bugün

(bkz: faşo fun club)
ülkü ocaklarının daha üst şekli. daha şiddet içereni
ismi nizam-ı alem ocaklarıyken arkadaşları almak için bir kere kazara gitmiştim. bir köşede kağıt oynayan yaşlı başlı, kendi halinde amcalar vardı. diğer tarafta yaz sıcağına dayanamamış 4-5 genç bira içiyordu. hatta "biz işin alem kısmına bakıyoruz" diye de espri yapıyorlardı kendi aralarında.
Okullar da,otobüs durakların da,sokaklar da insanlara saldıran,düşünmekten aciz,(Aristo'nun "insan düşünen bir hayvandır"cümlesini çürütmüşlerdir)düşüneni dinlemekten aciz,yaşıyor olmaktan aciz,ağızları salyalı faşist güruh...
içerideki iq toplamı 15'i geçtiği anda isminin hakkını veremeyeceğinden kapatılan ocak türü.
cahil cühela yetiştirme yuvası.
muhsin yazıcıoğlu'nun ölümü sonrası iyi reklam yapmış oluşum. reklamın iyisi kötüsü olmaz olm. Kalan sağlar sizindir.
boş insanların yetiştiği ocaklardır.
an itibariyle sanal karakterlerin saldırılarına mağruz kalmış ocaktır. kimse orada yetişmiyor. herkesin anası var, babası var, öğretmeni var. insanlar oraya fikir alışverişi yapmak, tartışmak için geliyorlar. gidip görmediğiniz yerler hakkında bu kadar sıkmayın demeyi borç biliyorum.
ülkü ocakları varken amerikan devleti için gereksiz masraf.
amerika karşıtı bir oluşum. bir şeyi de yaftalamadan düşünün.
bizzat cia'in kurdurduğu iddia edilen şebeke.
"yaşasın alperen ocaklarııı, iktidara yürüyoruz, iktidaraaa" seslenmesinde yer alan örgüttür. Bu sloganla yırtınan suçlunun da nedense, diğer suçlulara yapılandan farklı olarak, ağzı kapatılmamıştır, başı polis arabasına sokulurken yukardan bastırılmamıştır ve adam rahatça propaganda yapmıştır. işte böyle dokunulmaz bir teşkilattır alperen ocakları! Nedenini sizin de bildiğinizden eminim sevgili yazarlar.
En yeni ocağını Bahçelievler/şirinevlerde açılmıştır ama yanlış bir yerde açılmıştır çünkü toplumun %60 dan çoğu kürt kökenli olduğu için fazla katılım olmayacağından sönecek ocak.
bu aralar haksız ve ağır suçlamalarla karşı karşıyalar. hiç tasvip etmiyorum. hepsi güzide insanlar oysa ki.
http://www.gazeteoku.com/...enlere-yoneldi-193903.htm
son günlerde dtp li "milletvekillerine" ve bazı dtp li belediyelere bir mektup için de genişletilmiş Türkiye haritası(musul, kerkük, batum, selanik, varna vb erler katılmış) ve altında bir gece ansızın gelebiliriz notu bulunan mektublar göndermesiyle gündeme gelen örgüttür.
bakmayın sivri topuklu tespihli hallerine, onlar baba tarafından amerikalıdır. işleri türkiye'yi istikrarsızlaşkıracak terör eylemlerinde tetikçilik yapmaktır. türk'e, türkiye'ye düşmandırlar. (bkz: alperenlerin idil biret konserini basması)
Amerikancıların amerikancı ilan ettiği oluşumdur. Vatanseverdir. Dindardır. Ama olmadık şeylere alet olduğu da malumdur.
yobaz ocaklarıdır.
(bkz: kavgada ilk aranacak yer)
acik besi ciftligi.
şu an hatırlamadığım bir dtp il başkanlığına sözde kürdistan haritası denen şeye karşılık kerkük ve musul'u da içeren bir Türkiye haritası yollayarak altına "bir gece ansızın, harita öyle değil böyle çizilir" yazıp postalayan ocaktır. bizzat bağlı olmasakta gönülden destekçileriyiz.

(bkz: helal olsun)

seri ekşi oy sonrası editi: idil biret konserine gidenlerden de aynı hareketleri bekleriz. sanat için soyunmak yetmiyor.
son olarak konser basmalarıyla gündeme gelmişlerdir.
çerkez muhsin'in bırakacağı miras(!) bu kadar olur işte. daha evvelden de dedik "bunlardan bir halt olmaz" deyü, ama bazıları dinlemdi toyluklarına verdik. netekim daha önceki adıyla nizam-ı alem ocakları olan bu oluşum bazı yasadışı örgütlerin yuvalandığı merkez olmuştu ve bu nedenle kapatıldı. sanırım muhsin emri ile kapandı ya da mahkeme kara ile ama kapandı işte. en azından muhsin varken bu başıbozukları dizginliyordu, ayakta tutuyordu. yek liderci yapılarından dolayı muhsin de vefat ettikten sonra iyice yozlaşmaları ve ses getirecek popülist eylemlere imza atmaları hiç şaşırtmadı beni doğrusu. zaten bir örgütlenme ya da oluşum ne zamnki zayıflayıp silinmeye başlasa hemen ses getiren eylemlere başvurur. örnek alperenler'in piyano konseri basaması gibi!
bu saatten sonra alperenler de gittiği yere kadar gider bu gazla, ama bir yerde tükenirler. benim tahimin, alperenler en sonunda daha güçlü ya da aktivist bir gruba dahil olup kendilerine son verecekler. bu dahil olacakları grup da yine tahminim büyük ihtimalle ibdc olur. ayrıca, piyano konseri basılması olayı ne ki, küçük işler! egenekon itirafçılığından tutun da, mafyatik işlere oradan tetikçiliğe kadar daha neler neler çıkar bu apleren denen sözde milliyetçilerden. ayrıca, bu adamlar türk milliyetçisi falan değil, bildiğin ümmetçi soslu maşa. o yüzden sakın bu apleren denen neyüdüğü belirsizler üzerinden türk milliyetçiliğine laf sokmaya kalkmayın fena olur!