bugün

bbp ye baglı ocak teşkilatıdır.
mhp nin ulku ocagı varsa bbp nınde alperen ocagı vardır. eski ismi (bkz: nizam-ı alem) ocaklarıdır .isim değiştirmesinin amacı; dedıklerine gore nizam-ı alem, yani aleme nizam vermek baslıgı altında ezildiklerini ,bu yuku kaldıramadıkları tespit etmiş olmalarıdır. ülkü ocaklarından daha soft denilebilir sanaıldıgı gibi (bkz: vurducu kırdıcı insanlar) degiller. ulku ocaklarından tek farkları kendilerini (bkz: ust kimlik) olarak muslüman gormeleridir .
tencerenin dibi tutmuyormuş ona göre ayarlamışlar bu ocakları. 21. yüzyılda ocaklarda vakit harcayan gençliğin uğrak mekanlarından biri.
(bkz: al birini vur ötekine)
son bir kac olay ve iddialara gore, ulku ocaklarindan daha soft olduklari soylenemeyecek olan olusumlar.
bir iki kendini bilmez serseri yüzünden adı lekelenmeye çalışan oluşum. lise yıllarında mesai harcamışlığım vardır. * kimse çıkıp bize " gidin şu adamı vurun" "şurayı bombalayın" demedi.
muhsin yazıcıoğlu sürekli "bir elinizde kur'an bir elinizde bilgisayar olsun" derdi.
(bkz: nizam i alem ocakları)
solcu kültür derneklerini, kafeleri sürekli basan, içinde sivil polisler barındıran çok sevgili güvenlik güçleri acaba bugüne kadar içinde tetikçi, katil yetiştiren bu ocaklara bir defa bile uğramış mıdır?
http://www.alperenocaklari.net/
sitesine girdikten 30 saniye sonra dayanamayıp kapattığım oluşum.ülkem adına endişeliyim.
lise cağındaki çocukların beyinini faşist söylemlerle doldurup ortalığa salan teşkilat

(ayrıca ogün samastın da bir zamanlar alperen ocaklarına gittiği söylenir alperenlerin ülkücülerden daha "soft" olduğunu düşünenlere duyrulur...)
ülkemizde katilerin ve lise cagindaki cocuk katillerin sadece alperenlerden ciktigi düşünülürse nice soft a kapak olacagi kesin teşkilat.
(bkz: ülkü ocakları 2)
biraz refah'ın milli görüşü'nden biraz da mhp'nin ülkü ocakları'ndan almışlar bir güzel karıştırmışlar olmuş sana alperen...

(bkz: aslında yok birbirinden farkları)
amerikan istihbaratının, türk yurtseverleri öldürtmek için kurdurduğu komando kamplarının kalıntılarından birisi. (bkz: ülkü ocakları)
faşist yuvası, 70'li yıllar boyunca sokaklarda olukla insan kanı döken suç şebekelerinin bu yüzyıla uyanmış hali. bunlardan çıkma birini tanıdım, gerçekten çok efendi iyi birisiydi. (öyle sanmıştım) bu nedenle bir dönem "hepsi de kötü değilmiş bunların" görüşü doğdu ben de, ancak sonra sözkonusu şahıs öyle bir şerefsizlik etti ki...

o değil de, buradakiler türk islam ülküsüyle yetiştirilir. (o da neyse), ağır abilerdir hepsi de, ülkücülerle bile daha kolay diyaloğa girebilirsiniz. ama bunlarla asla.

türkçülüğün aksine (ziya gökalp) bu adamlar koyu birer arapçıdırlar. dinden anladıkları islam'ı mahvetmiş hurafelerdir.

yeniçeri ocağı osmanlı'yı mahvetmişti, bunların ocakları da cumhuriyetin ocağına incir ağacı dikiyor.
komünist lerin sevmediği ocaklardır.
bu yurdun insanlarını seven kimsenin sevmediği.
aynı zamanda türkçülerin de sevmediği, ülkeye zarar kereste fabrikaları.
büyük ihtimalle sönecek ocaktır. yazıcıoğlu'ndan sonra lider çıkarmaları çok zor.
hrant dink suikastinde adı geçen örgüt.
haklarında çok bilgim yoktu ancak genel siyasi duruşları sebebi ile ciddi bir önyargıya sahiptim.
sanırım istanbul alperen ocakları başkanını dinledim geçen gün. gerçekten takdir ettim. pek çok önyargımı yıktı diyebilirim.
evime 4 harfli geldi, o zaman aileni reddet diye konuşan gerzekler varken, bu adamın dediklerine kulak vermek gerekir.
şöyle bir şeyler dedi, biz kürt meselesi terimine karşıyız, çünkü bunu kürt vatandaşlarımızı bizden koparma çabası olarak görüyoruz, kürt vatandaşlarımıza hiç bir zaman düzgün ve hak ettikleri gibi davranamadık, sonuçlar ortada. ancak dtp gibi anti-demokratik partilerin devamlı gündeme taşıdığı kürt sorunu, kürt vatandaşlarımızı bir azınlık olarak göstermek, onları bizden ayrı bir grupmuş gibi gösterme amacı taşır. kürt sorunu kürtlerin değil, türkiye'nin sorunudur. hepimizin bir parça suçlu olduğu bir sorundur. kürt vatandaşlarımızdan ricamız, kürt sorunu diyerek kendilerini azınlık haline getirmesinler, sizinle bizim aramızda fark yok, hepimiz bu ülkenin evladıyız, sizler azınlık değil, bu ülkenin en temel yapılarından birisiniz.
açıkçası böyle bir konuşma beklemiyordum, şaşırdım ama hoşuma da gitti.
eski oluşumlarının adı nizamı alem ocakları mıydı neydi? yargı kararı ile kapatıldıktan sonra alperen ocakları ismini alan ama aynı tas aynı hamam devam eden, içersinde bolca çeçen ve çerkes milliyetçisi barındıran ümmetçi bir oluşumdur. saldırgan bir yapıları vardır. helikopter kazasında hadesi boylayan ruhani liderleri (ki onlar başbuğ(!) diyor) de çerkes'tir ve gerek partileri bbp'de gerek alperen denilen çay ocaklarında çerkes kökenliler ön plandadır ve çerkes'ler hiyerarşinin en üstünde yer alırlar. özetle, bunlar asla ve asla türk milliyetçilerini temsil edecek bir oluşum değildir. burada türklük sadece lafta kalır o kadar!
toplum zararlısı liderlerinin yediği haltı resmi sitelerinde aşağıdaki şekilde duyuran örgüt:

--spoiler--

Ayrıca mesleki etiğe sahip olmadığını düşündüğümüz bu kişiler Kahramanmaraş'tan programa katılan Kemal Yavuz Beyin istirahatgahına çekilmesine eşlik etmek için tek başına stüdyoya gelen istanbul il Başkanımız Mustafa Kayatuzu beyinde Rasim Ozan Kütahyalının kendisine lakayt bir şekilde hitapta bulunması sonucu zaten programda hayatlarındaki en anlamlı kişi ile alakalı bir taziye ortamında üzüntü verici açıklamalarında yapılmasının verdiği moral bozukluğu ile bir münakaşa yaşamalarını haber sitelerinde Alperenlerden Stüdyo Baskını olarak ifade etmelerini ve istanbul il başkanımız Mustafa Kayatuzu Beyin görevden alındığı yönünde haber sitelerine malzeme taşımalarını üzüntü ile karşılıyoruz.

--spoiler--

kendilerini kontrol altında tutan liderlerinin vefatı üzerinden daha birkaç gün geçmişken bile sapıtıp, kendi saygınlıklarına gölge düşürmeye tam gaz devam ediyorlar.

münakaşa.. hoşgeldiniz deyip tokalaşmak için elini uzatan adama yumruk atmanın adı münakaşa ise haklılar tabi.

lan bir de cümleyi toparlayamamışsın, gramerden gitmiş. ya kısa cümlelerle ifade et kendini ya da dilbilgisi öğren.
http://www.renkhaber.com/...elevizyon_basti/9282.html