bugün

entry'ler (1065)

türkiye den gitmek istemek

Bunu ciddi manada düşünen fikirdaşlarıma buradan çağrı yapıyorum. Gelin kafa kafaya verelim.

uydurma atasözleri

Dünya kadar balın olacağına fındık kadar arın olsun.uydurma mıdır yoksa aslı mı budur siz düşünün.

ben burdan atlarım

şimdi bu programda yarışmacılar arasında yaşlı bir karı var. sarışın kokoş bir model. kokoş olduğunu da kendi ağzından çıkan sözlerle duyduk. adı jüri olan toplulukta da bir adet godoş gördüm. bu godoş insan kokoş insana dedi ki : sizde kurtuluş savaşında mermi taşıyan türk kadınının cesaretini görüyorum.

bu yaşta 7,5 metreden atlamak hem de kameralar önünde... yarışmanın ödülü de 100000 tl.
allah topunuzun belasını versin. o mermi taşıyan ninemin sizler yüzünden kemikleri titriyor şuan. allah ıslah etsin sizi.

23 mart 2013 altay balıkesirspor maçı

nefeslerin tutulmasına sebep, ve heyecanla beklenen maçtır. şayet balkes yenerse büyük oranda şampiyomluğu garantileyecektir.

balıkesirspor

2013-2014 sezonunda ptt 1. ligde oynayacak takım.

ben bu yazıyı kendime yazdım

bugün benim için milattır.

radyo 7

nöbete eşlik edendir.

dolmuştan inme isteğini söyleme çeşitleri

mübarek bir yerde inebilir miyim?

kışın güneş gözlüğü takmak

kar yağdığında da uygun durumdur. kar körlüğüne sebebiyet vermemesi açısından faydalıdır hatta çok önemlidir.

fenerbahçe nin ligden çekilmesi

(bkz: ben oynamıyorum ya)
(bkz: ağlama melis)

bayanlar için en ideal spor dalı

atıcılık bayanların genel olarak erkeklere göre daha başarılı olduğu bir daldır.

bilgisavar

(#18860523) entry silme vakti.

gece 04 00 da ateşlenen sigara

yaktığımdır. pakedin sonuncusudur.

alen konakoğlu vs doğaç titiz

alen ve doğaç türkiye nin en iylerinden bir kaçıdır. hatta belki ilk üçtedir. lakin hangisi öndedir?

ed:tamam formata ters oldu biraz ama idare edin.

ceren bektaş

bir insan ancak bukadar sempatik, bukadar hanımefendi, bukadar sade olabilir. başarılarının devamını diliyorum. yanlış anlaşılmasın ama hastasıyız.

en son ne zaman seviştiniz

"allah belanızı versin bu dünyada işiniz iş öbür tarafta yatacak yeriniz yok" dedirtendir. ahlaki boyutunu geçtim, insan mahremini bu kadar kolay açıklar mı lan a ibneler, a piçler, a ırspılar. atam sen bizim kusurumuza bakma izindeyiz diye çok göt ayağı çektik ama muhtaç olduğumuz o kudretin damarlarımızdaki asil kanda olduğunu söylerken sana hak verdik ama samimiyetsizdik. biz senin bıraktığın mirasın zerre kıymetini bilmedik.

ed: (bkz: atatürk ün gençliğe hitabesi)

en yakındaki kitabın yazarı

(bkz: banu avar)

kız kardeşin cinsel yaşamına saygı duymak

deyyus kelimesinin sözlük anlamı. yani sözlük derken normal sözlük.

tek arkadaşı sigarası olan kişi

ajitasyonu bol kişidir. mamafih böyle bir şey olamaz cancağzım. o kadar da değil. bu tüm dünyanın yükü benim üzerimde, çok yalnızım, bir arkadaşım bile yok ayaklarını geçin artık ey insanlar. madem arkadaşın yok birinden ateş iste arkadaş ol amk. o da olmaz diyorsan bana mesaj at ben olacağım arkadaşın.

ismi komik futbolcular

(bkz: inci yarakos)