bugün

Cennete gidildiğinin düşünülüp ve orda akla gelen bütün herşeyin olma ihtimalini göz önünde bulundurarak güzel hayallere dalmaktır...

ben cennette olmasını istenen şeylerin en başında kevser şarabanın aktığı nehrin kenarında, sessiz, sakin, şöyle küçük bir villa birde nargile, bir kaç ton camel paketi bir zippo, hurilerde arka fonda mangal yapıyor, televizyondada kemal sunalın sahte kabadayısı keyfe bak be aga...
ayrıca;
(bkz: sözlük)
(bkz: son model hacı murat)
(bkz: msn)
(bkz: messiyi mahalle takımına almak)
Orada her şey olduğu için istenilen bir şey yoktur.
(bkz: cennet var olsun yeter diyen ateist)
her hafta sevilen bir grubun konseri.
+ ne olmasını istersin?
- karı, kız, meme, göt.
+ beyfendiyi dışarı alalım.
- siktir lan, ben yıllarımı verdim bu huriler için. sevişmedim lan! sevişmedim hiç len! 31 çektim hep len!
+ lütfen, götürün arkadaşı.
- karı, kız, meme, göt.
+ sus ulen imansız!
- anal, threesome, deep throat, grup seks.
+ !?

kısaca; abazalara geri iade bileti.
nurburgring, nissan gt-r ve ayarımda bir pilota sahip porsche 911. ezdikce 911'i zevkleneyim ezdikce zevkleneyim.
manyak nissan öyle arabamı yapılır lan? bütün almanya hüngür hüngür ağladı be.
30 dakika - 1 saatlik konuşmadan sonra yatağa atılabilecek bol bol taş gibi kız. huri falan olmasın efendim istemiyorum, ne o öyle ne zaman sikini çıkarsan koşuyorlar, kız dediğin biraz naz yapar, önce ilgi ister falan.
(bkz: nintendo wii)
beşiktaş ımın kapalı tirübünü.
(bkz: elmyra mode on)
sınırsız ton balığı.
dolandırıcılık, riyakarlık, adilik, katışıksız ibnelik, fahişelik, süzme piçlik gibi şeylerdir, zira çok sıkıcı olur lan sonsuza dek.ben istemem şahsen.
anket kesinlikle olmalıdır.
anketsiz bi cennet düşünülemez.
Huzur, ve mevsimlerin hep kış olması.
-kahve,çikolata,mısır bunlar dünyada kalmaması gereken lezzetler.
rakı-roka-balık
(bkz: tembellik hakkı)
sevdiğin insanlar.
2pac ve diğer old zenciler.tila tequila ayrıca vikki blows benim icin.
öldükden sonra yeni cıkan oyunlar orjinal olcak tabi .
bide bi kac zorluk ama abartmaya gerek yok.
sadece kedim ve ailemin yanımda olmasını isterdim.
filmlerin içine girebilmek * *
bu mudur yani cennette olması istenen şeyler dedirten şeylerdir. bunun için mi bu dünya hayatı, ortalama 75 sene yaşa, ilk 15 sene muafsın zaten olaylardan, kalan 60 senenin yarısı uyku, tuvalet, kendi başına yaptığın zaruri işler falan. 30 sene net yaşadın diyelim. 30 sene lan, çok bir şey değil. bu sürede yaptıklarının sonucuna göre değerlendirileceksin. sonra git cennete sonsuz hayat. bir elin yağda bir elin balda, huriler alemler falan. biraz objektif olun artık. biliyorum kolay değil öyle hemen tabuları aşarak düşünmek, ama bir deneyin oğlum. siz zaten allahı bulmamışsınız bir kere, islam ülkesinde doğmuşsunuz islamın üstüne düşmüşsünüz, hepsi bu. tefekkür denen bir olay var, denediniz mi hiç? sorguladınız mı acaba allah cennet cehennem var mı yok mu diye? yoksa beyninize yerleştirilmiş dogmalarla sağa sola mı saldırdınız hep yıllarca? hadi koçlarım benim, öptüm gözlerinizden, öte tarafta görüşürüz.
kendim..her insan kendinin cennete olmasını ister..ama ister yani..
cennet olsun da...