bugün

yeni bir zibidi, yeni bir yazar, o şimdi yedinci nesil sözlük ikoncanı. hoşgeldin, sözlük senin kullan onu.
demek ki doğru tonlamayla okuyomuşum nickini. hoşgelmiş.
bu nicki nerden hatırlıyorum diye düşünüyordum ki sanırım geçenlerde sözlükten çıkışımda anlık bir yazının yanında yazıyordu. hoşgelmiştir.
(#7233129)

--spoiler--
ha dersen ki akıl yaşta değ...
diyemeden çakarım suratına.
--spoiler--

koparan yazardır.

biraz sakin olsun. sinirlerine hakim olsun. kaybetmek istemeyiz kendisini. tahriklere kapılmasın.

amin.
tusu ya susamış insandır. * *
ayrıca usta bir kına tedarikçisidir. ne zaman ihtiyaç duyarsanız hizmetinizde.
#7291698 nolu entrysiyle içleri dağlamış yazardır. acınacak haldedir. bir zirveyi daha kaldıracak güce dahi sahip olmadığını söyler ama bilirim yapmaz öyle şeyler. pek şakacıdır. konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine ilk gelecek kişidir tahminimce.
yönlendirmesi piç olsa da gölgeleri sevdiğini düşündüğüm yazar namzeti.

bu arada kendisini uğundurmak için olmasa da faideli bir bilgi: bu yaz eric clapton istanbul'a geliyor diye duyduk, layla benim; cocaine senin olsun...

ben başladım bile: dırı dırı dırı dııııın...
(bkz: sun tzu)
bilgilidir. bilgilerini de paylaşır. kendisinden farklı bakış açım olsa da -gördüğüm kadarıyla- saygılı olma erdeminden dolayı takdir ediyorum. hani benim taktir etmem büyük bir şey değil ama ediyorum yine de. *
konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesine gecikmeli olarak katılan organizatördür. *

saçlarını sallayıp içimi eriten yazardır.

(bkz: bu yapılır mı lan bana)
konya gökkuşağı altında buluşuyoruz zirvesinde tanıştığım. yok lan ama bu adama böyle bir entry yazsaydım ne güzel olurdu. yıllardır tanı tanı nereye kadar. ama bir an düşündüm de bir zirve de tanışsam ne olurdu senle. neyse sıkkınım.

esenlik...
doğum günü yazarı. iyiki doğdun hacı. yoksa ilkokulda sıra dayağında kiminle en sona kalacaktım. lisede kiminle okuldan kaçacaktım. kiminle bütün ruhi çöküntülerimi paylaşacaktım ve saire ve saire. üniversitede diyip devam etmiyorum...*
ve bir de kim bana sözlüğü öğretecekti. her neyse seviyorum seni. *
esenlik...
akşam akşam (#7494153) nolu entrysi ile keyiflendiren yazar.
sözlüğe geri dönmüş deli yazar. inişte uçağı boşa almayı unutma hacı.*

özlemişim lan. aferin aferin...
aldığım duyumlara göre yakın bir gelecekte istanbul'da olacak yazardır.

mehmet akif ersoy'un deyimi ile;

"kimbilir belki yarın, belki yarından da yakın."
hoşgeldin "tuzsuz".
yakın zaman siliği olması an meselesidir. (bkz: zincirini koparan inci yazarı)
adamla her sene taksimde eşcinsellerin eylemlerinin ortasında buluyoruz kendimizi.
geçen seneki için : (#6896604)
nickimle dalga geçenlerin söylediklerine benziyor
hoşgelmiş.
"tevekkül" kelimesine baktığımızda "vekil", "vekalet" gibi kelimelerin de kökü olan "wkl" ibaresini görüyoruz ki bu "güvenme, iş yükleme, görevlendirme" tarzında karşılıklar bulan bir kelimedir. yani işini yapıyorsun gerisini allah'a bırakıyorsun, allah'ı görevlendiriyorsun...
............
(bkz: sen üzerine düşeni yap gerisini allah a bırak)

diyerek üstüne bir de tefsir sunmuş ilginç yazar. ben bunları çok seviyorum.

dıtt dıt.

önce kelime köküne inip ordan vekalet kelimesine varıp orda takılı kalıp- ama orda takılı kalmadan önce tevekkül kelimesininin anlamlarından birini alıp, ona takıp- iki saniye daha dayansa notere varıp ordan anayasa mahkemesine çıkacak gibi bir duruş sergilemiş.

bence tevekkül kelimesine bakmayalım bir daha, allah muhafaza camış bile çıkabilir.
6. nesilken açtığı saçma sapan başlığı 7. nesilken aylar sonra yeniden canlandıran yazar. *
iyi yazan yazar.
enteresan yazar, okumaya calısıcam.. *
arkadaşımın kankasıdır kendisi.

dolayısıyla iyi yazardır efendim.*
düğününe erzurumdan at arabacıları, gürcükapı esnafını ve diğer bütün herkesi toplayıp götüreceğim insan. olum çabuk evlen lan. sağdıç olmak cidden güzel olacak laaan. ve damadın arkadaşınlarını piste davet ediyoruz. hahhahahah.

edit: (bkz: bene bağ bene baaaağ)
güncel Önemli Başlıklar