bugün

bu tepkilerin sıkça gözlendiği durumlarda kızın bir ergen olduğu anlaşılır.
depresyondadır. ağlarken güler gülerken ağlaması gelir. anlayışla karşılanması gerekir. çok gülmeyin sizin de başınıza gelebilir.
bunların bir de mesaj alıp bayılanı vardır.
ya depresyondadır yada aynı saat diliminde bulunan biri ağlayan biri gülen iki farklı kızdan bahsediliyordur.
umudunu tek şeye bağlayabilmiş çaresiz kızlardır. eğilip bükülürler sürekli...
sarhoş kızlardır. sevgiliden ayrıldıktan sonra bir barda kafayı çekip ağlar. arkasından arkadaşlarının boşver demeleriyle açılır ve şen şakrak gülücükler dağıtmaya başlar.

anlayacağınız dışı sizi içi beni yakar demektedir.
ikizler burcu olma ihtimali yüksek kızlar. *
kavram kargaşası yaşayan bunalımdaki kızdır.
allah şifa versindir.
multipl skleroz riski taşıyor olabilir.
(bkz: histeri)
ağlamanın, gülmek gibi duyguların dışa vurumu olduğu düşünülürse; etten kemikten bir kızdır işte.
aynı saat diliminde yer alan tüm kentlerde anlaşılmaz bir biçimde benzer tepkileri veren dişilerden oluşan familya.
(bkz: saat dilimi)
görsel
büyük ihtimalle aşk acısı çeken ve çakdırmamak için kasan kızdır.
(bkz: böylelerinden çok çektim)
pms zamanına denk gelmiştir.
dalgalı ruh halinin sularında çalkalanıyordur.
Psikolojisi sıçmış kızdır.
regl kızlardır.
önce ağlar, ağlar, ağlar sonra güler, güler, güler sonra ay sinirim bozuldu der sonra gözünden yaş geldiği halde güler. çok gariptir. ikisinin de bir nedeni yoktur.
yengeç burcu kadınıdır. kendimden biliyorum.
duygularının etkisiyle sürekli gel git yaşayan, duygusal tepkilerini içe atmayıp, açıkça dışa vuran kızlar.
aynı saat diliminde hem ağlatıp hem güldüren erkeklerin sevgilileridir.
sevgilisinin ya da arkadaş grubunun yanında ağlıyorsa onu konudan uzaklaştırmak için espriler yapıldığı sırada konudan anlık da olsa uzaklaşan kızın tepkisi olabilir pekala. çok büyük bi dengesilik değil yanii..
istanbul+2 çok büyük bir alanı kaplar. o sebeple milyonlarca kız vardır. biri güler o anda bir diğeri ağlar.
(bkz: greenwich)
ikizler burcu kızlarıdır.
Sevgilimle gecen her anım böyle.