bugün

entry'ler (489)

recep tayyip erdoğan

...kendisini istifaya davet ediyoruz...

bulut geçer

aviva sa da stajyer olarak bulunan sonu belli olmayan bir arkadaşımız çok kraldır, severiz. albüm çalışmaları devam ediyor, gelecekte bir gökhan özen, mahsun kırması bir ürün olarak ksrşımıza çıkacak şayet poliçe satma aşamasına gelebilirse.

son zamanlarda herkesin sözlükçülere çatması

insanın doğasında vardır, insan egosu, ne olduğu değil, ne olmak istediğini savundurtur bireye, o yüzden gerçekler acıtır.

pkk nın karadenize girememesi

karadenizin kuzey ırağa yada kürt kamplarını ihtiva eden bir komşu ülkeye sahip olmamasındandır. terör yaptın nereye kaçacaksın, kuzey ıraktan sız tee sinop da eylem yap gülerler lan adama bile bile lades olunurmu, terör yaptın hayde bide geri dön destek de zor nereye kaçacaksın yok oğlu yok o yüzden hakkari, şırnak filan iyidir. kimse kimseden korkmaz zira adam terör estirecekse.

türklerin çok iyi yaptığı işler

yalan söylemek.

21 inci yy da hala dinin olması

(bkz: din olmasında çokokreme mi tapsınlar)

hz muhammed in resimleri

merak ediyorum bu olaya tepki veren cemaati müslimin ataları olan o cemaatin elinde kamaralı telefonlar, digital fotoğraf makineleri gibi imkanlar olmuş olsa idi, peygamberle yan yana çekilmiş kaç kişinin facebook profil resmi olurdu.

serdar ortaç vs ajdar anık

biri şarkı söylemek için yüzbin dolarları cukka eder, diğeri şarkı söyleyebilmek için üstüne para verir.

serdar ortaç

bu adamı görünce tüylerim diken diken oluyor elimde değil, birde o meşhur gözlükleriyle umursamaz bir tavır takınıp, aristokrat havası yakalamaya çalışmıyor mu ya ne diyim ki bilemiyorum, hayır ölse o gün namazı kılınan camiyi taaf edeceğim o kadar seviyorum bu abimizi, sırf bu adam için darbe olsa sürgün yese başka diyarlar da milletin kafasını sikse valla üzülmem yapılan darbeye.

otobüste tutunurken kolunu kasıp kas gösteren tip

(bkz: nazar etme ne olur çalış senin de olur)

eşeğin siki

(bkz: evladım dön arkanı)

allah fenerde

(bkz: bunu söyleyenin sike surulecek aklı yoktur)

pkk terörünü doğuran sebepler

kesinlikle isot tur o kadar acıyı yiyen adam bir yere patlayacak, acilen isot tarlalarının itlafını öneriyorum.

ultraslan

acilen beşiktaşın çarşı oluşumu kadar yaratıcı olmalarını bekliyorum, yoksa 10 senedir devamlı 4 sene şampiyon olduk, kupa aldık, müze doldurduk tezahüratı yavan oluyor, artık biraz daha yaratıcı olması gereken oluşum.

ne mutlu türküm diyene nin suç olması

(bkz: osman koş bunlar amfibikmiş)

ağzını büzüp sürekli aşkıooom diyen sevgili

(bkz: ağzına uçar tekme giren kadın)

ömründe hiç zembil e binmemiş insan

somut olarak böyle bir taşıt olmadığından, çokda mantıklı bir durum.

bir seyahat aracı olarak zembil

(bkz: amerika iran ı zembille vurdu)

bir seyahat aracı olarak zembil

bir ulaşım aracı olarak zembil, hayallerim de zeplin gibi birşey canlıyor, yada ne bileyim uçan halı felan hayat çok garip.

glikoz yerine beyin hücrelerini yakmak

(bkz: arap toplumu)