını istiyorsan sağ tarafa yaslan ve bekle.

türkiyelilik pkk silahıyla yapılan bir dayatmadır

ulken imparatorluktan kopmadır, bu tooprakta %30 kürt %40 diğer ırklardan insan yaşar. diğer turklerinde hemen hemen hesi melezdir. aksini idda etmen saçmadır.
türkiyelilik doğru bir tanımdır, ülkeyi değil ırkı reddediyor bu insanlar senin empati yapma yeteneğin olmadığı için hiçbir sik anlamıyorsun.

hiç tanımadığınız bir erkeğin günaydın demesi

o kişi işte benim.

pes te en nefret edilen insan tipi

dandik golde repkay izleten. itina ile döverim.

en az üç çocuk yapmanın gerekliliği

deniyor ki nufus artacak yok ilerde avrupada nufus azalınca hakim olacaz... hikaye. sanki red alert 3 ne bileyim age of empire oynuyoruz. bu değildir sebep sunulabilcek tek şey. insan hayatını sikip atıyorlar, insanlar 1 çocuğa bakabilirmiyiz derdindeyken, hatta terfi vs. bekleyen insanlar varken çocuk yapmak için 3 çocuk denmesi ne kadar sağlıklıdir.

bir öğrencinin en masum olduğu an

ayın 6 sını 7 sine bağlayan gecedir. atmnin orda 12 ssaat öncesinden sıraya girilir.

başbakan erdoğan ı haklı çıkartan chp tablosu

yeni akit midir yenisikit midir nedir ondada halkevi burs veriyodu nerde benim bursum onu de?
sik sik haber sitelerinin gazına geliyounuz gelip bize patlamaya çalışıyosunuz. ne bileyim daha 1 hafta önce beyaz tv ye bi çocuk çıkarttılar 'divan oteldeydik, kız vardı saçları rengarenkti, kedi kanı içiyolardı' diyodu. ne diyim ki sana.

eski sevgilinin yıllar sonra atacağı ilk sms

telefon listesinden silmemişse yada sim kartında kayıtlı kaldıysa toplu bayram mesajidır.

türk olmaktan gurur duymak

merk ettiğim soru var, kim saf türk ? ben değilim 4 nesildir yaşıyoruz türkiyede ma.

mustafa kemal atatürk

turkiyede yanlış tanınan insandır, adeta çoğu insan tanrilaşmıştır. ne bileyim kazım karabekirin, inönünun yada herhangi savaşan birinin ismini duymadım sanki tek başına savaştı amg.
kemalizm diye götlerinden birşey uydurmuş, millet ona yöneldi ve ne sik oldugunu bilmiyor.

kişinin aşık olduğunu anladığı an

o hafta başka hiçbir şey anlayamayarak geçirecektir.

unknown woman

benim kavgamda yolların kesiştiği yazar, bazı düşüncelerimizinde aynı olduğuna inaniyorum.

ailesinin yanında üniversite okumak istemeyen kız

siz bu açıdan bakarsanız 'okulu olmadığı halde evden erken çıkan kız' dersemde yanlış anlarsınız.