bugün

entry'ler (261)

yalnızca türklerden duyulabilecek cümleler

(bkz: şimdi sinirden kendimi sikeceğim)

sahte türk milliyetçileri

(bkz: zayıf tosun)
(bkz: caps lock kullanmayan milliyetçi)

kadın peygamber olmaması

Eh peygamber cikmadi cunku simdiye kadar tanri'nin sesiyle konustugunu soyleyenler, mucizeler yarattigi soylenenler büyü yapmakla ve cadilikla suclanip diri diri yakilip iskenceye maruz kaldi.

insanlik tarihinin bu vahim durumunda hangi kadin "peygamberim, açılın" deyip el kaldiracak mallikta olacakti ki? *

eksi oy almanın kaçınılmaz olduğu durumlar

recep ivedik'i elestirdiginizde... Amma hayrani varmis bu ortamda bohohoueouyt!

sadakat ihanete kadar geçen süredir

"sadakat ihanetle suclanana kadar gecen suredir" olarak degistirilmesinden yanayim.

recep ivedik e gülen toplum

'takilmis plak' tadinda bayat esprilere yeniden ve yeniden gulebilen, sadik musterilerdir bunlar. efenime soyleyeyim; 500. kez "gonusma layn"i duyup da kahkahalar atabilen bir millete gerizekali demem ama cok gelismis bir mizah anlayisi oldugunu da soyleyemeyecegim.

Bir de herkes sasiriyor, "oha bu recep filmlerini ne kadar hizli cekiyorlaaar!" diye. E bundan basit bir 'tema' (simdi senaryo demeye de parmaklarim el vermedi) yoktur dunyada, ayni 'espriler' ve mimikler ve yeni konumlar gerekli sadece. mesela:

Recep diskoda
Recep anneannesinin evinde
recep restoranda
recep uludag'da kayak yapmayi ogreniyor
recep guzellik salonunda.

Ahaha! bir de hepsinde maco ve kiro olup, "bohueheheyt" diye gulecek, degil mi.
Ay nasil tahmin etmisim! *

sabaha karşı beşte hoşlanılan kızın mesaj atması

o kutsal ana takriben 3.5 saat kalmistir, yazarlar tetikte olsun! evet yazar, sana diyorum.

seksi bedavaya getirmek için evlenen adam

(bkz: akıllı abazan)
(bkz: böyle bir şey yoktur)

seks yaparken mola isteyen hatun

erken bosalma sorunu olmayan bir erkekle sevisiyordur; ne mutludur ona.

kız bilgisayarı

Vallahi kendimden biliyorum nasil oldugunu, 2.93 Ghz dual core Macbook pro laptopumu 6 ay icinde gocertecek sekilde kullanmisim. Bundan bir kac sonuc cikarabiliriz:

Kadinlar da download yapmaya merakli.
kadinlar da bilgisayarini sadece facebook'a girmek icin degil de tasarim yapmak icin, arastiri icin, dizi ve film izlemek icin kullaniyor.
bu nitelikleri tasiyan bir bilgisayari, hele bir mac'i cokertmek neredeyse imkansizdir; demek ki kadinlar da ayni anda bir cok isi basarabiliyor, wow oynarken photoshop kullanip bir yandan download yapip msn kullanmak gibi.

kadinlar hakkinda bilmedigimiz neler varmis demek.

allah yoksa bu güzellik niye var

bir tanri olsa ve dunya guzel olsa boyle basliklar da olmazdi, serefsizim.

seri eh işte veren ibne

Bu sahis benim eski entry'lerimi de arastiriyor, gidip geliyor, 12 saat arayla oyladigi falan da oldu.
Valla bu kisiligi ilginc buldugumu soylemeliyim.

yaşlı kişilerin ana sorunları

Muhtemelen fazla yoktur.

(bkz: rahmetli has left the building)

Simdiye kadar hakkinda okudugum en super yazi icin: http://www.cracked.com/ar...oo-long-totally-worth-it/
Hakikaten, bu ustun kabiliyetli yorumcunun onunde diz cokup ibadet edilir.

eko sözlüğe giren tüm yazarların deşifre olması

(bkz: #6648180)
"toplumsal elestiri yapiyoruz ama heaa!"

sözlük eko

Yorümüm:

bekledigimiz uzere, once hali hazirda yaygin olarak kullanilan sozlukler bol bol elestirilmis; arada bazi kisiler uyesi olduklari sozluklere 'ohş dur... bunlar beni seyrediyor amna koyayim' edasiyla sevgi deklarasyonlari yagdirmis "ay lav yu ramazan!". (mavi ekran vermedim bunu biliniz, benim de bir primim olsun kardesim)

"ask" basligina elemanlar futursuzca saldirmis; e tabii ilk ulvi, egzistenşiyal yorumlari yapmis olmak icin bir firsat bu. (duygusal bir toplumuz mazallah)

"eski sevgili" de popularitesini koruyor, kuyruk acisi ve takintisi olanlarin derdine deva oluyor.

"kuku"; evet esege platin semer caksak da okuz her yerde okuzdur. yapmaya calistiginiz felsefeyi ve duygusal seviyenizi seveyim haha. * *

yaran taklit markalar

(bkz: sci-phone)

curling

olimpiyatlarda bulunan tek 'ev hanimi sporu'dur, hatta kategorisinde de tektir.
bu acidan turkiye'de niye yaygin olmadigina sasmak lazim, kadinlar arasinda ev temizliligi ve duzeni konusunda bir rekabet hala surmektedir; supurgesini alan gelsin aysen teyzenin evine!

not: bunu izleyebilen kimse tanimamaktayim, demek ki bir tanri var.

hoşlanılan kıza açılmak için alkol almak

boyle bir cevre kirliligine hic gerek yoktur; ankara esat civarinda "bir demet yasemen" diye haykiran moruklardan esinlenmeyiniz lutfen. bir dik durun, kendinize cekiduzen verin ve insan gibi gidip konusun kadinla.

açtığı başlığa entry giren yazarları iyi oylamak

eh şükretmektir sonucta... benim gibi tirt ve tek entry'li basliklar acmaya alistiysaniz, forza!