bugün

koyu renkli, karamel aromalı, asitli kola içeceği markası. fazla kullanımı ülser'e yol açabilir.
geçen ay bütün cirosunu israil donanmasına aktaracağını açıklayan kapitalizmin baş tacı şirket...
asitli içicekler piyasının büyük çoğunluğunu elinde barındıran marka.
müslüman düşmanı bir marka...
an itibar ile dünya başkanı * bi türk olan 70 milyar dolar değerindeki içecek şirketi.
(bkz: muhtar kent)
içmeyiniz içirmeyiniz denilen !içmeyecek!!!
sene itibariyle ramazandan sonra tadı bariz şekilde iğrençleşen içecek
-nedir efendim?
+yaa böle kahverengidir.acıdır yakar..
-yakıyosa niye içiyolar?
+?????
Kuzenimin bir ara işe girdiği ondan öğrendiğim kadarıyla Türkiyede satışlarda açıkara birinci olan meşrubat firması. Bünyesinde Coca Cola,Coca Cola light,Fanta,Sprite,Sen Sun,Schweppes,Cappy,Fruitia,Turkuaz su,Powerade,burn ve nestea yi bulunduran uluslararası şirket.
türk insanına özgü günlerde, bugünlere özel reklamlar çeken ve bu haliyle beni gıcık eden, alternatif kullanım alanlarına (bkz: tuvalet temizliği akü temizliği) sahip içecek
(bkz: sozlukteki muhafazakar tandans)
pepsi,cola turca,kristal vb içeceklere verilen isim.ağız tadını blenlerin başka markayı tercih etmediği asitli içecek içecek.
pazarlama departmanı çalışanlarının farklı farklı sloganlar çıkardığı, yıllara meydan okuyan ürün / marka.
(bkz: seks devam edecek ama once coca cola)
var olduğu ülke sayısı bakımından dünyanın en büyük şirketi
ismindeki coca kelimesinin kokain hammaddesi olan coca yaprağından geldiğine dair rivayetler vardır.Ayrıca şirketin brezilyadan her yıl tonlarca coca yaprağı aldığı söylenir
gizli reklamın bokunu çıkaran marka.bana işlemio kardeşim,görüyorum reklamlarınızı görmezlikten geliyorum.her filmde ya coca cola,ya amerikan bayrağı.zaten reklam filan boş işler,ismi duyulmuş firmalar için.bir kere aldım mı,beğendim mi,iş bitti.ayrıca bu aralar dönen reklamında dalga geçtiklerini düşündüğüm marka,bu kadar berbat gülen ikinci kişi yoktur herhalde dünya üstünde.
insanda bağımlılık yaratan dünya çapında bayaga para kaldıran ülkemizde de bayaga bi pazar payına sahip dünya çapında tek rakibinin pepsi olduğu ülkemizde bu cola turka olan emperyalist ülkenin emperyalist markası...
tadıyla, mükemmel stratejisiyle, dünyanın en güzel içeceği ve şirketi.*
birkaç saat once bir kitapta içeriğinde kokain oldugunu öğrendiğim içecek.
ismini asitli içeceklere vermiş marka.
kağıt mendillerin hepsine selpak denilmesi gibi.
piyasadaki kolalar arasında içilebilitesi en yüksek koladır. afiyet olsun.
entrylri okuduktan sonra, bi daha asla yaklaşmayacağım marka...
zaten daha önceden de şehir suyunu arıtıp şişeleyerek satmasından dolayı gıcığım vardı. (bkz: turkuaz)
kolanın kralı.

(bkz: kolaya kola olarak bakmak)
(bkz: coca cola light)
amonyak
dünya'nın en güzel şeysi.
güncel Önemli Başlıklar