bugün

entry'ler (1963)

teke tek bilim

Şuan kadrajın ortasında masanın tam üstünde tropikal meyveler serpiştirmişler alt yazıda da ihracatı uçuran tropikal meyveler diye yazı geçen sikimsonik program.

sosyal ağalarda etkileşime girmemek

Linkedin, twitter, instagram, facebook daha bilmem neler üzerinden herhangi bir etkileşime girecek harekette bulunmadan insanların yaşadığınızı keşfedememesi olayı. Bunu 2 sene önce instagramı kapattıktan sonra hiç görüşmediğim arkadaşla karşılaştıktan sonra daha iyi anladım.

doğu bloğu nun dünya ya katkısı

Batı bloğunun aşırı zenginleşmesi.

yalnızlık

Bu yaşıma kadar kimseyi görmedim kardeşim çok yalnızım diyeni, herkes kıyı da köşede yaşıyor bu durumu bence problemde yalnızım diyememek sanırım.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Kendisi karanlık tv dönemlerinden biri.

kuzu pirzola

Gelmiş kuzu pirzola başlığının altına islami sosyalizm yazmış. Olum sosyalizminde mi islamisi ya?

mutluluğun formülü

Kendine vermek, veremiyorsan başkasının sana değer vermesini beklerken çürür gidersin.

oyun önerileri

Önerim; rdr 2 döneminde çıkan gow her ne kadar hakkını yesede gördüğüm roman gibi oyunlardan bir tanesi. Sayfa sayfa not çıkar incele hiç bir eksisi olmaz. Ha illa daha kalitelisini isterim diyorsan seni witcher 3 wild hunt başlığına alalım.

zayıflamak için tavsiyeler

Yemeyin arkadaşlar cidden yemeyin.

risale satan eczane

Rüzgar nereden eserse.

cüzdanınızda beklettiğiniz gereksiz şeyler

Network olsun diye ciğeri beş para etmez bölge yöneticilerinin ve müdürlerinin kartvizitleri.

php

Wordpress Woocommerce kullanıyorsan maalesef gerekli, yüz yıllık script, tüm siteyi aynı dive koymuşlar ona id ver buna important ver uğraş dur.

evlilik hakkında her şey dizisi

görsel
Böyle gel üstüme şirket aç tipli plastik bir karakter var içerde.

css

Sağ tık incele.

yazarların söylemek istedikleri

Kendimi gerçekten başarılı mı görmek istiyorum yoksa başırılı mı göstermek istiyorum emin değilim sözlük.

beyni örümcek ağı bağlamış faşist ırkçı

tam aile ve toplum değerlerine küfre gidecekken karakter sınırına takılmış başlık izlenimi veriyor.

mayonez

aramam ama bulurum.

kendini kültürlü zanneden insan tipi

yılda en az 12 kitap okumayan, ya onu da geçtim yılda 2 kitap okumayan, alkolden, kahvehaneden, karıdan kızdan instagramdan tinderdan kafasını kaldıramayan herbokologlar yine gelmiş kültürlü kelimesini inceliyor. incele kral incele etimolojik değil de azıcık semantik incele de faydası dokunsun.

saçıma bakın çabuk

(bkz: sözlüğü forum gibi kullanmak)

türkiye de mimarinin gelişmemesi

en güzel coğrafyanın en güzel ve en güzeliymiş miş ve buna benzer en güzeller olum sen hiç kars sınırını geçme fikrinin çevresinden geçtin mi ? kendinizi ve kendinizin dokunduğu, bulunduğu her ortamı tanrılaştırmayı bırakın artık, bu ülke güzel bir ülke ancak en güzeli değil ha en güzel yapabilir misin? yapamazsın ama en güzeli yapmaya yaklaşırsın o yüzden s*ktir et boktan ezbere beylik laflarını rasyonel düşünmeliyim de kendine.