bugün

entry'ler (144)

ahmet çakar

Geçen haftaki 6 pasta Sindrella Sendromu kavramı diye bir şey ortaya atarak bendenizi yine yarmıştır. Trabzonsporda Ziya Doğan'dan sonra boşalan teknik direktörlük koltuğu için bir sürü teknik direktörün araya adam koymaya çalıştığından bahsetmiş, ve de herbirisi şimdi Sindrealla gibi ayağını uzatıyor diyerekten stüdyodakileri de koparmıştır.

merve yi tavla

<Merve> Merhaba * Ben Merve, bakalım beni tavlayabilecek misin...
<Merve> Beni yaratanlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istersen http://www.botego.com adresini ziyaret edebilirsin.
<kamil> merhaba
<Merve> Merhaba, tanışalım mı?
<kamil> neden olmasın
<Merve> sebepsiz belki de...
<kamil> herşeyin bir sebebi vardır
<Merve> Çocukları sever misin?
<kamil> evet
<Merve> anladım
<kamil> neyi anladın
<Merve> siz erkekleri anlamak bazen gerçekten zor oluyor
<kamil> herlade
<Merve> hiç bir kadının kalbini kırdın mı?
<kamil> hayır
<Merve> yaa demek öyle
<kamil> evet
<Merve> Aynı şeyleri mi konuşacağız?
<kamil> değiştir
<Merve> senden hoşlanmaya başladım, sanırım tavlanıyorum *
<kamil> noldu kal geldi galiba
<Merve> ihtimaller üzerine yorum yapmamalısın
<kamil> hadi len ordan
<Merve> Ben hancı, sen yolcu. Bir de itip kakıyorsun sözlerinle benim gibi bir bayanı barbar kavim gibi.
<kamil> seni kırar mıyım hiç
<Merve> Bir kadında bulunması gereken özellikler sence ne?
<kamil> şefkat
<Merve> anlamadım ama en kısa sürede ne demek istediğini öğreneceğim.
<kamil> öğren tabii ki
<Merve> Sağlıklı bir iletişim kuracağımızı hissediyorum.
<kamil> sen ihtimal dahilinde görmüyorsun ben yüzde yüz diyorum
<Merve> Pardon kaçırmışım.
<kamil> önemli değil, istersen tuvalete git gel ben beklerim
<Merve> iyi madem.
<kamil> ahmet çakarı tanıyor musun?
<Merve> Düşün tabi.
<kamil> sen düşün
<Merve> hiç bir kadının kalbini kırdın mı?
<kamil> oooo ooo hep aynı soru
<Merve> ne o şaşırdın mı?
<kamil> kırmadım dedim ya
<Merve> söyleyene değil söyletene bak demişler.
<kamil> hadi ben çıkıyorum .ok canım sıktın
<Merve> insan sıkkınken konuşacak biri ilaç gibi gelebilir.
<kamil> ama o sen değilsin
<Merve> benimle ilgili bilmediğin o kadar çok şey var ki
<kamil> hadi be kaç yaşındasın
<Merve> 24. peki sen ?
<kamil> 23
<Merve> efendim?
<kamil> tirmiüç
<Merve> ne tarz müziklerden hoşlanırsın?
<kamil> klasik rock
<Merve> belki bir gün beraber bir konsere gideriz ne dersin ?
<kamil> neden olmasın
<Merve> sence neden?
<kamil> çözdüm seni
<Merve> ah karnıma ağrı girdi
<kamil> bi yellen istersen
<Merve> sen nasıl istersen şekerim.
<kamil> huhahahaha
<Merve> demek seni güldürüyorum
<kamil> evet çok kazmasın
<Merve> peki
<kamil> hadi ben çıktım si yu leytır
<Merve> gerçekten *
<kamil> hadi ben çıktım si yu leytır
<Merve> Aynı şeyleri mi konuşacağız?
<kamil> had ben çıktım
<Merve> Beni kadın ruhundan anladığına ikna edebilir misin?
<kamil> si yu leytır çok canımı sıktın
<Merve> Daha yeni tanıştık, bu ne samimiyet!
<kamil> yürrü at arabası
<Merve> beni kovalayacağın kadar uygun adım marşa başlasan ufukta kaybolmuştun cicim.
<kamil> cicim diyen ağzını yesinler
<Merve> Başka bildiğin güzel sözler varsa onları da duymak isterim.
<kamil> çok tatlısın
<Merve> Teşekkür ederim ;)
<kamil> salladım lan her güzelsin diyene inanma öyle

gökhan zan

Yapılan yorumları okuyunca acaba gökhan zan diye başka bir futbolcu daha mı var diye tereddüte düşmüşümdür. Gökhan şu an itibarıyla Türkiye'nin en iyi stoper oyuncusudur. Malta maçında kafayla golü yapamadı diye linç girişimine kurban gitmesi hiç etik değildir. Hele canlı bomba Servet'le aynı cümle içerisinde kullanılması bile doğru değildir.

emre tilev

kötü bir ilker yasin taklidinden başka bir şey değil. hayır madem oraya gelmişsin kendin ol. ne uğraşıyorsun ilker yasin olcam diye. Veya bak bir şöyle. ercan taner var murat kosova var güntekin onay var.
(edit: ya aslında iyi bir insanmış facebookta arkadaşım olduğu için söylemiyorum da ama eleştirilerim devam ediyor. Bir de bana emretilev fan grubunun linkini atmış. Ama bu kadar da ego olmaz ki canım.)

en iyi film müzikleri

cennetin çocukları.

ahmet çakar

show tv'de ki yeni programına bomba gibi giriş yapmış karl heinz feldkampa'a kır saçlı şeytan demiş ve de şeytanı tırnak arasında kötü manada söylemediğini belirtmiştir. bu adamı seviyorum.

rodrigo tello

markus münch'ten sonra sol açığı dolduracak oyuncu. kasımpaşa maçında şov yapmıştır.

adalet ve kalkınma partisi ne oy vermek

faşist ve derin devlet bahçeli, dünkü vaatleri bugünle çelişen deniz baykal varken son derece doğal; aklı ve hafızası iyi çalışan en az %40 vatandaşımızın yapacağı eylem.
(bkz: ben demiştim)

20 yil oncesinin futbol kurallari

Kaleciler için 6 saniye kuralı yoktu. Hatta Dino Zoff'un topu 82 dakika tuttuğu söylenir.

sanver goymen

Altay'ın eski kalecisi. Ne kadar çok duymuşsam artık kaleci deyince 3 büyüklerin bile kalecileri aklıma gelmez ilk şanver gelir.

cuzdani klozete dusurmek

(bkz: klozete rotring kalem dusurmek)

yaprak dökümü

ajan olarak çalışanların mutlaka izlemesi gereken dizi. her bölümde evin bir tarafı dinleniyor. bir bölümde de bir odayı dinlemeyin be.

kasımpaşa canavarı

(#1704455) nolu entrysinden madem öyleymiş içindeki canavarı çıkarmasını murad ettiğimiz yazar.

fethullah gülen

(bkz: meyva veren ağaç taşlanır)

gavur izmir

Buradaki entryleri görünce şaşkınlığım bir kat daha artmıştır. Ağzı olan konuşuyor hesabı herkes bir şeyler söylüyor ama kimse bu söz nereden geliyor diye düşünen yok. Bu sözün aslı 1922 istiklal Savaşı günlerine dayanır. Türk Ordusu 9 Eylülde izmir'e girdikten 5 gün sonra izmir'de büyük bir yangın çıkmıştır. Eee savaşı Türkler kazandığı için Türkler yakmayacağına göre ve de o tarihte izmir'in büyük çoğunluğu gayri müslim olduğu için ihale onlara kalmıştır * ve de Anadolu halkı tarafından gavur izmir nitelemesi yapılmıştır. Zaten mübadeleden sonra çok büyük bir kısmı göçecektir. Olayın aslı budur ve de şimdi ki izmirlilerle bir ilgisi yoktur. Anlamadığım konu ise izmirlilerin bu nitelemeyi niye üstlendiğidir.

deniz baykal in sapkasi dustu

deniz baykal'ın dünkü söyleminden sonra ortaya çıkan durum.
-deniz bey cumhurbaşanını meclis seçsin
-bu meclis cumhurbaşkanını seçemez. egemenlik milletindir.

-deniz bey c.başkanını millet seçecekmiş.
-cumhurbaşaknını halk seçmesin.

ee e.a. ne istiyon? mecliş seçsin olmaz halk seçsin olmaz ne istiyon?

-sen seç?
-cumhurbaşkanını ben seçemem. eeeüüüü (gaza mı geldik lan!)

yale university

Ali nesin'in doktorasını verdiği okul.

turban bir hayat durusu bir bakis acisidir

cumhurbaşkanının eşi halkı da temsil eder, onun için türbanlı biri köşke çıkamaz diyorsunuz. bu ülkede ki kadınların yüzde 80'i kapalı değil mi? eee bu zamana kadar eşler yüzde 20'yi mi temsil ediyordu. bırakın bu işleri. Önemli olan bir insanın ne giydiği değil; ne düşündüğüdür, ne yaptığıdır. böyle diyerek halkı da kutuplaşmaya götürüyorsunuz.
(edit: anadolu'yu çok gezen bir akadaşımızın uyarısıyla! yüzde 80'i düzeltiyor, yarıdan fazlası ibaresi ile değiştiriyorum.yalnız cümle aralarına takılmayıpta asıl vermek istediğim mesajı alırsanız çok sevineceğim.)

ummet kandogan

helal olsun dediğim vekildir. konuşmasının başında chp'ye ayarın kralını vermiştir.

26 nisan 2007 fenerbahçe beşiktaş maçı

hakeme laf eden arkadaşlara ahmet çakar edasıyla soruyorum. Eyyyy arkadaşlar aynı hakem değil miydi geçen sezon kadıköy de oynanan maçta?
1-gökhan güleçin penaltısını veremeyen
2-appiaha lucianoya gözünün önünde ki pozisyonlarda kırmızı kart veremeyen
3-ceza sahası yayında malum kişiye arkadan yapılan bariz frikiği veremeyen
4-bütün takdir haklarını fenere veren
aynı hakem değil miydi geçen sezon beşiktaşın bütün maçlarını katleden*o zaman neredeydiniz? illa ki bir yerlerinize girince mi eyyamcı hakem oluyor?