bugün

evrim teorisi adındaki safsataya inanıp, atalarının maymun olduğuna ve kendisinden daha az gelişmiş olduğuna inanan canlıdır. bu tür canlılara -senin ataların maymun muymuş? diye soru sorup kahkaha attığınızda, size tepki gösterebilirler, atalarının maymun olduklarına inandıkları halde.
(bkz: ateist dilenci)
tv de maymunlarla ilgili bir belgesel yayınlanırken çocuğunu çağırıp -maymuncan koş deden çıktı tv'ye diyebilecek canlıdır.
(bkz: vay anasına sayın seyirciler)
(bkz: atların maymundan olduğuna inanan canlı)

onları leylekler getirmedi ya neticede..

(bkz: evrim)
bilimi harun yahya * sallamalarından okuyan bünyenin olağan,yadırganmaması gereken çıkarımı. ısrarla: (bkz: #2805278)
maymunları gördüğünde siz daha gelişeceksiniz deyip garip garip onları izleyen kişi.
--spoiler--
http://www.komikaze.net/Default.asp?gun=20080107
--spoiler--
12 yasindan buyuk insandir.
ataları öküz olanların karşı çıktığı insan. *
bu canlı maymunsa fazla anormal karşılanmaz.
10 dk sonra edit:Artı oy veren insanlara teşekkürler, eksi oy veren maymunları pistten alın *
(bkz: ademler cosmus yine)
kendinize ata olarak hangi hayvanı seçerdiniz? kabilinden konuşmalardır bunlar. Teori teori olarak kaldıkça ona inananlar teoriden daha çok ilgi toplar.

Örn: (bkz: aaaa sen evrime mi inanıosun hanıım koooş koş!)
atalarının anası bacısıyla ensest olarak çiftleşerek ürediğini düşünen sapık zihniyetten daha makul bir canlıdır.

üstelik aynı canlıya muhalif olanların primat terimini öğrenmesi, maymun ile insanın atasının ortak olduğunu idrak etmesi ve mümkün mertebe harun yahya'dan uzak durması gerekir.

edit: bana bu giri ile alakalı olarak piramitleri ne kadar çok bildiğini kanıtlarıyla anlatan muhterem yaradılışçı arkadaşlara primat ile piramitlerin farklı şeyler olduğunu hatırlatır selam ederim.
(bkz: piramit)
(bkz: primat)
atalarının elma yiyip cennetten kovulduğuna inanan canlı. dan daha bilimsel düşünen canlıdır.
bir ay boyunca traş olmayan canlıdır.
"huleyn! dur ben bi şu ataistlere [ateist değil dikkat ediniz, zira yazımından bihaber] bir laf sokayım" çabalarına giren ve birçok entryde de ayarlarla birlikte gösterilen; bilim(-sizliği)i harun yahya dan* öğrendiği açık olan yazarın yarattığı gereksiz tartışmadır.

bu arada atalarının maymun olduğuna inanan canlı derken ne denmek istendi bilmiyorum ama buna, şuan hala maymun olarak hayatını devam ettiren canlıların inanacağı kesindir.
Buna inanan canlıların, maymunla insanın atası ortaksa o ata maymun mudur? değil midir? sorusunun her akliselim zihniyette uyanacağını tahmin etmesi gerekir.

Alternatif söylem *: atalarımız orangutandır, şempanzedir , ama maymun değildir efem.
buna inanan buna da inandı.
(bkz: senin atan bir melekti yavrum)
(bkz: maymun da olsa insan insandır)
kendisini ensest iliski urunu olarak gormeyen, bilimsel canlidir. *

notcuk:
efenim atalarimizin maymun olmasindan ziyade, genlerimizin en cok maymunlarla benzerlik gosterigine inaniriz.

ben istemezmiydim bir velociraptor'un torunu olmak? naparsin kismet iste.. ** *
akla peki maymun nerden geldi sorusunu getiren düzmecedir..
maymunun atası kim dinozor mu? peki ya onun atası?
bilime inanan canlıdır; yobaz değildir.Milyonlarca yıldır süregelen ve hala devam eden evrimi ya hiç anlamamış ya da sürekli inkar yoluna gitmeye çalışan insanlar var. Artık Kuran2ı bile yorumlayıp evrimle alakalı betimlemeler çıkarmaya çalışılırken, evrimi inkar etmek tam bir saçmalıktır.
evrim teorisi hakkında duyduğu ordan burdan toplama bilgilerle prim yapmaya çalışan insanın kullandığı tanımlama.. yahu önce aç oku.. sonra ters düşüyorsa bile daha üst seviye eleştirilerle gel..
bilip bilmeden saçma salak başlıklar açan canlıyla aynı zeka seviyesine sahiptir muhtemelen.

"evrim" kavramının "insan maymundan geliyor" cümlesiyle alakası bile olmadığını bilmez, maldır. birşeye safsata demek için onun hakkında doğru bilgilere sahip olmak gerekir. Ama iddiaya girerim "evrim nedir?" diye sorsan bu başlığın sahibi "eööö" diye kalacaktır..

(bkz: #2485012)