bugün

iki aşık kesmeyen bünyenin başvurduğu hal durumu.
grup seks yapmak gibi bir şey olsa gerek.
(bkz: oha lan)
(bkz: aynı anda x kişiye aşık olmak)
aranan özelliklerin tek tek farklı kişilerde olmasının yarattığı bir yanılgıdır.
erkek için çapkınlık, bayan için ise kahpelik olarak adlandırılan durumdur.
(bkz: grup olalım grup)
aynı anda on üç(13) kişiyle çıkmakla * **benzer bir olaydır. *
aşkın ne olduğunu bilmeyen insanların söylediği cümledir, yazıktır günahtır, aşk bu kadar basit midir..
aslında aşık falan olmamak hatta hayatında hiç aşık olmamak.
kalbi geniş insanların eylemidir.
(bkz: kapasiteyi sonuna kadar kullanmak) * *
(bkz: aç gözlü canavar)
can sıkıntısının abarması durumudur...
aşık olunanların ikisi erkek biri kız ise çok vahim bir durumdur.
allah artırsın diye dua edilesi durum, bunu başaran bünye koca bi nazar boncuğuyla gezmeli.
dün gece yaptıgım şey. gayet de güzel oldu. burdan bunu okuyan tüm sevgililerime james blunttan you re beautifulu yolluyorum. beraber dinleyin hatta. ben bi marangoza gittim gelicem. öptüm bye.
aşkı hafife alan insanın içinde bulunduğu durumu aşkı kullanıp izah etme çabasıdır. zira aşk kolay elde edilebilecek bir şey değildir , pat diye hediye gibi gelir ve sadece bir kişiye özeldir.
bizim oralardaki tabiri ile şıpsevdi olmak.
(bkz: boşan da semerini ye) derler böyle adama.
kalbi ve midesi konya kadar olan bunyedir.
(bkz: evli ve iki çocuklu) *
aşık olmaya doymamaktır. eğer bu kişi gerçekten aşık zannediyorsa kendini bu üç kişiye (ki bu mümkün değildir.) hiç bir zaman mutlu olamayacaktır. zira insanın bir kişiye aşık olması bile hayatını yeterince zorlaştırmaktadır.
kimsenin tek bir insanda aradığı herşeyi bulamamasından kaynaklanan gayet akla mantığa yatan ama acı olan durumdur.
Robert Jordan'ın Zaman Çarkı serisinin kahramanı Rand Al Thor'un yaptığı eylem...
olmayacak bir durumdur. yaşadığını söyleyen yalan söyler.
muhtemel çoklu kişilik* hastalığı olan kişinin yapacağı eylemdir.