bugün

biz hz. muhammed'e de atatürk'e de sahip çıkarız mesajıdır. helal olsun.

ccc Kahpe düzenin yiğit çocukları, yaşasın Ülkü Ocakları ccc
Akit gazetesinin o kadar okuyanı var mıydı ki.
--spoiler--
Olayda gazete binamızın camları kırıldı, çalışanlarımızın araçlarında büyük maddi hasar oluştu. Yapılan sayısız ihbara ve grubun silahlı olduğunun belirtilmesine rağmen, polisin gruba göz yumması akıllarda “Paralel operasyonu mu?” sorusuna sebep oldu.
--spoiler--

paralel diye ağlarken göte gelenlerin yediği saldırıdır. temennimiz can kaybı olmadan gazete binasının tamamen yıkılmasıdır.
Öyle bir gaste mı vardı lan denmesine sebep olmuştur. Varsa da amuga goyayim.
ulkenin teksastan farki kalmamistir. herkesin silahi var. herkeste doner bicaklari, palalar.

isteyen istedigi yeri yakıp yıkıyor polis olay mahaline is isten gecince geliyor. burda ak itleri savunmuyorum. saldiranlari da. burda refahi kalmamis can guvenligi bulunmayip insan hayatina deger verilmeyen ulkemin sacmaliklar icerisinde kendi kendini yiyisini goruyor ve hicbir sey yapamadan boylece izliyorum.
--spoiler--
vur bozkurtum tilkiye vur kurtulsun türkiye.
--spoiler--
vatansever bozkurtların tekbir sesleriyle birlikte gerçekleşen saldırıdır.
ülkücüler meydanlara çıktığında önünde ne devlet durabilir ne de şu bu o.
Böyle şeylere sevinmek okadar yakışmiyor bize hani. Ama nede olsa tezat ülkesi gibi bir yere dogru gidiyor bu ülke.
akit'in amacına ulaşabilmiş olması olayıdır. tabii ki kendi organizasyonları değilse.
kefeniyle yola çıkan ak-itlerin ortalarda gözükmediği saldırıdır.

ne oldu? kefeninizi giyip de savunmaya gelseydiniz ya.
bozkurtlarla akit ler arasında geçen hadise.
MHP fatih ilçe teşkilatınca yapılmıştır ve AK itlerin iddiasının tersine silahla ateş açan bu ak oğlu ak menşei muammaların ta kendisidir.
Akit gazatesinin dışında hiç bir haber sitesinde olmayan olay. Bu nasıl bir sansürdür nerde bağımsız(!) Medya. Ülke için için kaynıyor cizre elden çıktı ama türkiye fransayı konuşuyor. Yeter artık açın gözünüzü!
Bi bu eksikti. Binadan ateş edildi ne lan Gazetemi peşmerge eğitim yuvası mı belli değil.
Evet olayla ilgili ilk video düşmüştür.

http://m.youtube.com/watc...Oyic&feature=youtu.be

Amk resmen içerden provokasyon var bir de ateş açılmış oha diyorum, hayır girseler içeri 3-5 polis var zaten, ebenizi sikseler ne yapacaksınız beynini siktiklerim?
je ne suis pas ak-it.
öncelikle saldırıyı yapanlar türkçü andalarımızdır ülkücüler evlerinde uyuyor sabah ocağı açıp demli çay içecek onlar işleri daha mühim.
pkk'nın şu haline sokağa dökülmeyen, evde zor tutulanları sokağa dökmüş eylemdir.
soysuz arapçı haysiyetsizlerin anladığı dilden konuşulmuştur.
ülkücü ak it kavgası olmuştur. yesinler birbirini.
ülkücülerin, binayı taşladıklarının iddia edildiği, binadan ise ülkücülere ateş açılan saldırıdır.
Geç kalmış ve geç kalınmaması gereken toplumsal bir orgazm hareketidir.
bunlar ülkücü falan olamaz. bunlar solcu kemalist bir grup. bir ülkücü asla atatürk için bina basmaz. ha deseniz ki je suis charlie eylemlerini bastılar! inanırım. ama bu yalan. eylemi türkiyede ekseriyetle solcular yapar. onlar medeni şekilde konuşmaktan anlamaz. eylem yapar yakar yıkar silahlı örgütlere mensub olur pkk destekler. ama ülkücü bunların adamı değildir. 1 ülkücü 5 tane solcuya bedeldir. o yüzden ülkücü kılığında gelmişlerdir ki sesimiz çıksın diye. yoksa kim sikler dhkp-c lilerin eylemlerini? polis basar jopu kimseyide tutuklamaz dağıtır.
iki faşist tarafında birbirini yemesi temennisiyle daha da büyümesini istediğim olaydır.provakator değilim bu arada hak eden hak ettiğini bulmali koyun gibi evde oturup haber izleyip,twit atıp facede paylasarak olmuyor tepkini gostereceksin.Sağcilarin birbirine dusmesi gayet güzel birsey aslında çünkü solcular birbirini yerken dalga gecerlerdi hep,siz anca birbiribizi yiyin diye hah şimdide siz birbirinizi yiyin hadi bakalım