5. nesil yeni bir yazar. hoşgelmiştir.
burak isimli bir oğlu olduğunu düşündüğüm yazar. aferin bana kimse düşünememiştir. hoş gelmiş.
(bkz: burak ın babası)
oğlunun ismini mahlasında kullanarak yüzümde mutlu bir gülümseme oluşturmayı başarmış 5.nesil uludağ sözlük yazarı. hoşgeldiniz efendim. önce okumalar, sonra yazmalar dilerim. *
burak'a geçmiş olsun, kendisine hoşgeldin diyoruz.
baran'ın babası* * lafından esinlendiğini sandığım ya da nicki hakkında fazla komplike düşündüğüm yazar.
nickini görünce "oha o ne lan babama bak" dediğim sonradan derin bir nefes aldığım yazar.
nick başlığını kriz vurmuş esnaf dükkanına benzetmiş yazar. kepenklerini kaldıracak potansiyelde değilim de kımıldatalım en azından sol frame gelsin, yüzü gülsündür.
(bkz: krizin psikolojik)
Hakkaten Babaymış.
benim dükkana da sen uğra, bizim işler de kesat dediğim yazar.*
(bkz: al gülüm ver gülüm)
bir konu hakkında görüş bildirirken, kendisine ait cümleler kurmayı berecerebilmesi gereken yazar. biz buna kendisini ifade edebilme diyoruz.
tek bir anlamlı cümle dahi etmeden, sayemde bir sürü artı oy kapmıştır. seni hınzır.
(bkz: sarcasm yapacağım derken götü başı dağıtmak)
sozluk avatarlari oylanabilse arti verecegim tek kisi.
#5239247 entry siyle kahkahalara boğmuş, burak' ın annesi ve burak ne der acaba diye düşündüren yazar *
#5564418 entrysi ile koparan yazar.
(bkz: ayakta alkışlıyorum)
doğum günü yazarı. kendisini tanımam etmem ama doğum günü bu lan, boru mu. kutlamak lazım.*
iyi ki doğmuş, iyi ki yazar olmuş. hanimiş de hanimiş, agucuk gucuk.
burak yazar olmak isterse, ' burakın babasının oğlu' adlı nicki önereceğim yazar.
(bkz: tuningmert/#6407805)

şans verilse atom mühendisi bile olabilirdi.
burak'tan fırsat bulduğu zamanlarda ince zeka ürünü entryler giren arkedeşim, hemşom.
*
memnun oldum, ben de aslının annesi.*
kemalin amcası, şevkinin eniştesi, cabbarın da kayınçosudur aynı zamanda. ** *
başlığına beğenmediği entry girdim diye özel mesajla laf sokan olgun baba modelidir!
nicki gözüme acayip derecede çarpmaktadır.ne zaman görsem, aklıma kendisinden çok oğlu burak gelir.umarım bir zirveye falan getirirde severiz keretayı. (bkz: allah bağışlasın)
bir gün ankara'ya yolu düşerse 1 liraya bardakta mısır yemesini tavsiye ettiğim yazar. *