bugün

esasen tam olarak bu isimde bir kas yoktur fakat mitolojide afrodit ablamızın kocası olan adonis in bu tip kaslara sahip olması nedeniyle adı böyle kalmıştır. * çıkarılması zordur denmesinin nedeni ise vücut yağ oranıyla alakalıdır. vücuttaki yağ oranını düşürmek hayli uğraş isteyen ve biraz zahmetli bir yoldur. ki bb ile ilgilenen kişilerin çoğunun bu amaçla başlayıp başarısız olmaları bunu gösterir. aslında çıkarmak için yağ oranını düşürmek dışında da özel bir uğraş istemez. eğer yağsız bir vücuda sahip iseniz yapmanız gereken dumbell side bends adı verilen hareketi yapmaktır. dumbell ım yok diyorsanız da yere sırt üstü uzanıp bacaklarınızı yerden 20-30 cm kaldırmak suretiyle bir süre bu şekilde beklemek, bunların belirginleşmesinde hayli etkili olacaktır.

adonis kasının gerekliliğine gelecek olursak, tek bir şeyle açıklamak yeterli olacaktır. adonis kasına sahipseniz, sevişirsiniz.
kas değil, eksternal oblik kasların alt kenarının oluşturduğu hattır. bazı şanslı arkadaşlarda hafif göbekleri olsa bile belli olabilir- kendimden biliyorum !!:). Belirginleştirmek için en güzeli, keyiflisi bisiklettir benden söylemesi , yoksa yan mekikti, dumbella yana eğilmeydi bunlar sıkıcı işler. artı çok seksi olduğu doğrudur da sonuçta bir hattır, vücudun kalan kısmı surat, sıfat, zeka, beyin, üst baş, iki kelam olmadan anlamı yoktur, değil mi..
fıstıklı baklava şeklinde sahip olduğum kastır ama ben beğenmedim, tanrı'ya isyan edip zatanist, hatta ve hatta emo olmamın sebebi bu kaslardı. kenarından koyma dedim, gitmiş kenarından koymuş. te allam.

ama var yani bende adonis bak.
sanırım sözlük yazarlarına has bir özellik. e madem herkeste bu kas mevcut, bunun havası seksapelitesi nerde kaldı?

tanımsa; karın bölgesinde bulunan hoş bir çıkıntı.
adonis kası kalmadı yerine türk kası verelim kasıdır.
(bkz: kasıldım valla)
erkekleri 2'ye ayıran kas. olanlar, olmayanlar.
doğuştandır bu kas, hatta babandan oğula geçiyor. bizim ailede kronik*
seksilestirici kas da denebilir buna; sadece genetik degildir, vucudunuzun yag orani ne kadar dusukse bu kasi görebilme imkaniniz o kadar yukselir.

Baslik biraz "yazarlarin asil demek istedikleri" = hayvan gibi seksiyiz!-vari bir cisime dondu, o yuzden mutevaziligimi korumak adina kendi adonisel durumumu desifre etmeyecegim ehum ehum.
Douglas Robb baya bellidir bu kas.

http://www.hoobastank.com...px?meid=1994&aid=7286
(bkz: sarp levendoğlu)
yeni bir yunan şarkıcı olabilir.
orospu çocuğu kastır. ulan o kadar çalışıyoruz hiç olmazsa arada bir kendini göster be.
Altına yatacak birsürü basit kız bulabileceğin kastır.
göbekle birlikte muhteşem durur bu.
erkeği seksi gösteren ayrıntılardan biri. çok şık durur.
erkeklerin kadınlardan daha üstün olduğunu gösteren, övünülecek, matah bir şeydir.
ayıptır söylemesi bende biraz olan kastır olması için zayıf olmak şarttır.
edit: tamam tamam yok şaka yaptım.
uyduruk bir kastır. 1-2 ay çalışan herkes yapabilir. ama yapılabilmesi için fazla göbek olmaması şarttır. asıl döt isteyen karın kası yapabilmektir.
gelişimi cinsel hayatla ve yatakta aktiflik rol üstlenmekle doğru orantılı olan kas.
edit:kızdın sen kızdın. bak kızdıysan söyle vallahi bozulurum yoksa seni mi kırıcaz pasifsen de olur üzülme sen.
bir erkek veya kadinda hic farketmeden ayni oranda estetik ve seksi duran kas toplulugu. bir kilitlenme nedeni ayrica.
http://www.karikaturlerim.../2010/05/adonis-kasi.html
bir kişi de yazmamış yahu şaşırdım. adonis kası diye bir şey yoktur ! kas değildir. mitoloji'de afrodit'in aşık olduğu adonis'in heykellerinde belirgin şekilde olan, alt mideden kasıklara doğru giden çizgiye herkesin hasta olmasından sonra bir çok heykelde de bu çizgiler belirgin hale getirilmiştir.
sahip olan erkeğe en az 5 level atlatan özelliktir, çok seksidir çok...
erkekte olmazsa olmaz.
kadında itici, erkekte nefes kesicidir. iç gıdıklar, libido tavan yapar.. (bkz: burası sıcak mı oldu ne)
güncel Önemli Başlıklar