bugün

entry'ler (201)

davutoğlunun bitmeyen selam göndermeleri

halka hitabının ilk 20 dakkikasında bitmek tükenmek bilmeyen size seyh edebalinin selamını getirdim sizin selamınızıda ona götürdüm bilecikli kardeşleriminde size selami var buradanda bursaya geçiyorum onlarada sizin selamınızı söyleyecem selam olsun buradan tüm türkiyeye gibi bi bitmedin be dedirten konuşma.

finlandiya cumhurbaşkanının tarifeli uçağa binmesi

ve bu ülkenin milli geliri Türkiyenin 5 katıdır. Türkiye ise bu durumda acın kabadayısı rolundedir malesef.

kemal kılıçdaroğlu nun seçilememesinin nedenleri

çalmaması rant peşinde koşmaması açılımdan bölücülükten anlamaması.

kanal istanbul sonrası oluşacak adanın ismi

adayı boşverinde o adadaki kardeşlerimize bi cami yakışır.

chp li seçmen kafası

hırsızla mücadele kafasıdır. hak alma cabasıdır. açılım kafası değildir. apoyla görüşürsem şerefsizim diyip görüşenlerden değildir. rezanın önüne yatan kafa değildir. hamileler sokağa çılmasın tahrik oluyorum diyen kafa hiç değildir. peki siz neyin kafasısınız ? ulan beyniniz yok fikriniz var. yiyo ama çalışıyo diyen bi secmene kitlesine sahipsiniz ve bunla övünüyosunuz siz yüzde 50 değil yüzde 90 olsanız nolur mideniz genişlemiş sizin daha dün bi taraflarını yaladınız feto şimdi terör örgütü oldu. sırf rte küstü diye sizde küstünüz savundunuz düşünceye sahip bile çıkamadınız çünkü sizin aklınız yok fikirlerinizde rte'nin fikirleri.

prezervatife türkçe isim önerileri

naylon brando.

cinlerin konuşturulduğu video

çömelince bişey yapmaz.

çizgi film kuşağındaki sevilmeyen çizgi film

tusubasadır. o ne öyle arkadaş pezevenk bir koşmaya başlıyor kaleden kaleye 45 dk da gidiyor.

otobüste her yer boşken yanınıza oturan insan

aynı olay banada oluyor arkadaş o kadar boş koltuk varken at hırsızı tipli biri gelip ısrarla beni buluyor.

erkeği tahrik eden durumlar

motorun yaptığı dalga köpürtmesi anlayamazsınız.

üniversite okuyacaklara tavsiyeler

mezun olduğunuzda bir ünvan kazanabileceğiniz bölüm okuyun yani iktitisadi ve idari bilimler fakültesinden uzak durun ve sonuç ne olursa olsun insan olun dik durun bu memleketin aydınlık yüzü olun.

bakir olmayan erkek nasıl anlaşılır

eli ayağı birbirine dolanmadan kıza yaptığı her harekette tek seferde doğru noktaları bulan erkek bakire değildir zaten erkeklerin % 85'i bakire değildir fazla kasmayın kızlar siz bakire olun yeter size çok yakışıyor.

fransa ya tayyip gitse kesin öperler miydi

öpmeseler tayyip kesin çok kızardı. en çok beni öpeceksiniz onu 20 dk öptünüz beni 2 saniye böyle olmaz one minute deyip sikerim böyle işi der orayı terkederdi.

parayı el yerine tezgaha koyan türbanlı kasiyer

o kadar sapıktır ki eli eline değse orgazm olur.

nihat sırdar ile sivrisinek

akşam eve dönüş saatlerinde başlayan radyo programı insanların yüzünde hoş bir tebessüm bıraktırır. otobüsün ortasında kahkayı patlatıp deli muamelesi görebilirsiniz.

hollande nin davutoğlu nu öpmemesi

bu zihniyeti kim öper lan. keşke egemen bağışla gitseydi bakara makara durumu kurtarırdı.

11 ocak 2015 davutoğlu nun iplenmeyişi

şeyhler diyarından geelldiim size selaam getirdimm şeyh edebalinin sizee selamı varrr. koskoca dünya lideri 6 aydır bunu söylermi ya neyin kafası bu.

zengin koca bulmanın yollarını arayan fakir kız

kendi çalışıp bi bok olamayacağını anlamış kızdır.

sadece tek şarkıcı dinleme tercihi olsaydı

ümit besen - canikosu yesin.

titanic tükiyede batsaydı olası gazete manşetleri

gemi lobisi iş başında.