bugün

yoldan çıkmış insanlar topluluğudur.
koskoca ramazan'da içmedin içmedin, ramazan bitti ama bayram geldi deyyus. bayramda nasıl olur da içersin? hem de bayram bitti, oh oh için diyerek. tamam herkes içer ama bunun bir adabı vardır dingil. bayram da bitsin sonra iç. münafık seni.

edit: he ulan he, ben de içiyorum. manyak mısınız olum.
(bkz: ozel gunlerde yalniz kalmak)*
(bkz: bayram günü evde mojito yapan münafık güruh)
(bkz: neo gazi)
(bkz: sözlüğün kafa açması)
millete zarar vermediği sürece istediği haltı yemekte serbest olan güruhtur. bana ne lan?

ben en çok şuna kızıyorum bak, isyanım şuna,

(bkz: bayram günü haka dansı yapan şerefsiz)

edit: bu entry hakaret içeriyor demeyin lan, darılırım.
herhangi birinden münafık yakıştırmasını duymayı haketmeyen ve bunu cokta siklemeyen insan toplulugudur.
(bkz: bu ne sammiyet)
(bkz: rahatına bak)
ramazanda da icmis insandir. bayramda da iciyordur. önümüzdeki yil votka, ondan sonraki yil da viski icme plani yapan bünyedir. Planlari yolunda giderse, 5 yil sonra sampanya patlattiktan sonra grup sex yapacaktir.

(bkz: sana ne)
(bkz: dingil)
bayram günü trollük yapmanın, bayram zamanı oruç tutmak gibi günah olduğunu bilmeyen trol bünyenin kan şekerinin yükselip bayram günü alkollü içecek tüketenleri inanmış taklidi yapmakla suçlaması. tdk sözlüğe göre münafık dinî kurallara inanmadığı hâlde inanmış gibi görünen kimseye denir. e trollük yapanlar da o zaman münafık olmazmıdır?
bayram günleri deliler gibi akraba, , dost, gezip bir dahaki bayrama kadar sesi sedası çıkmayan güruha göre çok daha yüce, fenafillah olmuş insan evladıdır.
sen su içersin, ahmet gazoz içer, mehmet bira. buna kimsenin karışma hakkı yoktur. bütün herşey kişi ile allah arasındadır. belki vahiy gelmiştir cebrailden kendisine bilemezsin, karışamazsın...
(bkz: alkollüyken entry girmek)
edep var adap var ey insanoğlu!!! hiç olmazsa mubarek güne saygı göstermeli. dileyen önemser, dileyen -sieee deyip geçer.
(bkz: bayramda el öperken leş gibi alkol kokmak)
dinine düşkünlerle dinine düşkün olmayanları ayırt etmek için açılmış başlık.
sanane ki kim ne zaman içmek isterse içer. sen mi karar verecen münafık olduguna.
ıslak meşe odunu ile beline beline vurulması gereken zat ı muhteremlerdir bunlar. sevelim sayalım, koruyalım kollayalım.
ramazan günü de alkol tüketen kişinin bayram günü de tüketmeye devam etme özgürlüğünün, yara kaşımak, polemik çıkarmak, bir yerlere, bir şeylere kin kusmak için güruh olarak, münafık olarak tabir edilmesidir.
Polemik amacı güdülen diğer başlıklar için:
(bkz: ramazanda içki içmek)
(bkz: entry okurken rakı içmek)
(bkz: günde beş vakit içki içmek)
(bkz: kendi klonunla aynı masada rakı içmek)
içinde ne yazık ki olamadığım gruptur. bi' smirnoff north olacaktı şimdi.