entry'ler (37)

bittiği anlaşıldığında üzen şeyler

kişilerin karekterlerinin sabun gibi erimesinin seyri.

polivit

bu nick benim, yar etmem.

çirkin kızların kendini güzel sanması

hedef kitleleri çok açık ; yakışıklı sanan çoğunluk.

timsah yürüyüşü yapan fenerbahçeliler

Fenerin kutlamalar icin harcadığı para 4 milyon euro, şampiyon olduk sanıp da kutlamaya başlayanları izlemenin bedeli paha biçilemez.

en çirkef yabancı futbolcu

dönemin içimizdeki yabancısı kemalettin.

bizi biz yapan değerler

Rakı & Balık.

adnan polat ın gördüğü en iyi kaptanın arda olması

bir koca kafalı ve popolu futbolcu başka nasıl milyon eurolar eder ki. iyi pazarlama olayı işte. işini biliyor başkan. ne yapsın borç gırtlakta.

orgazmdan daha zevkli anlar

balığın son parçasının, rakının bardaktaki son yudumuna denk gelmesi.

kadın ne kadar okursa aldatma oranı o kadar artar

bu başlığa göre hemen bi doğru orantı kuracak olursak, bu durumda erkeklerinde aldatma oranı azalır ve gayet dengeli hoş bi tablo ortaya çıkar.

fethullah gülen

o ve itaatkarları varken cehennemde yer kalmayacagından dolayı refah duyacağımız kişimtrak ve traklar...

alkol

alkol = kimi zaman aspirin , haaa alkol mü dediniz kimi zaman = elinizdeki bir saatin akrebi , tamam tamam anladm alkol dediniz = dayanamamanın dayanırlığı, alkolden mi bahsediyorsunuz = sağlığa zararlı , yalnızlığa birebir...

ferhat göçer

kayahana laf attıktan sonra baltayı taşa vurdugunu anlayan ve konuştukça yanlayan müzik işçisi.

kayahan

Kayahan' ın son albümünde yer alan parçaları ;
Nasıl ayrılacağız seninle ***
Yelesi karlı dağlar
Olur mu
Anne
Efendim
Olsaydım
Hayal adası
Bütün gece
Nasıl ayrılacağız (slow version)

bir dal sigara

Taksim' de benliği yerinde olmayan biri, benden bir dal sigara istedi. Bende veririm ama 'ben mutluyum' dersen dedim. Ve o kişi de bana 'abi benden ne istiyorsun yaa' dedi. Borçlu çıkan biz olduk iyimi. Olay şu ki; Adam o kafada bile sigarayı alabilmek için mutluyum diyemedi. vay bir dal sigaranın haline.

ibrahim akın

son dönemlerde futboldan çok, at yarışlarıyla ilgilenen yarı bozma futbolcu. Her koyun kendi bacagından asılır, tigana napsın daha.

cem adrian

cem adrianı tanımayanların bu sesler nerden çıkıyor dediği insan. Bu insan her türlü sesi çıkartabiliyor üstelik tamamen orjinal. Çok daha iyi yerlere gelecektir. Falında çıkmış.

survivor yunanistan türkiye

show tv nin göz göre göre penaltı atışlarını tekrar izleterek , reyting yapmak uğruna türk halkını enayi yerine koyan bir yayındır. Show tv ve özellikle acun ılıcalı ya bu hareket hiç yakışmamıştır. ikram edilen 250 bin euro yu, televizyon olarak dilenerek kazansaydınız daha erdemli olurdu bana kalırsa.

emre

1980-85 li yılların favori isimlerinden. Her doğan çocuk sonrası adı emre mi olsa tartışması yapılmıştır.

cevahir alışveriş ve eğlence merkezi

yiyecek bişeyler almadan önce, oturacak bir yer bulunması gereken labirentimsi yapı.

ahmet çakar

konuştuğu kişileri takır takır mors eden makinemsi insan. önlem alınmazsa, tehlikeli olabilir.