bugün

entry'ler (962)

shaggy öldü

(bkz: serdar ortaç tan yaza damga vuracak bomba albüm)

bir erkeğin yürüdüğünü nasıl anlarız

bazen, bazı insanların yürüyüp yürümediğini anlamak hakikaten zor oluyor. biraz daha açıklayıcı olursanız çok makbule geçer.

en dokunaklı müslüm gürses şarkısı

nilüfer.

akp nin evet reklamında ki şarkı söyleyen adam

burada -ki bitişik yazılır denmesi gerekendir.
(bkz: türkçeni sikem gardaşım)

haklı olduğu halde susup polemiğe girmeyen insan

tecrübelidir, böyle osuruk konulara ayıracak zamanı yoktur.

arkadaşlar yardım edin

derdini sikem denilesi.

doldurmayı yalayarak yiyen kız

doldurma nedir? keşke anlasaydık.
(bkz: türkçen çok güzelmiş güle güle kullan karşim)

ben bu şarkıları hep sana dinledim

This never happened before - Paul McCartney
http://www.youtube.com/watch?v=0GdHVwII_zQ

avrupaya vizesiz gitmek için evet

inandık, tamam.
(bkz: yav he he)

ölümüne en çok üzülünen dizi karakterleri

bihter.
bihter'in ölümüne üzülmeyen bizden değildir.
(bkz: beni beni bihterini)

bu şarkı sana gelsin

sana gelsin * .
https://www.youtube.com/watch?v=qFLhGq0060w

en zarar veren duygu

aşktır. gözün hiçbir şey görmez, kendini istemsizce, tamamen karşı tarafa adarsın. Ve şu dönemde buna değecek, pişman etmeyecek insan kalmadı maalesef. her halükarda etinden, sütünden, yumurtandan faydalanıp ananı çok afedersin *.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Air - Cherry Blossom Girl

https://www.youtube.com/watch?v=9fmMK0lfv80

kova burcu kadını

dünyanın en sonradan görme, en özenti, en rüküş, en boş sohbet, en salak kadınlarıdır. haydi çiftetelliye, ayşe,fatma,hayriye kıvamında; takar takıştırır. Rock bara gittiğinizde koluna boydan boya bilezik, burgu halka küpeler, elbise üstüne belde 60 cm kemer takan bir kadın görürseniz bilin ki bir kova burcu kadınıyla karşı karşıyasınız. Çünkü nerede ne giyeceğini asla bilmez. Aşırı makyaj yapar. Yapış yapış çingene pembesi , nar kırmızısı gibi cırtlak rujlar kullanan kadınlardır.Etrafında kim ne giymiş inceler, birebir kendine kopyalar. Belli bir moda zevki yoktur. Sadece kıskandığı , hasetlendiği kadınlar ve onların tarzları vardır. Onları da inceler ve tarzlarını kendininmiş gibi birebir kopyalar. Yalnız, bu kopyalamayı yaparken, o kadar fazla kişinin tarzını birbirine harmanlar ki , hiçbir şeye benzemez, rüküşlük paçalarından akar. Etrafında bir arkadaşı 1 kilo verse bile kıskanır, hayatta spor yapmamışsa bile spora, rejime başlar. Kıskançlıklarıyla ve kopyaladığı hayatlarla yaşar. Korkunç takıntılı kadınlardır fakat çok yakın arkadaşları hariç dünya yansa umurunda değil numarası çeker. Yalnız kızların olduğu ortamda saatlerce dertleşip, güzel güzel sohbet edebiliyorken, ortama iki erkek girdiğinde hemen modu değişir. Az evvel anlattığı sıfır özgüven hikayenin tam aksine, inanılmaz bir özgüven patlaması şovu başlar. Bu saniyelik geçişi görünce aklınızı kaybedersiniz. Daha kötüsü herkesle flört edebilirler. ''Beğenmiyorum, hayatta olmaz!'' dediği adamla 3 dakika sonra flört ederken bulursanız, şaşırmayın. Tarzları böyledir. ''Aşığım, hoşlanıyorum.'' dediğiniz adam için, yüzünüze yalandan aranızı yapma konuşmaları yapar. ''Kesin senden hoşlanıyor.'' diye yorum yapar, akşam mekana üçünüz gidersiniz, sonra adamla kucak kucağa dans eder, şaşırmayın. Tarzları böyledir. Nefes alan her erkekle flört etmek zorundadır. Çünkü bir ortamda kendini göstermezse keyif alamaz. Eğlence anlayışı budur ve eğlenip eğlenememesi buna bağlıdır. Arkadaşlarının dedikodusunu yapmaya bayılır. Birini birine, öbürünü ötekine anlatır. Mahallenin muhtarı gibi her olayı bilmek ister. Çok umursuyor gibi ''Vah vah , tüh tüh!'' çeker. Böyle birileri varsa etrafınızda, bilin ki kova burcu kadınıdır ve hemen ertesi gün, sabah kahvesi dedikodusu için öteki arkadaşını arayarak anlatır. Flörte her daim açık oluşları, hayatta olmaz dedikleri adamlarla bile çıkmalarına neden olur. Basitlikleri dillere destandır. Tek dertleri ortamın en beğenilen kadını olmaktır. Kova kadınları için zekadan bahsedilir ama bugüne kadar birçok kova kadını tanıyıp bir tane zekisine denk gelmedim. Boş ve sıkıcı sohbetleri (o bunu dedi, nimet'in oğlan şöyle yapmış, şunun başına ne gelmiş biliyon mu? derecesinde), yapılan esprileri kapasite yetersizliğinden anlayamayışı, muhabbeti sırf kendine çevirip fiziksel özelliklerine gizli methiyeler düzmesi (sanırım başka bir özellikleri bulunmadığından), klişe ne varsa moda sayıp takip etmeleriyle; aksine zodyak'ın en salak kadınları olduğunu düşündüğüm, basit işlerin, küçük olayların ve dedikoduların kadınıdır. Son olarak, Eş ve sevgililerini aldatmaya en yatkın burçlardan biridir. Bunu birçok kova kadını tanıdığı olan ben yalnız değil, astrologlar da söylemektedir. Flörte her daim açık oluşları, ortamın en beğenilen insanı olma hırsı ve özgürlüğe düşkünlük (astrologların özgürlüğe düşkünlük olarak adlettiği şey aldatma meyilleridir aslında. yalnızca kibarlaştırırlar.) aldatmaya meyilli oluşlarının başlıca sebepleridir. Eşinizle, sevgilinizle de flört edecektir. O nedenle dikkatle yaklaşın efendim.

26 kasım 2014 rsc anderlecht galatasaray maçı

''link verin daa!'' dedirten maçtır.

22 ekim 2014 galatasaray borussia dortmund maçı

link verin lan maçıdır.not: kanal alman olmasın

burak yılmaz lost adasına düşse olacaklar

lost adasına ofsayttan düşer adada da ofsaytın kralı olur.

kedinin üzerine torpil bağlayıp bakkala atmak

Gerizekalı beyinsiz Allah belanı versin başka diyeceğim yok.

gs nin fenerbahçe yi bu kez yeneceği gerçeği

he canım he.
not: galatasaraylıyım.

film isimlerini bok ile değiştirmek

bok reçeli.