bugün

sunucuda gözükmesede katılacağım zirvedir.
çalıştığım için katılamayacağım zirvedir. *
katılmayı arzuladığım zirve... belki burger king ten bişi ısmarlayan olur...
saat 14:00 da dikilitaş shell benzin istasyonundaki burgerda toplanılacaktır.

edit : katılacak olan kişiler özel mesaj yolu ile bana ulaşabilirler.
aslı astarı neymiş öğrenelim de gidelim zirvesi.
iptal olan bahçelievler çocuk esirgeme kurumunu ziyaret ediyoruz zirvesi yerine gidilecek olan zirvedir.
yarın gerçekleşicek olan zirvedir.herkezi bekleriz...
yarın gerçekleşek olacak ama katılımcı sayısı sadece 5 kişiyle sınırlı olan ve sözlüktekilerden daha çok katılım beklediğimiz zirve.
zirveye saatler kala katılmak isteyenler katılabilir...*
kişisel görüşlerimden dolayı katılamadığım zirve. gidecek arkadaşlara iyi vakit geçirmelerini diliyorum.
iptal olan zirve yerine düzenlenmiştir.bunda plan bozulacak bişey yoktur kanımca ki bunu söyleyen kişiler bakırköy'de oturuyorlarsa...

edit : kimseyi zorlamıyoruz gelmek isteyen gelir... gelmeyenlerinde neden göstermesine gerek yoktur.
edit 1 :ayrıca zirvemiz hakkında konuşan kişiler ilk önce geliyorum deyip daha sonra arkadaşlar başka bir zirve düzenlemişler kusura bakma gelemiyorum deyip zirvemin üzerine zirve düzenleyenleri kınıyorum...*
(bkz: oradaydık şimdi buradayız)
leman derim başka bir şey demem...
amaç olarak duygusal olması beklenen bir zirveydi ama oldukça zevkli geçti.
konuyla ilgili olarak ayrıca:
leman teyze
ocakbaşı
kebap
sevgili yazar arkadaşlarıma teşekkür ederim.umarım memnun kalmışlardır.*
halusinojen
emrece
karga
japonbaligi
puldüşü
merve
burcu
yaşadiğim sevkat evine gelmişken ahalinin elimi öpmemesini birak bir merhaba deme tenezzülünü göstermediği zirve. yaşımı başimi almiş bir insan olarak ramazan bayramlarinda yayinlanan çikolata reklamlari tadini yaşadim zirve...

http://www.youtube.com/watch?v=7Dc8pisEBSM

(bkz: mesela yani) (bkz: zwht)
zirve fotoğraflarımıza bakabilirsiniz.
(bkz: zirvebox)
(bkz: bakirkoy şefkat evini ziyaret ediyoruz zirvesi)
(bkz: photo)
karga'nın çekmiş olduğu zirve fotoğraflarımızdan güzel bir video oluşturan halusinojen'e teşekkür ederim.karga'nın da hakkını yememek lazım süper fotoğraflar.herkese teşekkür ederim...

http://www.youtube.com/watch?v=0pis2GO3ryI
youtube teknolojisinden, görüntüleri gözlerim dolu dolu izledim. afferin lan size dedim.
en sktirboktan, en boş, en amaçsız zirvelere bile yüzlerce entry girilirken şu ana kadar sadece 19 entry'nin layık görüldüğü zirve. sözlüğü düzenli olarak takip eden biri olarak youtube'daki videosunu şans eseri görmesem böyle birşeyin varlığından dahi haberdar olmayacakmışım (gelişmelere de yazmamışlardı sanırsam). sözlüğimle ilk kez bu kadar gurur duydum, allah katılan herkesten razı olsun. zirve denen şeyin illa çatlayana kadar içki içmek, karı kız ortamına girmek olmadığını göstermişlerdir bazılarına.