bugün

bir de böylesi var: http://say.expressivo.com/nCh3WBZq
ummadığınız anda aklınıza gelirse sizi gülme krizine sokabilecek kadar komik bir diyalog.
dile dolanınca uzun süre kalan muhteşem diyalogun ilk cümlesi.
Muhteşem şapkası ve parlak gözlüğünün uyumuyla o muhteşem kelimeleri sarf eden dayımız 30. izlemede bile ilk izlemede verdiği hazla güldürür bizleri aslında.
yüzlerce komiklik videolarından birinde geçen 'çok komik' bir cümle.
Domates almaya gitmiştir.
Güneş Gözlüğü : 5 TL (Salı Bazarında) Kasket : 10 TL (Tuhafiyeci iboda) Araba Bazarında Artiz Olmak : Paha Biçilemez !!!
birde bunun meclis versiyonu vardır görülmeye değerdir.
röportajı yapan muhabir bir * caner'i döven kişiler arasında yer almakta. ama şuan hapiste.
Grift artiz kişinin nacizane, yaran sözü
kendisine feysbukta fan sayfası açılmış "dayı"dır
yaran yanlış anlamadır.
hayatında hiç aynaya bakmamış artiz amcamızdır.
hemşehrimin, devamını çekmesini istediğim videosu. devam videosunu mutlaka bekliyoruz.
(bkz: arnold sivasta ne gezer)
kendisinin artiz olduğunu bilmeyen adamdır.
konuşma şu şekildedir:

+: hayırlı günler.
-: hayırlı günler efendim.
+: oto pazarında bir artış var mı geçen haftalara oranla?
-: artis mi? ne artisi? artis ne arar la bazarda? ben öyle bişey görmedim. ben 55 yaşındayım. bize aa araba alışverişi geliyo buraya. artiz olarak gelmez bize müşteri
+: anlamadım. ne olarak?
-: aa araba alışverişi.
+: artış var mı diyorum!
-: haa artış mı diyosun? artış arabalarda yok. şu durumda para olmayacak artış olur mu ya? para nerde ki artış olacak. öldü fiyatlar. hep bazarda alışveriş oluyodu. ama alan yok. görüyosun çevreyi. ne tıkırtı var ne sıkırtı var. geliyon soğuğu yiyon akşamdan geçip gidiyon eve.
+: fiyatlar ne durumda?
-: fiyatlar çok aşağıda. alan yok alan. alan olmayınca fiyatlar...
+: peki bunun sebebi ne? bir artış olmamasının sebebi ne?
-: sebebi, doğu karadeniz'de fındık ol...(orda bir sorun var. ama sanırım "doğu karadeniz'de fındık olmadımı para da olmaz" dedi.)..maz bunun sebebi bu. belir.. belir.. belirli bir iş. ha benim bi gamyonetim var haurda. 3 aydır elimde. 11 milyara yaptırdık, 9 milyara satıyok alan yok. şu durumda para olmadığı için.. fındık olmadığı için para olur mu karadeniz'de? sen bu karadeniz çocuğu değil misin? karadeniz çocuğusun.
+: teşekkür ederim.
-: bende teşekkür ederim.
--
+: muhabir
-: pazarcı amca
ev arkadasımla gunde en az 3 4 defa izlediğimiz ve her izleyişimizde komik başka taraflarını bulduğumuz video. amca artizin kenidisi olduğunun farkında değildir.
o değil de videonun ilk saniyelerinde "hayırlı günler efendim" diyen gözlüklü amcamın mikrofona bir bakışı var ki...
(bkz: funda arar)
(bkz: boku çıktı)
"artış var mı pazarda?" sorusunu yanlş anlayan amcamızın "artiz mi? artiz ne arar la bazarda?" cevabıdır.
çakma versiyonu yapılmıştır.
[http://www.youtube.com/watch?v=zSGImw23LgA&feature=related ]
bazara kadar değil mezara kadar:

görsel
woman version --> (bkz: *vid #15696" >~[(vid #15696) ]~).
son zamanların çok moda esprisi.defalarca videosunu izlediğim,arkadaşların defalarca komiklikler yaparak anlattığı fakat bir türlü gülemediğim söz.

(bkz: esprimidi bu)