bugün

entry'ler (1789)

allah yolunda cihad a katılacaklara tavsiyeler

cihad ne abi, hala cihad kafasın ve inancında olan insanlar cihad kalemle falan yapılmaz kutsal kitapta nasıl yapılması gerektiği tasvir ediliyorsa öyle yapılır dini yorumlayarak yaşatıp istediği tarafa çekenler kendi vicdanlarını rahatlatıyorlar. Böyle insanların var olması,cehaletin bilgiden ne kadar güçlü olduğunun bir göstergesi iste.

en iyi scorperlar

Scorp kullanmayanlardır. Bir insan neden scorp kullanmaya ihtiyaç duyar. Tek bir cevap var gibi sadece deli gibi popüler olmayı istediği için şimdiye kadar gördüğüm içi en boş sözde sosyal medya uygulaması.

diyanet

Zehirlenmiş beyinlerin çalıştığı kurum, din adı altında her türlü pislikleri kendilerine meşru kılmaktan çekinmediklerini göstermişler.

diyanet işleri başkanlığı nişanlılık fetvası

Fetva ile olacak iş değil o diyanet, din adı altında aldığınız paranın hadisi hesabı yok.laik bir ülkede diyanet de nedir ne işe yarar o kadar ayrılan kaynağı nereye harcar görüyoruz din tacirlerini. Millet müslümanlık derken diyanet sanki bu işi para için yapmıyormuş gibi yazıyor sokaktaki adam bana söylese fikir maksatlı Eyvallahta dini bir amaç için para alan bir kurum ayrı.

3 ocak 2016 yüksek ping sorunu

Akşam saatlerinde 120 ile 140 arasında gidip gelen online oyun zevkinin içinel eden, anlamsız bir ping sorunu var.

ergenim ateist olurum diye korkuyorum

istesende olamazsın, ergenden troll ateist oluyor gerçekten okuduğunu kavrayıp idrak etme yaşı yani beyin yaşı en erken 17 ortalama 22.

dostoyevski tolstoy çehov okumuyoruz kampanyası

Sanki Rusya ya okuyacaksın amk, kendine okuyacaksın, faydalı bir şey varsa onu alacaksın Kezban bir kız gibi tribe girmeye gerek yok.

islam neden çok eşliliğe izin verir

Kadın erkek eşitliği baz alırsak kadınlar da birden fazla koca alma hakkına sahip olur.

islama göre erkek, kadından her anlamda üstündür. Bu yüzden birden fazla kadının sorumluluğunu alması normal karşılanır.

Ama işin özünde savaşlar vardır. O zamanki uhud savaşı gibi savaşlar nedeniyle erkek nüfusunda ciddi bir azalma olmuştur ve bu yüzden çok eşliliğin uygun görülmesi dinen gerekmiş.

Yani günümüze uyarladığımızda saçma şartlar aynı değil bu yüzden çok eşliliği seçen insanların niyeti farklı aslında din bunu dönemine göre uygun kılmıştır. Evrensel ve zaman sınırı olmayan bir önerme değil.

Edit: aynştayn arkadaşlar hala 1400 yıl önce yaşadığımızı sanıyorlar DNA testi denilen bir şey var, nesi komik amaç burada o da değil eşitliğe dikkat çekmek. (bkz: komik olmak)

stajyer maaşı

Yol ve yemeğe eşit olan maaş. istanbul da çoğu zaman yol ve yemeği dahi karşılamaz.

osmanlı imparatorluğu nu kim yıktı

Tarihten bir haber, Atatürk düşmanlarını göstermiş. Osmanlı Devleti borç batağına girip, kendi kendinin sonunu hazırlamıştır. Atatürk ise bölünüp satılmak üzere olan ülkeyi bu bataklıktan kurtarmak için elini taşın altına sokup önce vatan hainlerini ülkeden temizlemiş sonra ülkenin için de bulunduğu durumdan çıkması ve bağımsızlığını ilan etmesi için birlik ve beraberliği sağlamıştır.

oytunkaranı takip eden 523 kişi

Ak Parti döneminde gerçekleşmiştir. Normaldir. (bkz: Hala % 49 alan parti).

sözlük kızlarının fotoğrafları

Umarım fotoğraflar sahtedir. Değilse durumlar çok kötü. Gerçek olsalar ben turuncuya yazardım turuncu alır.

18 25 yaş arasındaki kızlar

Güzel kızlardır. Kızlar için Tam gençliğin en güzel, olduğu Yıllara denk gelir sonrasında yaşlılık kompleksi evlilik falan derken...

13 kasım 2015 paris te patlama

Teröre destek veren, terörle yüzleşirin bir örneği daha.

Olan masum insanlara oluyor,halkını koruyamayan iç güvenliği sağlayamayan sözde ülkesi için çalışan siyasetçilerin utanıp yerin dibine gömülmesi lazım.

muslera nın galatasarayda 176 maçta 189 gol yemesi

kalesinde kaç şut görmüş, kaç tanesini kurtarmış, kaç tanesini yemiş. Bunlara bakılarak kalecinin performansı ölçülür sonuçta futbol takım oyunu defans ve takım kötüyse kaleci ne yapsın. (bkz: biraz düşün)

yeşil ışık yanar yanmaz kornaya basan adam

Yeşil yandığı gibi basıyorsa tam dayaklıktır. 1 saniye sonra gidicem zaten bazı mallar yeşil yanar yanmaz uçalım, gazı kökleyelim istiyorlar. Yeşil yandıktan 2 3 saniye sonra duruyorsa basarsın kornana bunun adabı budur.

gizlimabet com

Enteresan site. Büyük bir kısmı kurgudan oluşuyor gibime geldi.

solcuların olmadığı bir türkiye

Bütün solcular ülkeden gitse. Ülkenin araplaşma süreci 100 yıl hız kazanır.

kadınların tiksindiği 5 erkek modeli

Bunu yazan kıza odun, Aldatma potansiyeli olan aşıkmış gibi yapabilen ısrarcı olmayan, kaprisli ve zor ulaşılan kendini beğenmiş ama kimseye yavşamayan bir erkek gönderelim.

başörtülü kadınlara kelepçe

Başörtülü olması ne gibi fark yaratıyor. O kadın açık ona kelepçe vurun ben kapalıyım bana kelepçe vurmak günah, Allah yolunda gidiyorum. Başlıktaki Olay bu mu. Şüpheliyse tabii tutuklanacak.