bugün

yarım türktür. böyle türklük olmaz.
jokey olmayan türktür...

bana bakma ben de jokey değilim...
türklüğü güdüktür.
bildiğin rte'dir.
günümüz şartlarında gayet doğal bir durum olsa gerek. apandistin apandist oldugu zamanlarda olsak belki geçerli bir yaklaşım olabilirdi ilk entry lakin, anatomimiz koşullara ayak sağlamış biz sağlamasak ne değişir? hem ata binmekle türklük olacaksa; EY TÜRK MiLLETi KUŞANIN KILIÇLARINIZI SÜRÜN ATLARINIZI iLK HEDEFiMiZ VATANI KURTARMAK!
recep tayyip erdoğandır efenim.

(bkz: (vid #17190))
bilmese bile ata bindiği zaman değişik hisseden ve başarabilecek kapasiteye sahip türk tür. niye diye soranlar için;

(bkz: genlerimizde var)
atın bir binek hayvanı olduğunu bilmeyen türktür.
arabanın icadından haberi olan türktür.
recep tayyip erdoğan değildir. çünkü rte türk değil gürcü'dür.
atın yerini arabanın almasıyla ata biner gibi arabaya biner. ne kural tanır ne hız sınırı,mahalle aralarına kıç kadar yerlere park ederekten manevra kabiliyetini kanıtlamıştır.
at,avrat,silah, üçgeninin bilincinde olmayan türktür.
en azından eşşeğe binilmelidir.
ata binip cirit atmak isteyip bunu gerçekleştiremeyecek olan türktür.
ecdadına özür borçlu olan türktür.
benim lan bu. işten güçten zaman mı kaldı mınako?
at vardı da sanki biz binmedik. çaylak olduğumu belirterek beni yıldıramazsınız.
belkide türk değildir.
hafif türktür.
Crossdresser türktür.
Attan ata değişir bazı cinslerine her türlü binilebilir.
at mi kaldı? günümüz şartlarında normal olan türk'tür.
türk olamaz.

evet, belki günümüzde artık at ve binicilik günlük yaşamın bir parçası değil. belki büyük şehirlerde oturuyor, şehir yaşamı ile mücadele ediyoruz.

ama at binmek bizim genlerimizde olan bir aktivitedir.

ne şartlar altında olursa olsun bir türk evladı belli aralıklarla at binmeli, o asil ve tanrısal mahlukat ile bütünleşmeli ve atalarına layik bir torun olduğunu ispatlamalıdır.

at binmeyen, binemeyen türkün kanı bozuktur.
Diriliş ertuğrulda oynayan bir figüran yada oyuncu olabilir. o eyerin sürekli göte vurmasıyla nasıl bir yanlışlık olduğunu anlamıyorlar şaşıyorum. Alışıklar heralde ....
pardon ben yanlış okudum:

tabi efendim cinsel eğitim olmadığından gerçek anlamda cahiliz. deneme yanılma ile doğru yolu bulana kadar seneler geçiyor. yoksa istermiyiz kızlarımızı deney tahtası gibi kullanmak ? Eğitim shard !!!! Haydar amca şimdiden bir ders kitabı mufredatı hazırlasın ...