bugün

tek kelime ile ezikliktir. nemiş ankara üniversitesi siyasalmış da hacettepe tıpmış da. bana bunlarla gelmeyin kardeşim. lan bir de bunların iletişim fakültesinde okuyan dürrükleri var ki onlara iyice kafam girsin. evet.
yanlış düşünce. sen gidip hacettepe tıp/hukuk kazanacaksın, ezik olacaksın? pışık.
hacettepe tıbbı kim kaybetmiş de biz bulalım. sonra da ezik olalım.
(bkz: bi gazi değil)
okulunu yakan terörist dallamalarla aynı okulda okumamak demektir.
http://www.cnnturk.com/20...alesi/682641.0/index.html
odtü'yü dünkü çocuk olarak beşikte sallayacak ankara üniversitesi varken garipsenmemesi gereken durumdur.
bir hacettepe tıp bir ankara hukukla kıyaslama yanlış olur lakin odtü genel itibarı bakımından ankaranın büyülü adasıdır (bkz: lost) adeta başka bir alemdir.
tek kelime ile zaman kaybıdır. odtü dışında ankara'daki üniversiteler tamamen tıraş. evet.
eğitim üzerine her boku bilen götü havada odtülü sözüdür.
okulda hocaları tarafında poh pohlanan tipik odtülü sözü. sen okulu 7 yılda bitir sonra yok efendim ben odtü mezunuyum. (bkz: bekleme yapma devam et)
odtü sadece ankara degil turkiyenin en iyi okuludur fakat hacettepe gazi gibi üniversitelerde kaale alinmamak icin fazla iyiler.
Sadece Polis Akademisi diyorum size odtü de neymiş.
(bkz: odtü tıp)
mesela hacettepe tıp'da okumaktır. dünyanın en ezikliğidir. çünkü odtü işletme hacettepe tıp'dan iyidir.
odtü'de kamu yönetimi vardı da biz mi okumadık? tamam var ama bi mülkiyenin yerini tutamaz. okuduğum okuldan çok memnunum. yemişim odtüyü.
Gayet olabilecek seydir. Ya kisi saglikla ilgili bir bolum okuyorsa? Yarin burnun akacak, odtuluye gitmiceksin herhalde, degil mi? He soyle de bir sey var: babalar gibi kampus hayati yasamak isteyene en guzel yer ODTU tabii ki de.
gene mi fikri yaw dedirten başlık. yok artık ebesinin a.ı sikri.
--spoiler--
tek kelime ile ezikliktir .nemiş ankara üniversitesi siyasalmış da hacettepe tıpmış da. bana bunlarla gelmeyin kardeşim. lan bir de bunların iletişim fakültesinde okuyan dürrükleri var ki onlara iyice kafam girsin. evet.
--spoiler--

hacettepe ve gazi üniversitesini bilmeyen, hatta rüyasında bile göremeyen kişi tespitidir.
odtü lüler tarafından ezilmektir.
odtüde bile tıp yok amk neyin kafasını yaşıyonrsun.
istanbulda itü de okuyorum deyip istanbul ticaret üniversitesinde okumakla kıyasıya kapışan bir durumdur.
hacettepe tıp mezunlarının kazandığı paraları toplarsanız, odtünün tüm mezunlarının kazandığı paraya yakın olacağını görürsünüz.

kendim, bir mühendis olarak böyle boş boş konuşmalara şöyle diyorum "sike hava vurmak".
o da güzeldir, odtü olsa da güzel olurdu ama üniversite okumak güzeldir, Ankara'da üniversite okuyabilmek ayrı güzeldir.
heee başlığı açan odtü lü olduğunu ya da en az odtülüler kadar zeki! olduğunu belirtmek için başka bir sosyal ortam bulamadığından burada kendini ifade etmek istemiş olabilir, yazık, kızmamak lazım.
Hacettepe'de, Gazi'de, Ankara'da, Bilkent'te mükemmeldir.
hacettepe'de okumak olabilir.
odtü'lü öğrencilerin küçümsediği durumdur.
hacettepe ve ankara üniversitesi' ni bile ayırırlar. çünkü onlar odtü' de okuyordur. başka açıklamaya gerek yoktur.
güncel Önemli Başlıklar