bugün

kazananın sonraki levelde mümin ile karşılaşacağı turnuva dövüşü.
buradaki karşılaşmanın 3 sonucada açık olmasına rağmen;öbür tarafta ikisininde kaybedeceği banko olan hadise..
ataist tanrısı olmayan demektir. satanist seytana tapan. ataist mantıklıdır hic bir seyikabul etmez bilime falan inanırlar,satanizm sacmalıktır cocuk oyunudur. seytanı tanrının yaratmadıgı falan soylerler ne diyeceklerini bilemezler sordugunuzda...
hiç sevilmeyen ikili niye sevilmezler anlamak güç değil aslında
arasında çok fark olan iki kavramdır. satanistler şeytana taparken allahın varlığını * kabul ederler ateistler ise ne allaha ne de onun yarattığı varsayılan **** hiç bir şeyin varlığını kabul etmezler.
ateistlerin tuhaf tuhaf ayinleri yoktur.
satanistler ise metal müzik dinleyen insanları zor durumda birakan gruptur.
satanizm ergenlik zamanındaki sorunlu gençlerin dinidir.ateizm ise bir din değil,dinsizliktir,tanrıya inancın olmamasıdır.ikisini kıyaslamak elmayla armutu kıyaslamakla birdir.yani ateistle satanist kıyaslanamaz.kıyaslayan ancak taocudur,dombilidir.*
inançlı bir insana göre ikisi de şeytanın oyuncağı olmuştur.
inançlı bir insan ataiste saygı duymalıdır, sataniste acımalıdır
ateist tanımlaması bir ateiste göre tamamen yanlış olan kavramdır. zira 'Allah' a inanmamak için önce O' nun varlığını kabul edip sonra inanmamak gerekir. yani olmayan bişeye 'inanmamak' zaten söz konusu olamaz. dolayısıyla 'ateistlik' kavramı ve tanımı gerçek ve düşünen ateistler için rahatsız edici bir kavram ve tanımlamadır.

satanistliğe gelince daha da enteresan karşılanası durumdur. bir kişinin şeytana tapabilmesi için Allah' a da inanması gerekir ki 'daha kuvvetli ve yüce bir varlığın varlığını kabul etmişken şeytana tapmak da neyin nesi kardeşim?' diye sorulası bir durumdur.

sadede geldiğimizde iki grup da hak diniyle tanışması, Allah' a ve peygamberlerine inanması için dua edilmesi gereken insan topluluğudur.
sonunda ikisinin de kaybedeceği ve allah'ın kazanacağı belli olan karşılaşmadır.
(bkz: al birini vur ötekine)
ha ateist ha satanist, ikisinin de yanacağı yer aynı diye düşündüren karşılaştırma.
ateist inanmadığı şeyi bilir. satanist inandığı şeyi bilmez *.
hadi ateisti anlıyoruz inanmıyor da, satanistin ne sikime hizmet ettiği anlaşılamamaktadır.
geçmişten beri bilenen bir gerçek vardır, alkazomus efsanesinde görülen karartılar aslında günümüzde hala çözülebilmiş değildir. bu durumun sebebi ilk olarak grevedu görevini üslenen fauri'nin hapiste ki geçen iki yılıdır. bu zaman içinde psikolojik olarak düşünce yapısını değiştirmiş aynı zamanda anlaşılmaz bir biçimde beyin pıhtısını mükemmel çalışır hale getirmiştir. bu demek olmuyo ki kaçış planları bu sebep yüzünden, asıl kilit noktası anlaşıldıktan sonra biraz olay aydınlanır. bu tür oyunlar günümüzde devam etmektedir ve bazı insanların bu güce sahip oldukları halen inanılmaktadır.

edit: hay allah yanlış başlığa yazmışım, neyse öbür başlığı da kaybettim bilgi dağarcığı olur.

2.edit: ateizm ve satanizm ayrı dallardadır, asıl önemli olmayan şeyse ikisininde ilkleri şu an yaşasalar siz beni yanlış anlamışsınız demeleridir.
ateist şeytanın olmadığını bilir, satanist şeytanın olduğunu sanar.
Satanistlerin "madem şeytan var, neden o zaman dünya üzerinde iyilik yapan insanlar hala kmevcut ? Yoksa yüce şeytanınız başarısızmı oluyor ?" gibisinden sorulara maruz kalacağı karşılaşmadır.
Ateizm tanrısızlık dinidir.Ve Ateistler genelde maddecidir.Satanist olanların psikolojik sıkıntıları vardır.
bana göre ateistler daha normaldir.
müslüman olursun anlarım, yahudi, hristiyan, putperest, budist vs. hepsine eyvallah. deist, agnostik, ateist bunlara da eyvallah. ama ben bu satanistleri anlamıyorum arkadaş ya. şeytana tapmak ne lan? şeytanın varlığına inanıyorsan dolaylı olarak tanrı'ya da inanıyorsun demektir. hatta genel olarak din kavramına da inanıyorsun demektir. e kardeşim o zaman tanrı ne, şeytan ne onu da biliyorsundur. e o zaman şeytanın kötü ve kaybeden, tanrının ise iyi ve kazanan olduğunu da biliyorsun. hangi kafayla gider şeytana taparsın ya? bu satanistlerin ciddi ciddi ruh hastası olduğunu düşünüyorum zaten başka da bir açıklaması yok. ha ateist vs satanist denmiş. şimdi burdaki vs neyin karşılaştırması onu bilmek lazım tabi önce. misal inandıkları ya da inanmadıkları şeylerin mantıken karşılaştırılması ise ateist yine daha mantıklı. yok kim döver diye karşılaştırıyorsak inşallah birbirlerini gebertirler de kurtuluruz.
satanist wins. fatality!
ateist masumdur, kendi halindedir ve zararsizdir.
kendi kendine bir takim inanclari veya inancsizliklari vardir.
ve ben onlara sayi duyarim.
satanistler zararlidir.
satanist bir insan ateist değildir.

(bkz: satanistlerin allah a inanıyor olması)
ikisi de insnlığa zararlı oluşum. evet.