entry'ler (523)

egitimnoktam com

Dünyada ve Türkiye’de pandemi ile birlikte uzaktan eğitimin hayatımıza girmesi ile öğrenme içeriklerinin uzmanlardan alınması gündeme geldi. Bu durum bireysel eğitim ve özel ders sektöründe talebin artmasına neden olmuştur.
Son 2-3 yıl içinde özel ders hizmetinin sunulması ile ilgili bir çok firma açılmıştır. Burada temel sorun öğrencilerin ve ailelerin doğru eğitmen ile buluşması sorunudur. Bununla ilgili olarak EğitimNoktam kalite izleme sistemini devreye sokan bir hizmet sunmakta. Dört levelda eğitmenler memnuniyet skorlar ile öğrencilerin karşısına çıkmaktadır.
Udemy de olan kurs yüklemenin yanında sınıf açma ve kullanıcı dostu LMS hizmeti sunulmaktadır. Eğitmenlerin kendi profillerini köşe yazıları, videolar ve içeriklerle geliştirme imkanı da var.
Öğrencilerin ders/eğitim talep etme uygulaması ile kolayca eğitmenlerle buluşma mümkün olmakta.
Yani kısaca bireysel eğitimdeki ilerlemeleri teknolojik platformalarda görmeye devam edeceğiz gibi.

(bkz: hasan said tortop)

türkiyede bireysel eğitim trendi

dünyada ve türkiye’de pandemi ile birlikte uzaktan eğitimin hayatımıza girmesi ile öğrenme içeriklerinin uzmanlardan alınması gündeme geldi. bu durum bireysel eğitim ve özel ders sektöründe talebin artmasına neden olmuştur.
(bkz: egitimnoktam com)

puzzlecanavari com

Puzzle severler için açık ara türkiyenin en iyi puzzle adresi.

üç yaşından önce olanları hatırlamamak

-bir sosis vardı ya tükürüp tükürüp kaçıyordu şerefsiz.

atatürk ün oruçla ilgili görüşleri

-ismet mideni bozacaksın daha tonla işimiz var.
+ama paşam
-hadi ismetçim hadi 2 gr yemek ye azım burnum kaydı kokundan. misk-i amber gibi kokuyorsun.
+hah ha haa ilahi paşam , derhal.

kuşların ağızlarındaki taşları kafirlere atması

son olarak kuşlarla örümcekler birleşip mancınıkla atış talimi yaparken göründüler işin içine ejderhalarında katılmasından korkuyor yetkililer, bilindiği üzre ateş mancınıklarının yüksek tahrip gücü herkesçe kabul ediliyor.

abartma tamam

mübala eden , abartıya kaçan insan evladına bir anda ağızdan çıkan söz öbeği.

vibratöre türkçe isim önerileri

dıştan tittirgeçli içten hopturgaçlı biraz kaydırgaçlı hafiften oldurgaçlı elektrikli ittirgeçli siktirgeç.

veba

veba mikrobundan kasıt ırkçılık , veba bulaşmış insanlardan kasıt ırkçı insanlar olarak simgeleştirilen kitaptır.

ilk dinsel deneyim

ilkkez camus okumaktır.

nihat doğan ın akp ye oy vermeyen şerefsizdir sözü

yağamı ye nihaaat yağamı yeee nihat yağamııı yeeee yağamı ye nihaaaaat.

(bkz: yağa)

fotomaç

hayatında birkaç kez mahalle maçı yapmış 3-5 aklı başında delikanlının bunlardan daha iyi spor gazeteciliği yapacağı günlük saçmalıktır. hayır bu gazeteyi alıp okuyan varmıdır varsada akli dengesi ne durumdadır bilmek isterim. demekki bir gelirleri var bu abilerin ki saçmalayabiliyorlar. hergün daha da bokunu çıkartıyorlar. ulan bu nasıl bir yalancılıktır anlamak mümkün değil. internet sitesine 2 dakika bakan kendinin salak yerine konulmaya çalışıldığını anlar zaten. hala yazıyormu bilmiyorum lemanda behiç pek bokat izi diye bir köşe yazıyordu yalan haberlerle dolu mizahi bir dilde. behiç pek in mizahi yalanları gerçek olur bu pespayelerin ki olmaz o kadar diyorum. ve sözlük kuralları gereği içimden sövüyorum.

anneyi bikinili görmek

bikini sex öncesi giysisi değildir. anası babası belli olmayan yurdum abazaları tabiki bikiniye bir sex objesi gibi bakacaktır. turistlerin güneşlendiği bir kumsalda uçağın bilerek çok yakından uçurulduğu bir ülkede tabiki cinselliğini yaşamamış , hayatında bir kız arkadaşı olmamış. ilkokul arkadaşını düşünüp masturbasyon yapmış insanlarımızda olacaktır. bikini dediğiniz şey kapatılması gereken yerleri örten bir giyecektir. yani insanların rahat güneşlenmesini sağlayan ve rahat yüzmesini sağlayan bir kumaştır. ama siz bunu fahişelik aracı gibi lanse ederseniz ozaman toplumun diğer kısmıda o sadece gözleri görünen analarınızın görünmeyen kısımları ile ilgilenmeye başlar. bu yüzden farklı görüş ve kültürlerdeki annelere bilip bilmeden dil uzatmanın ne olduğunu sözlük kuralları açısından söyleyemeyeceğim.

bütün dünyanın anneleri fahişe , sadece arap yarımadası ve kendi annelerini namuslu sanan yurdum abazaları bilmelidirler ki dünyanın merkezinde öyle sizins andığınız gibi çıplak vücutlar yoktur. o sizin cinsel eksikliğinizdir.

allah şimdi oturum açtı

-selam tanrım.
+selam.
-nasılsın tanrım asl pls?
+...
-özür dilerim alışkanlık.
+necmicim geçin artık bunları , 2 dakika akıllı olun.
-ühü pardon ehe ehi kiki.

ıssız adaya düşülmesi halinde seçilecek tek şarkı

opeth - black rose immortal. 20 dakikadır kendileri.
(bkz: çakal)

şişe birayı dişiyle açıp kapağı tüküren kız

dişine zarar veren kızıdır. artisliğe gerek yoktur. herhangi bir insan evladı zaten birayı dişiyle açabilir. hatta böyle hava attığını sanan bir mal arkadaşa ohaa nasıl yapıyorsun lan süpersin diyerek açacak gibi kullandığımızda olmuştur.
diş minesi sikmeye gerek yok.

patlamış mısır

adına popcorn diyen ezmelerin hışmına uğramış anam babam patlamış mısırdır. hatta teyzelerimiz , dedelerimiz patlak mısırda der.

mastürbasyon yaparken 31 e kadar saymak

1 , 1.01 , 1.02 , 1.03 , 1.04...
geç boşalma sorunu ile doktora görünmelidir bu kişiler. bide köpeklerin ejekülasyonu iyidir , hoştur. sözlük yazarları çok bilgilidir bu konuda , evet.

türkiye nin emeklileri ile avrupa nın emeklileri

avrupalı emekli olur. yurdum insanları ile yasayla desteklenmiş olarak anca mezarda emekli olur. öldükten sonra gelicek paranında ta mına korum ben.

çarşaflı kadına karafatma diyen insan

sağ el iki gözün ortasına yerleştirilir. ve böylelikle göz çıkarma hareketi engellenmiş olur.
yıldız atarsa , göt cebimizde hazır bulunan mıncıka ile kıçına kıçına vurulur bu hanım ablanın.