bugün

40 kişinin muhtemelen yüzde 90ı gelecek zirvedir. gençler, çekinmeyin gelin. bak valla. ayrıca o.d.a. benimle irtibata geçerse gidiş dönüş parasını çekebilirim. yeter ki gelsin kendileri.
bugün biten vizelerin üstüne iyi geleceğini umudettiğim zirve.
gelenlerden herhangi birinin bilgisayar tamircisi tanıdığı olduğunu umduğum zirve.
zirve saatinde galatasaray'ın maçı olduğundan tam olarak konsantre olamayabilirim ama saat altı gibi mekanda olmayı planlıyorum.

not: harbi, zirve kaçtaydı?
hacım boş durma.
son dakikada öğrenmiş olduğum, aslında geçerken uğrasam ne de hoş olur diye iç geçirmeme sebep olmş zirvedir. *
17 nisan'da ankara'da olmaya özendiren zirvedir. kıskanılandır. *
dertli olanların derdini dinleyebileceğim zirvedir. güzin ablayım lan ben.
son durum nedir diye merak edilen zirvedir.

not: 40 kişide nedir canım düğün mü yapıyoruz.
not2. kimse nickimi sormasın bozuşuruz. yazması kolayda şimdi denedim söylemesi beya garip oluyo.
bi de zirve olduktan sonra ne biçim olur bu başlık diyorum.
sahi o kadar kalabalık olacak mı yahu?
ankara'da yapılacak zirve. ayrıca katılırsam linç edilirim bunu da biliyorum...
hala bir zirveye gitmemiş bir sözlük yazarı olarak, beni yine paradoksa sürüklemiş bir zirvedir en nihayetinde, gelmeli miyim?
zirvenin ardından kritiğini yapan ilk ben olmak istedim. erkenden ayrılmak ve tavan yapmış ateşli tartışmanın içinden sıyrılarak el sallamak çok acıydı. muhabbete doyamamış olmanın hüznünü taşıyorum. ilk zirvem olması açısından çok önemliydi. bu kadar canayakın, sıcak insanlarla karşılaşacağımı ummuyordum. yenisinin yapılması olasımıdır bilmiyorum ama, ilk müşteriniz şimdiden garanti. yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler.*
şahsımın organize ettiği ankara'daki son zirvedir. gelen herkese sonsuz teşekkürler. zirveden bir ara ayrılmam gerekti affınıza sığınıyorum.

tusu susuzu ve kwidditchera şehir dışından kalkıp yanıma geldikleri için de ayrı bir teşekkür borçluyum.

esenlik...'
sevdik, beğendik, organizatörlere teşekkürü borç bildik.
amaaa, organizasyon işine son vermek de ne oluyor kuzum? isteriz biz bu tatta zirveler hep olsun.
en güzel yeriyse her şeyin olduğu gibi, sonuydu elbet.
yine zigona teşekkürlerimi sunarak çok hoş bir zirve olduğunu belirtmeliyim.
eğlendik, geyik yaptık, güldük.
kısacası gelmeyenler çok şey kaçırdı.
güzel bir zirveydi, benim adıma ilkti bu, o yüzden daha bir özeldi. orada tanıştığım güzel insanlara selam ederim..
öyle bir zirveydi ki bir an "lan dedim bunca zirveye katıldım hani ankara tayfasında tanımadığın yüz yoktu?"
neredeyse yüzde 80'i yeniydi bu zirvenin.
yeniden kastım önceki zirvelere katılmamış ya da bir kez falan katılmış yazarlar... ki bu da ankara için çok güzel birşey. biraz kemikleştiğini hissetiğimiz bir tayfa vardı zigon bunu daha da büyüttü.
zirve mekan vb yönleriyle gerçekten güzeldi. havanın azizliği nedeniyle bir zaman bölünmüş gibi dursak da bunun sıkıntısı o kadar yaşanmadı. başka bir yere olan sözler nedeniyle erken kalkmak zorunda kalsak da her ne kadar gözümüz geride kaldı ne yalan söyleyelim. *
bu işler yapışır adama. öyle bırakılmaz çabuk...
zigonsehpa'ya da bu etiket iyi yapıştı, "iyi organizatör" etiketinin çıkması için biraz uğraşması lazım.
ilk katıldığım zirve olması nedeniyle bende çok özel bir yerinin olacağını düşündüğüm zirvedir. fakat zirve sonunda anladım ki zirve hakkında düşündüklerim sadece ilk olması nedeniyle özel değil tam anlamıyla özelmiş. tanıştığımız insanlar çok cana yakın, güleryüzlü insanlardı. karşıt fikirlerden bile olsa ortak bir noktada buluşup o anın tadını çıkarabilen insanlardı. organizatör arkadaşlara ve katılan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. daha nice zirvelere diyelim *
guzel zırveydı stop guzel arkadaslıklar kuruldu stop erken ayrılısımdan oturu ozurlerımı bır borc bılırım stop.
ilk katıldığım zirve olmakla birlikte pek eğlendiğim, tanıştıklarımdan, muhabbetlerden, organizatörlerden pek memnun kaldığım zirvedir.
sexton ve zigonsehpa dan devamını beklemekteyiz. herkese teşekkürler.
gerçekten çok güzeldi. organizatörlere teşekkürü borç bilirim.
eğlendik güldük daha ne olsun zirvesi.*
samımıyetıne guvenıp yakın hıssettıgım herkese tesekkur ederım arkamdan konustukları ıcın. hayırlı gunler herkese.hee ustune alınan alınsın alınmayanda kusuruma bakmasın sozumuz meclısten dısarı. ama edecek lafı olan varsa arkasında da dursun.