bugün

sağda solda türkçülük yapar. açık ve net.
Çağımız da at bir gereklilik olmadığı için, daha taksiye binecek parası yokken atı alması imkansız olan insanlar olduğu için sıkıntı olmayacak durumdur. At binmeyen Türk'ü düşüneceğimize çakmağı bile dışardan alan Türk'ü düşünmemiz lazım.
pardon ben yanlış okudum:

tabi efendim cinsel eğitim olmadığından gerçek anlamda cahiliz. deneme yanılma ile doğru yolu bulana kadar seneler geçiyor. yoksa istermiyiz kızlarımızı deney tahtası gibi kullanmak ? Eğitim shard !!!! Haydar amca şimdiden bir ders kitabı mufredatı hazırlasın ...
Diriliş ertuğrulda oynayan bir figüran yada oyuncu olabilir. o eyerin sürekli göte vurmasıyla nasıl bir yanlışlık olduğunu anlamıyorlar şaşıyorum. Alışıklar heralde ....
türk olamaz.

evet, belki günümüzde artık at ve binicilik günlük yaşamın bir parçası değil. belki büyük şehirlerde oturuyor, şehir yaşamı ile mücadele ediyoruz.

ama at binmek bizim genlerimizde olan bir aktivitedir.

ne şartlar altında olursa olsun bir türk evladı belli aralıklarla at binmeli, o asil ve tanrısal mahlukat ile bütünleşmeli ve atalarına layik bir torun olduğunu ispatlamalıdır.

at binmeyen, binemeyen türkün kanı bozuktur.
at mi kaldı? günümüz şartlarında normal olan türk'tür.
Attan ata değişir bazı cinslerine her türlü binilebilir.
Crossdresser türktür.
hafif türktür.
belkide türk değildir.
at vardı da sanki biz binmedik. çaylak olduğumu belirterek beni yıldıramazsınız.
benim lan bu. işten güçten zaman mı kaldı mınako?
ecdadına özür borçlu olan türktür.
ata binip cirit atmak isteyip bunu gerçekleştiremeyecek olan türktür.
en azından eşşeğe binilmelidir.
at,avrat,silah, üçgeninin bilincinde olmayan türktür.
atın yerini arabanın almasıyla ata biner gibi arabaya biner. ne kural tanır ne hız sınırı,mahalle aralarına kıç kadar yerlere park ederekten manevra kabiliyetini kanıtlamıştır.
recep tayyip erdoğan değildir. çünkü rte türk değil gürcü'dür.
arabanın icadından haberi olan türktür.
atın bir binek hayvanı olduğunu bilmeyen türktür.
bilmese bile ata bindiği zaman değişik hisseden ve başarabilecek kapasiteye sahip türk tür. niye diye soranlar için;

(bkz: genlerimizde var)
recep tayyip erdoğandır efenim.

(bkz: (vid #17190))
günümüz şartlarında gayet doğal bir durum olsa gerek. apandistin apandist oldugu zamanlarda olsak belki geçerli bir yaklaşım olabilirdi ilk entry lakin, anatomimiz koşullara ayak sağlamış biz sağlamasak ne değişir? hem ata binmekle türklük olacaksa; EY TÜRK MiLLETi KUŞANIN KILIÇLARINIZI SÜRÜN ATLARINIZI iLK HEDEFiMiZ VATANI KURTARMAK!
bildiğin rte'dir.
türklüğü güdüktür.