unutamam isimli şarkısıyla gönlümüzde yerini almış insandır (o çilekli berbat şarkıya rağmen). bu şarkıyı yakında tarkan söyleyecekmiş, bakalım nasıl olacak
abi şu herife bi hatun bulunda öpsün,o da kurtulsun bizde kurtulalım dedirten şarkıcımsı genç kızların sevgilisimsi insanımsı.*
itici gelen şarkıcı. yalnız esirinim şarkısıyla beğeni kazanmıştır. *
Berk-San diye aklımda yer eden ve her duyduğumda aklıma bir sanayi kuruluşu getiren şarkıcımızn adı
"çilek dudaklarına yapışıp kalıcam" diyerek müzik listelerine giriş yapan ve yaparkende gıcık olduğum sonraa "unutamam" şarkısıyla biraz beğenimi toplasada şimdi "öpüşelimmi" adlı şarkısıyla yine basitleşen şarkıcı.
cilek dudaklarına yapısıp kalıcam ve titireye titreye opuselım mı replıklı sarkılarıyla on sevişme duskunu oldugunu anlatmaya calıstıgını sandıgım bir abımız
Çilek adlı parçasıyla müzik piyasasına adım atan,abaza insanları çilek klibi ve öpüşelim şarkısı ile bir üst seviyeye geçiren,pop müzikten biraz daha uzaklaşmamı sağlayan insan.........
unutamam parçası ile gönüllerde yer etmiştir. gerisi boştur, boşluktur, yalandır.
bay bay isimli yeni albümü kasetçilerdedir efenim.
bu arada dinlemeyenler için belirtelim bay bay "beyefendi "anlamında değil bye bye anlamında kullanılmış.
türkçemize katkısından ötürü şükranlarımızı sunarız.şarkı da yeni bir sabun köpüğü.
son günlerde bay bay isimli şarkısıyla dinlediğimiz popçu.şarkının sözlerini de yazayım tam olsun.

bay bay
Ele avuca sığmayan
O kalbi durdurdum duyuldu mu
Yillar varki zincirlerdin
Bu deli dolu gururu mu

Yıldızlı takdire laik uyumu mu
Anladın ama üzgünüm çok geç oldu
Hadi bay bay kuzum bay bay kuzum

(2x)
Yanağın gamze olsa , gözlerin yıldız olsa
Kucağına gül dolsa bay bay kuzum gidiyorum
Unuttum dünlerimi, kuruttun güllerini
Yaktım gemilerimi bay bay kuzum gidiyorum
ismini ilk duyduğumda bana "lastik markası" gibi gelen, şarkı söyleyen şahıs.
çilek dudaklı şeker adam. kafanız ne kadar bozuk olursa olsun açın bay bay kuzum'u , yeni deh denmiş at arabası gibi bir tavana bir yere vurun g.ötünüzü. mahşer-i cümbüşe konuk olduğu sırada süper uyumuyla sıradan bir popçu olmadığını göstermiştir, dinliyoruz ailecek. *
berk-sanayi limited şirketi tadında bir isim. baby-face edasıyla genç kızlarımızın gönlünde, "aşka mahkum" parçası ile de pop kültüründe yer edinmiş genç şarkıcıdır.

"aşk haketmeyenlere; sonlar hep hüzünlere, çaresiz bitişlere mahkum"
televizyondaki yaz dizisinde ve çılgın dershane filminde güzel oyunculuk çıkartan genç adam. hakikaten beklenmedik bir performans sergilemiştir.

özellikle atv'deki dizisinde söylediği farklı repertuar şarkıları ile sesini daha güzel şarkılarda daha iyi kullanabildiğini gösteren adam.
tahmin edilenden daha mütevazi ve biraz da utangaç olan popçumuzdur.
kimseye laf atmadan, hiçbir polemiğe girmeden kaliteli işlere imza atan yeni nesil popstar adaylarından biri. sesi de güzel besteleri de.. bebek yüzlü olduğu için genç kızlar da seviyor. ben tipini sevimli buluyorum ama yakışıklı değil şuan. 40'lı yaşlara geldiğinde yakışıklı olacak bence.

son albümü zaaf çok başarılı ve dinlemekten bıkılmayan bir albüm olmuş. albüme ismini veren zaaf, radyolarda en çok çalınan şarkı şu sıralar. hem sözler güzel hem de müzik. tam bi dans şarkısı olmuş. yazın berksan'ı çok dinleyeceğiz. her yerde berksan çalınacak bence. albümdeki diğer parçalardan; aşk olmasa, r&b tadında olmuş. çok eğlenceli ve insanın içine huzur ve mutluluk serpiştiriyor sanki. aşk seni bulacak, tek kelimeyle şahane olmuş.

beni duyacak mısın bu defaa?
anlayacak mısın beni?
bak gözümdeki bu son veda
öpmeyecek misin benii?

yalnız, o değilde bu adam öpmeye takmış durumda. öpücük hastalığına mı yakalandı yoksa? öpüyorum seni berksan. muck!
özellikle zaaf albümünde çocuk isimli şarkısıyla mest etmiş sanatçı.

Hayat cahili boyu bir kaç gelecek sevdalısı
Kim kovaladı ne acelen vardı erkenden koyverdin
Günah değmemiş tenine ıslanmamış yüzün
Ne gerek vardı ne acelen vardı erkenden koyverdin

Meğer ne kadar zenginmişsin sen
Ne büyükmüş servetin
işte istediğin yerdeyim
Hiç sevmedim

Meğer ne büyük yalanmışsın sen
Nasıl geçtin bilemedim
işte istediğin yerdeyim
Gün görmedim

Yine orda olsam yalansız dolansız
Rüzgarın elleri sarsa uçurtmamı
Yine orda olsam kayıpsız zararsız
Küçük sebeplerinde sevinçlerine çocuk olsam
an itibariyle kardeşim bu şahsın "zaaf" adlı parçasıyla banyoyu inletmektedir.
(bkz: duşta şarkı söylemek)
adamSAN ( nakliyat gibi işler için aracılık yapan bir kurum )
asla bi koğuş ağasında bulunmayan isim.cümle içinde kullanırsak eğer ;

"berksan abiyi içeri almışlar"

gördüğünüz üzere olmuyor.
kıvranan popçu. bak kıvıran demiyorum, kıvranan.
"çilek dudaklarına yapışıp kalıcamm..." diye şarkı söyleyen bir oğlanı ciddiye almam diyordum ilk çıktığında ama zamanla bu düşüncem değişti.

ben seviyorum bu adamı.
sadece işini yapıyor çünkü. ve hiçbir zaman "ben süperim" diye de bir iddiası olmamıştır. şarkılarını da seviyorum hatta. mesela şu son şarkısı dilime dolanmış durumda ("o beni seviyooo, beni seviyooo..." gibi bir şeydi). canı ne isterse onu dinleyen bir insan olarak bu adamın şarkıları da zaman zaman playlist'ime giriyor.

karakter olarak da boş beleş biri olmadığını düşünüyorum. en azından takip ettiğim kadarıyla öyle.
billur kalkavan'ın programına çıkmıştı ve orada sarfettiği cümleleri, düşünceleri, her şeyi fazlasıyla takdiri hakediyordu. ne yaptığını ve ne için yaptığını bilen ve gayet de olgun biri; çok mütevazi ve kıçı kalkık değil. tebrik ediyorum kendisini bu olgunluğundan ötürü.
ülker grubu sahiplerinin gerçek soyadıdır. marka adı sonradan soyadı olmuştur.
(bkz: bergson)*
ikizler burcudur
oyuncu özlem yılmaz ile birliktedir
2010 yaz hiti o beni seviyor isimli parçadır

ilk çıktığında çilek'i söylerken cırtlak gelen sesi sonra gayet güzel bir kıvamda seyretti
şarkıları da güzel