bugün

beydude bir çaba. azrail gelir, hayat gider.
bi kaç saniye sonra şaka yaptım diye ayağa dikelip pispis sırıtmayla sonuçlanır. ama azrail bunu komik bulmaz alır gider.
azrail gittiğinde de numaraya devam ediyorsanız, yutmamış demektir.
şimdiye kadar hiç yememiştir.
azrail'in bu işte bi numara olduğunu anlaması uzun sürmeyecektir.
(bkz: bu işte bir numara var)
"ayı mı lan bu" dedirten dalavere.
daha dünden razı bu deyip, belkide son bir kararla canınızı almayacakken, bu tutum onu teşvik edebilir.
taklide gerek yoktur. o gelince zaten artık ölüsündür.
yapılabilecek en saçma harekettir. ama denediği için kişinin cesareti takdir edilmelidir.
azrail'den gelecek olan cevapla son bulabilir.
(bkz: yer mi lan anadolu çocuğu)
azrail bu numarayı yutmaz.ama yutan birileri var.sık sık gördüğüm bir rüya var.köpekler yada kötü adamlar beni rüyamda kovalıyorlar en sonunda daha fazla dayanamıyorum yere yatıp ölü numarası yapıyorum ve beni rahat bırakıyorlar.tavsiye ederim yani.
azrail gelince cumaya gittim gelicem diye not birakmak vardir birde azrail i iyice uzaklastirir bu.
Bazende karşı saldırı yapmaktır**
(bkz: http://img36.imageshack.u...elcukerdemcelladimol.gif/)
''herkes cennete gitmek ister ama kimse ölmek istemez'' cümlesinin aktivitasyona uğramış hali.
azrailin ben böyle birini aldığımı hatırlamıyorum demesiyle sonlanır.
cebrail gelmediği halde peygamber numarası yapan bünye'ye oranla daha sağlıklı bir insandır. yaşamı sevmiş ve zaman kazanmaya çaba sarfetmiştir. edebi ve imanı ile ertesi gün namazı kılınarak defnedilir. peygamber numarası yapanın sonu meçhuldür.
abi...
abi.. abi kalk.. gitti...
Cenazeye gidiyorum 10 dkya dönmezsem anlayın ki Yemedi....
rolden çıkamamakla sonuçlanacak eylem olup,azrailin işine gelecek bir durumdur.