entry'ler (577)

saki

sıla nın güzelliği bence bu muhabbet sevmesinden kaynaklı.
bu kadının çok güzel içtiğini düşünüyorum. keyifle, efkarla.

yine mi çiçek

rakı kokan şarkı.
insanın evliyken bile aşık olası, tövbeliyken bile içesi geliyor.

altınbaş kadehe yağ gibi dolsun...

bayrağın insan hayatından değerli olmaması

o bayrakta kaç insanın hayatının, acısının, gençliğinin olduğunu bilmeyen soysuz söylemi.

sürekli abdest alanlardaki dayanılmaz ayak kokusu

sözlük camiasından elimi eteğimi çekmeme neden olan küçük beyinli sıçmalamasıdır. sen o ayakların kokusuna kurban ol denilesi kokudur.

yokluğunda

evli, barklı, çocuklu bünyemi köpek gibi aşık olup acı çekme isteği ile dolduran şaheser. o yarım ağızla şarkı söyleme karizması bi insana bu kadar mı yakışır? sözlere girmiyorum bile, girersem çıkamam. sevdiceğime bi daha aşık olayım en iyisi, bi kaza çıkmadan...

hocalı katliamı ermenilerin hakkıydı

hiçbir katliam, hiçbir insanın hakkı değildir. gerzek gerzek sosyal tespitler sıçmak ise yazarın hakkıdır, evet.

rtük ün yayından kaldırması gereken tv programları

evlendirme programları: gençlerin ahlak, gelişim....
acun programları: insanları mallaştırıyo, moral bozuyo, rencide ediyo.
futbol programları: evlililkleri yıkıyo, mal mal adam bağırtıları pazar akşamlarını piç ediyo.

başörtülü kıza kitap satmak

saçmalıktır. elinde kitapla veya türlü ıvırzıvırla başörtüsüz bana gelen insanları da ben görmezden geliyorum. kitapçı var olum. senden niye alalım kitabı?

ak gençlik varken devrim yapacağını sanan mal

ak gençlik tırıvırılarına götüyle gülen maldır. yerli malıdır, abd değil.

şivan perwer bu ülkenin gururudur

efendim bu etuu kişisinin aslında bunları dikkat çekmek için yazdığını bile bile belki böyle düşünen gerzekler vardır diye yazıyorum bir şeyler.

şimdi bu ülke dediğimiz "Türkiye Cumhuriyeti"dir. neymiş? Türkiye. nerden türer? Türk kelimesinden. bu türeme nedeniyle faşistlikle suçlansak ta burda Türkiye denmesi. çoğunlukta olan Türkler nedeniyledir.

bazı şerefi eksiklerin gururu böyle itler olabilir ama benim gururum. Atatürk'tür mesela. ödleklerin adını anmaya bile korktukları Ata. sonra dinine mensup olmaktan gurur duyduğum vardır, Hz. Muhammed. sonra dünyaya kendini kabul ettiren ecdadım vardır, Fatih sultan Mehmet, Yavuz Sultan Selim. yani benim gururlarım bunlarken kendine şivan, apoş filanı gurur seçene yazık denir ancak. ziyan.

şivan perwer in bildiği diller

10 dilde hainlik, şerefsizlik bilmek kolay değil.

yalnızca kızların edebileceği küfürler

kes be gerizekalı.

cinsel ihtiyaçlar olmasaydı kadınları siklemezdik

kadınlar tarafından iplenmeyenlerin (terbiyemi seveyim) platon üzerinden bilinçaltı haykırışları.

sözlük yazarlarının ilkokul numaraları

2484. şiirsel bir insanım her daim.

bir sınavdan alınmış en düşük not

6. lise 2, fizik uygulama.
eee ne demiş edi. "senin 2 gözün, 1 burnun var. bir elinde tam 5 parmak var 4 ayağı var iskemlenin. 6 nın yerini tutamaz hiç."

taylor swift insansa türk kızları ne sorunsalı

ebe hörekesi. evet Türk kızları ebelerin hörekesidir, boktur, çiştir, Allah onların belasını versindir.

bu ne ulan (evet ulan) şu kadınsa Türk kızı ne? bu kızsa Türk kızı ne? hayır anasını satayım yurtdışı basından duyan da sanacak tüm Türk erkekleri kıvanç tatlıtuğ da kızlar bok. yettiniz artık be, bitin.

kadınların çalışmasının yasaklanması

kendini tam donanımlı, üst zekalı kadınların ise sadece meme ve götten oluştuğunu sanan, kanı beynine değil de aşağılara gittiğinden bu yarattığı saçma dünyaya inanan erkekler, kadını neden bazı haklardan mahrum bırakmak çabası içindesiniz acaba? yani neden kadın çalışmaktan, gezmekten, içmekten... men edilebilir düşüncesi var bünyenizde. ulan kadını da Allah yarattı, sana fazladan bi pipicik eklemiş diye ne bu havalar (ki biz de fazlası var, meme, rahim, doğurganlık filan) neyin kafası bu? sen yetersiz, eksik, az isen senden daha başarılı kadına neden tahammül edemiyorsun, kompleksli misin yavrum/olum? mal bunlar ya.

jimmy fallon

adam tatlı beyler, kıskanmayın. gülüşü filan çok şeker. o gülünce ben de gülüyorum. hele şurdaki şirinliğe bak, bebe gibi.
http://www.youtube.com/watch?v=K0998ryxiYU bide sevdicekle izliyorum, bi gün anlayacak hislerimi, korkuyorum.

osmanlı ecdadımız değildir

iyi ki de değildir. Atatürk atam değil çünkü ben isveçliyim, osmanlı ecdadım değil çünkü ben mozambikliyim. ecdad hede demektir, ata hödö demektir. isveçle mozambik te komşu olmadığından böyle oluyor.

lan bi bitin artık ya si.tirin gidin ecdadınızda, atanızda kimse kim. ne boş adamlarsınız ya. durup durup aynı terane.

atatürk ün hizmetkarına hayvan demesi

atatürk hizmetkarına hayvan demiş. şimdi bu atatürk karalama kampanyaları ampule hizmet amacındaysa çiftçiye ananı da al git diyen, şehidine kelle diyen başbakan kim bilir hizmetkarına neler diyordur diye düşünüyor insan. heee yok amaç sadece atatürk ün kötü yönlerini bize anlatmaksa boşa kürek çekilmektedir. naşşşş.