bugün

ölüm yıldönümü bugün.
http://www.youtube.com/watch?v=2mvv29KDYEQ
"biz seninle, bir ahmet kaya şarkısının nakaratında ağlamadıysak yazıklar olsun bize.!" cümlesini kurdurtan adam.
Alayımıza hakaret etmiş, PKK'lı haindir.
sadece fa$ist ipnelere hakaret etmi$tir. pkk'lı olabilir, bu da bazılarına koyabilir.

iyi ki doğmu$sun denilesi sanatçı.
gereksiz ve olmasaydı daha iyi olacak, hatta olurdu denilebilecek biridir. yıllarca bu ülkenin insanından ama daha ziyade türklerden, tc dediği yerden ekmek yemiş ve üstelik ana tarafı da türktür. eee o zaman daha derdin nedir ve neydi be senin? diye sordurtmaktadır... köpeğe bile bir yiyecek, bir tas su verdiğinizde o bakışlarıyla mutlu eder, ömür boyu sizi unutmaz, yeri gelir iyiliği bile dokunabilir. ama asla ihanet etmez... yalnız bugünkü bundan daha da soytarıları bilmem işte akilini falan görünce, hükümetin tavizleri de ortadayken yine bu adam heybeye gitti de dedirtmektedir. şu taktirde, ülkenin şu halinde artık türk milletinin akıllanıp, adımlarını ona göre atmaktan ve seçimini en uygun şekilde yapmasından başka bir çaresi yoktur.
içimdeki kaset hep başa sarıyor ya da ne bileyim birisi sürekli replay yapıyor, velhasıl sanırım içimde ahmet kaya var.
dün de haindi, bugün de öyle.
On üç yıl.

http://www.youtube.com/watch?v=37aLg44p1DI&list=PL2FAACB21D5C58501
trt'nin kendisini onun sesi sandığı bir hüseyin ay şarkısıyla andığı sanatçı.
kırk yılda bir doğru bir hareket yapacaksınız. onun da içine ettiniz.

(bkz: unutamam seni)
Sınıf arkadaşım hala daha görüşürüm. Severim hergeleyi. Tanıdığımtek ahmet kayadır kendisi.
Huzur icinde yatsin bugunleri goremedi.
ölümünün 13. yılında yine hüzünle andığımız değerli, dev sanatçı.. yedisinden yetmişine, nefret edeninden sevenine, sağcısından solcusuna, kürdünden türküne, velhasıl her çeşit vatandaşımızın dinlediği değerli ve maalesef bir hiç uğruna yitirilmiş sanatçı. bugün şiwan perwer ile ibrahim tatlıses, canlı yayınlarda kürtçe düetler yaparken, seslerini özgürce tüm türkiye ye ulaştırırken, vatan haini değil, barış insanı şeklinde lanse edilirken, vakti zamanında "yine" bir müzik ödülü aldığı bir gecede salt "kürtçe" bir şarkı yapacağım dediği için vatan haini, terörist, şerefsiz ilan edilen ve yeni yetme bir karga seslinin attığı çatalın gazıyla sürgünlerde ölüme mahkum edilen ahmet in ölüm yıldönümü... sen güzeli , sen doğruyu dillendirdin eşsiz yorumunla gözüm... vaRSIN O KAN iÇici IRKÇILar HALA DOYAMASIN KANINI iÇMEYE.. RUHUN ŞADOLSUN, SENi VATANINDan ayrı ÖLÜME MAHKUM EDENLER UTANSIN..

edit: ergenler işbaşında. kürtlere yönelik başlık açıp sonra bana mesaj atıp "bak şaka yapmıştım aslında ben"diyen oksijen zararlıları.. tek yapabildiğiniz şey eksilemek. zira doğru olanın karşısında söyleyebilecek başka haklı sözünüz yok, söylemeyi düşünecek beyninizin yerinde et parçası olmasaydı, belki..*
keske olmasaydi degil, keske ölmeseydi.
(bkz: seçim meleği)

an itibariyle artık evliya olup erenlere karışmıştır.
bu gün ölüm yıl dönümü olan güzel sesli, güzel bakışlı adam.
yaprak döker bir yanımız...
yurt dışında bir yerde apo posterleri altında verdiği bir konserinde şöyle bir dörtlük mırıldanmıştır:
"kürdüz ölene kadar 
 kürdüz ölene kadar
 vallahi apoyu özledik "
paris'te verdiği başka bir konserinde giriş kapısına "türkler ve köpekler giremez" yazdırmıştır.
yine paris'te bir gazeteye verdiği röpörtajında "arabam şerefsizlerin ülkesinde kaldı" demiştir. şerefsizden kastı türk milletttir.
ayrıca bu adamın pkk ya yakınlığı da aşikardır ama gel gör ki herif neredeyse güzel ülkemde ilahlaştırılma seviyesine  gelmiş, ona yalakalık konusunda siyasiler ve bazı medya kuruluşları birbiriyle yarışır konuma gelmiştir. allah sonumuzu hayretsin adım adım bölünmeye doğru gidiyoruz 
tanrı türk'ü korusun. 
bugün ölüm yıldönümü olan güzel insan. hep çok sevilecek. onu anlamaya ne cesaretiniz ne de ezbere milliyetçiliğiniz yeter.

http://www.youtube.com/watch?v=sybiBKpyXFg
bugün hayatta olsa akpnin baş şakşakçısı olacak insandır. kanal 7 de yaptığı programları ve jet fadıl lakabıyla anılan eski akpli fadıl akgündüz'ün sahibi olduğu caprice mütasıp otellerinde katıldığı konserleri hala unutmadık. ayrıca pkk bayrakları altında teröristlere kandilde verdiği mini performanslarıda unutmayalım. hem kürtçü hem yobazlarla iş çevirecek kadar kaygan bir adamdı vesselam.
taşakları yenilesi adam.
mgd gecesinde çatal bıçak fırlatan orospu evlatlarının hepsinin,
bugün karşı iktidarın bacaklarının arasında çıkmayan kafalarını gördükçe
sürüldüğüne gurtbet elde öldüğüne biraz daha üzülüyorum.
keşke o orospu evlatları ölseydi be ahmet abi.
özledik iki gözüm diyorum.
http://www.youtube.com/watch?v=AcS6Bc_BcBk
http://www.izdiham.com/Ya...n-biz-asik-oluyorduk/1317
'devlet bize aşk bağlasa ya'
Herkesin lanetlediği fakat en radikal milliyetçilerin bile hayatlarında en az bir defa şarkıları eşliğinde efkarlandığı, yeri geldiğinde aşk acısı çektiği, memleket hasreti yaşadığı, şarkıcıdır, bir çok kişinin de müzik evrenseldir, ben adamın sanatını seviyorum şahsiyetinden nefret ederim diyerek şarkılarını dinlediği, ülkesini en çok sevenden daha çok seven, her ülkem dediğinde gözlerinin içi hüzünle parlayan, türkiyedeki hemen hemen her etnik kökenin Ahmet abisidir o.
bazı milli değerlerini din kabul eden türklerin terörist diye nitelediği müzik ve düşünce adamı.
Sana çatal fırlatanlara karaca takım seti girsin Ahmedim. kıbrısta kumar oynayanlar vatan sevdalısı sen vatan haini oldun. olsun. , zaten aşklar hep böyle efendim. Bir de sen gitme şarkısını dinleyip yüzlerce kez ağladığım insan. Kim senin kadar aşkı , memleketi güzel anlatabilir ki ?
şarkıları 10 numaradır fakat karakterinin kaç para edeceğini ne siz sorun ne de ben söyleyeyim.

(bkz: vatana ihanetin nedeni olmaz bedeli olur)
öleli 13 yıl olmuştur.