bugün

musicbox gibi tv kanalı olarak faaliyete gecirilebilecek bir teori
(bkz: rudebox)
son derece yararlı aparat. gayet kullanışlı yapılmış olup sözlüğe apayrı bir tat katacağı aşikardır.
tam super olmus buton. beklenen, özlenen,* istenen buton. (bkz: moderasyon calisiyor)
(bkz: helal olsun dedirten başlıklar) *
zirvebox(tm) işte orjinal haliyle böyle (gibi) yazılan, yani trademark olmuş yeni sözlük fasilitesi, zirve kutucuğumuzun ismi.
cok kibar buton. *
müseccel marka.
çok iş görecek ve yararlı olacak butondur. özellikle zirve resimleri kısmı filan ayrı bir hoş olmuş. moderasyonun ellerine sağlık. bunun şerefine bir zirve düzenlemek farz oldu.
şöyle bir durumu var bu kutucuğun, ''oraya yeni zirve eklendiğinde ortam butonunun rengi felan değişecek mi?'' sorusunu kendisine ve moderasyona yöneltmek istediğim hede.
hayırlı ugurlu olsun butonu.
son derece faydalı bır butondur. artık organızasyonlarda; "acaba entry dıkkat cekecek mı?, katılımcı yazarlar degısıklıklerı okumuslar mıdır?" gıbı kaygılar son bulacaktır. gayet keyıflı bır ıcerıge de sahıptır aynı zamanda...
görünce "ne cici bişiymiş bu. aguşu guguşu." dememe sebep olmuş fasilite. yok yok buton..
son zamanlardaki zirvelerle gerçekten ihtiyac duyulmuş ve hayata gecmiş buton. yalnız, sanırsam zirveler hakkında yazarların yorum yapacağı bir zımbırtı yok, dolayısıyla yazarlar zirveden sonra yine entry girmeyi tercih edecek. eğer böyle bir zımbırtı da eklenir ve yazarlar zirve başlığı yerine yorumlarını "ehihih ne eğlendik di mi lan?" yazılarını oraya yazarlarsa tadından yenmez.

edit : ayrıca "iletişim" bölümü boş olduğunda çıkan, "burası bom boş" yazısındaki "bom boş" kelimesinin birleşik, yani "bomboş" olması gerekirdi ama böyle de iyi olmuş.
-x katılırsa asla katılmayacağım zirvedir.
-y katılırsa benim de katılacağım zirvedir.
-organizatörler nerede diye sorduğum zirvedir.
-ooo canlar zirve yapmışız dediğim zirve
tarzındaki entryleri göremeyecek olmamızı sağlayan yenilik.
yapılması güzeldi zaten bütün sözlüklerde de var ama yine düşünce zafiyeti yüzünden "box" gibi ingilizce bir kelimeyle türetilmiş yeteneksizlik eseri bir kelimeyle ifade edilen kullanışgaç.
zall ve moderasyonu tebrik etme sebebidir. gerçekten çok şık olmuştur. artık zirvelere parazit katılımlar olmayacaktır güzeldir. önceki yapılan zirvelerin başlık ve fotoları buraya da taşınabilir mi? sorusunu akla getirir.
çok güzel olmuş.. avaz avaz "lan şerefsizim benim aklıma gelmişti" dedirtecek birşey.. umarım yeni birşey eklendiğinde böyle bir yanıp sönme böyle bir mesaj geldiğindeki farkındalık oluşturma gibi bir özelliğede sahiptir..
çaylakken girilmemesi gereken yer.

"yazar olunca bekleriz" ve altında "anladım" tuşu.

sanki bana*
photo bölümü kesinlikle düzeltilmesi gereken fasilite.
lösev vakfı zirvesi başlığının yer aldığı zirve fasalitesi.
(bkz: yazboz tahtası)
(bkz: maksadını aşmak)
(bkz: bu böyle gider)
katilim listesi, iletisim gibi turkce sekmelere sahipken neden photos diye bir sekmeye sahip oldugunu anlamadigim, diger herseyiyle karizma program. ismi bile guzel, zirvebox.
http://www.ulusozluk.com/...een/6029_1196637167_x.JPG

bu ne lan?

edit: bu arada süperim, sen her taraftaki özel mesj sayısını sil, başlattaki kalsın. * aha da kendim yazam bari, 1566 msj ım varmış. ulan sözlükten hatun kaldıramadım o kadar msjla ona yanarım, bi de sözlük "ver kurtul" diyor. ibne mi olacaz lan bu saatten sonra?
sözlüğün ne kadar büyüdüğünü gösteren fasilite.

şöyle bir baktımda zirvenin biri diyarbakırda biri kıbrısta biri almanyada. vay anasını yahu.