bugün

entry'ler (7)

grup seks

Olmeden evvel yapmak istedigim seks cesididir. Hayatimda cifterli iliskim cok oldu ama bir turlu iki kizi birbiriyle sevistirip sonra ikisine birden atlayamadım. Ama en kisa zamanda bu hayalimi gerceklestirecegim.

Hayaldi gercek oldu demek istiyorum.

türkiye

Dunyanın hiçbir ülkesinde ki kadar içinde ve sinesinde hain barındırmayacak kadar haini çok bir ülkedir. Kendi milleti tarafından kendi ülkesine ihanet edilen ender ülkelerden birisidir. Irkçı olacağımı düşünmezdim ama safkan Türkler yaratılıp geri kalan anadoluda ossura ossura misket oynamayı milli irade saymış kekoların yok edilmesi gereken ülkedir. Artık akplilere koyun demektende vazgeçiyorum. Koyunun bile insanlara eti, derisi vs. faydaları vardır. Sütünden peynir yapılır. Akplilerin şu ülkeye faydası ne?

kendini zenginmiş gibi gösteren insan

Ruhundaki cahilligi ve acligi para ile kapatan insan modelidir. Tiksinilmesi gereken insan modelidir.

kızkaçıranı erkek üzerinde denemiş efsanevi nesil

Mahalleler arası kapışma sebebidir. Başka mahallerle çok kapışmışızdır bu patlayıcılar yüzünden.

barış manço

Yaptığı şarkılara bakınca "şimdikiler acaba gerçekten sanatçı mı?" dedirtecek kadar Türkiyenin gönlünde yer etmiş efsanedir.

4 yüz dinlemiş efsanevi nesil

Grup uyelerinden sarisin elemanin gay oldugunu ogrendikten sonra sogudugum grup.

akit gazetesinin binasına 200 kişinin saldırması

Geç kalmış ve geç kalınmaması gereken toplumsal bir orgazm hareketidir.