bugün

shaq adam değil
şimdi bu ilker casillas çok iyi bir kalecidir...
(bkz: sahtekarsın sen güntekin)
kemp_40 'a sormak lazım.(#125986)
şimdi ben sana şerefsizsin desem ?
ama bak demiyorum..
turkcell süper ligi 33. hafta sonunda aynen şunları söylemiştir;
-
"fenerbahce şampiyonluğa tabiki daha yakın. Ama içimden bi ses bunun olamayacağını sölüyor. Ve ne zaman böyle şeyler düşünsem daima gerçek olmuştur..."
-
yorumsuz....
(#377455)
eyyyy haluk ulusoy...
ingiliz futbolcu peter crouch için:
-dünyanın en iyi santraforlarından biri olacak, oğlum gibi severim kendisini.
(bkz: shaq adamsa miami yi sampiyon yapsin) * *
(bkz: raul futbolcu falan değil)
(bkz: gerets adam değil)
(bkz: lucescu adam değil)
(bkz: teknik direktör hiç değil)
(bkz: biri ahmet çakar ı durdursun yahu)
kazım kanat'la ciddi ciddi kavga ederler. sesler yükselir. kazım kanat sinirlenir: *-sayın ahmet çakar! lütfen! *+bana ahmet diyebilirsin. *-ben ahmet çakar diyorum. *+ahmet hoca de o zaman.
christoph daum için vaktin birinde ''bu adam ya türk dostu ya da büyük sahtekar'' diyerek akla karanın kendisi için çocuk oyuncağı olduğunu ispatlayan söylemlerdir.
bir pozisyonu değerlendirir ahmet hoca. hakemin bilinçaltına iner:
-eyvah dedi eyvah dedi eyvah dedi eyvah dedi oeeh dedi!
alın size çulcunun hakemi, daha ne bekliyordunuz ki.
-daha fazla asabımı bozmadan reklama gir ersin. bak bozdun demıyorum, bozma dıyorum.

alta reklam girer
-ahmet çakara yorumculuk bıraktırılacak.durduramassınız. "cem uzan"

-eyyyy cem uzan populızm yapma!! ben senı cok ıyı tanırım hem de cok ıyı, sen de bılıyorsun bız senınle ısvıcrede tenıs oynarken.....
Kazım Kanat, Halk, tartışmaya; ama düzeyli tartışmaya, ortaya bilim ve akıl konulan tartışmaya bayılıyor... diyerek, Santra'da düzeyli, ortaya bilim ve akıl konulan tartışmalar yapıldığını, dolayısıyla halkın da Santra'ya ne kadar bayıldığını anlattı.
işte size düzeyli, akıl ve bilim dolu birkaç diyalog:

Ahmet Çakar: Bizi öyle bir tanıtıyorsun ki sanki biz, hani böyle ev kedileri vardır, topaç gibi, bembeyaz tüyleri vardır. Sokağa çıkınca şaşırır, böyle bir bakar. Sen bizi ev kedisi yaptın. Sen de çöplüklerin arasında zayıf, kara, bıyıkları çıkmış, hafif yaşlı, hangi dişi kediyi götüreceğini düşünen erkek kedi zannediyorsun kendini.
Kazım Kanat: Mart ayı geldi zaten!
Ahmet Çakar: Lütfen beni yanlış anlama! Senin bu felsefen sokak kedisi felsefesi. Hemen üste çıkmak!
Kazım Kanat: Evet, ben sokak çocuğuyum.
AÇ: Sokak kedisi dedim, çocuk demedim estağfurullah! Sokak çocuğu da olabilirsin, sokak çocuklarına da sevgimiz saygımız var da. Sokak kedisi kavramı şu....
Gürcan Bilgiç: Ersin neydi o kedinin adı, Leman'daki?
Ersin Düzen: Garfield.
GB: Yok, Leman'daki. Hah, Şerafettin. Kötü Kedi Şerafettin.
AÇ: Evet, nerede kalmıştık?
ED: Kötü Kedi Şerafettin'de!

nilay yılmaz - milliyet gazetesi
türk televizyon tarihine damgasını vurmuş repliklerdir. dönemin beşiktaş teknik direktörü mircea lucescu ile olan tartışması bir efsanedir. hem lucescu'ya hem güntekin onay'a söylemediğini bırakmamıştır. ne mahçuplukları, ne sahtekarlıkları, ne körlükleri, ne karton aslanlıkları kalmıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=B_NpkJeJrhc
ey blatter adamsan, bak adam değisin demiyorum, adamsan avusturya'daki beş yıldızlı otelde, sen, ben ve büyük kızının oynadığı oyunun adının tenis olduğunu, çıkar delikanlı gibi açıklarsın...
- kazım sen şimdi toshack ı seviyor musun?
+ evet seviyorum.
- beni seviyor musun?
+ seni de seviyorum...
- o zaman düz mantığa göre ben toshack ım!
senin bakış açın marangoz bakış açısı...
oğuz * bunu kişisel hakaret olarak algılama ama sen biraz sinsisin.
'ağzınla kuş tutsan...ne kuşu ejderha tutsan bunlara yaranamassın.'
Mustafa Denizli'nin daha önce televizyon programına katılacağını söyleyip katılmaması/katılamaması sonrasında canlı yayında telefondaki Denizli'ye hitaben
"Mustafa, söz vermek başka şey vermeye benzemez." deyişi...
normal adamdan iyi hakem olmaz.
terry mi ibrahim toraman mı?
henry mi ümit karan mı?
i üzülmez mi r carlos mu?