bugün

entry'ler (478)

denizovski

henüz tanışmadığım. ama tanışan oturup sohbet edenlerin çok kültürlü ve kaliteli aynı zaman hoş sohbet olmasının yanında çok tatlı birisi olduğunu söyledikleri yazar.

daft punk

enfes bir eser daha çıkardılar. 30 yıl sonra dönüp baktığımda ilk çıktığı zaman dinlemiştim diyebileceğim. (bkz: get lucky)

en sevilen dizi karakteri

tony soprano spartacus,gannicus,oenomaus,barney stinson,marshall ve lily,oliver queen, christopher moltisanti

bayanlar ikiye ayrılır

ağlayanlar ve ağlayacak olanlar.

1984

dillerden düşmeyen her okuyanın-izleyenin hayran kaldığı ama benim hala azimle ikisinide gerçekleştirmediğim bir george orwell yapıtı.

riskbudur com

ulaşım linki http://riskbudur.com/ olan,sosyal ve yaratıcı paylaşım sitesi.

sigarayı yakarken bıyığın yanması

sigarayı yakarken kaşı yakmak kadar kötü olmayan durum .

57 nolu çorap

'beni sik' çorabida denilir.

sözlük yazarlarının itirafları

üc aydir yazmiyorum girip bakmiyorum 5dakika kadar oldu girip bakmaya baslayali ama degisen birsey yok. sidik yaristirmalar hicbir dalda bitmemis aynen devam ediyor. spor-siyaset basliklari yine bayraklari tasiyor.

türk kızların ukala olduğunun en büyük kanıtı

yeni tanistigim bir kiz vardi 6 ay kadar önce. arkadaslar ikimizede araniz olur havasiyla konusunca bir süre sonra bi yakinlasmamiz oldu.ondan sonra uzaklastik o pek istememisti birlikteligi internet uzerinden ustu kapali atismalarda belirtiyordu baskasini seviyorum,biz arkadas olalim gibisinden. bundan sonra hic uzerine gitmedim birkac hafta sonra kendisi muhabbete girmeye calisti sonra bende insani sekilde konustum. normal muhabbet etmeye basladik, havadan sudan filmlerden falan bahseder olduk birbirimize film önerirdik her aksam film izlerdik twitterdan karsilikli yazisirdik. ortak arkadaslarimizin dogum gunlerinde denk gelince konusur muhabbet eder cok guldururduk birbirimizi. bende dusundum ki gercekten sevilicek aşik olunucak birisi degil. cünkü güzel bi kiz degil. hos sohbet iyi birisi sadece o kadar.

geçenlerde birgünse yine bulustuk arkadaslar falan derken bu basladi sormaya ; sen yani bu musun ? yoksa twitterdaki misin ? hanginiz gercek,gercek sen hangisisin dedi. bir fark var mi ki falan dedim olmazmi cook dedi. internette daha cool takiliyosun ama normalde daha cana yakinsin pek uyusmuyosun ordakiyle gercek kendin olan dedi. daha iyi taniyamamişsin o zaman dedim bende ona . ve anladim ki kiz arkadaslariyla surekli internette paylastiklarimi takip ediyo ve baya hayranlik uyandiriyormus yaptiklarim onda. sanirim beklentiyi yuksek tuttu o yuzden boyle dusuncelere daldi. bide demezmi ukala ukala 'hic tanimayan birisi seni cok farkli tanir' iste bi kanitta budur belki ukalaliklarina.

bounce

saatlerce dinlenebilecek calvin harris kelis featidir. http://www.izlesene.com/v...e-feat-kelis-2011/3492429

incir reçeli

son haftada 20küsür defa izlediğim film. ezberlediğim repliklerle sahnelerle girdiğim şu saçma entryi hak etmeyen enfes yerli film.

nönnü

dondurma anlamına gelen yunan asıllı kelime.

şomantika

sıcak su anlamına gelen küba kökenli söz öbeği.

(bkz: kaynak my ass)

18 nisan 2012 chelsea fc fc barcelona maçı

barcelonanın 1-3 kazanmasını beklediğim maç.

çağatay koçtuğ

son bölümde boynundaki illuminati kolyesi kimsenin dikkatini çekmemiş çok ilginç. gülse birsel aleyhinde entrylerin başlıkların çoktan yağması patlaması lazımdı fakat olmamış. bu iyi birşey.

ygs 2012

üniversiteye girişteki ilk basamak. soruları görmek için yarın gireceğim sınav.

mini etek giyip sonra tacize uğradım diyen kızlar

bu tür başlıklar için gelsin http://inciswf.com/bitmednz.swf

yazarlardan ticari fikirler

googlede internetten para kazanma yolları yazan insan fikirleri.
(bkz: bunu beğenen bunuda beğendi)

yalan dünya

açılayın lady gaga olarak hortladığı dizi. son bölümü yine bombaydı gecinden izledik efenim.