bugün

20 yaşından küçüklerin hayran olamadığı sayfadır. sayfanın yöneticisi, bu şekilde yorumlarda kalite standardı yakalamaya çalıştığını belirtmiştir.*
facebook adlı paylaşım sitesinin belkide en uslu grubu. Sabi sübyan tayfa oraya da el atmadığı müddetçe de öyle kalacak gibi görünüyor.
her alanda konsept yıllardır,bundandır ki herkes fırsatını buldumu o yılları bi özler.
90 lı yıllara ait o muhteşem şarkıları paylaşan facebook hayran sayfasıdır.
hafiften ukala bir admine sahiptir.

(bkz: adam adını değiştircek admin diye)
facebook'u güzel kılan sayfalardan birisidir. 90'lı yılların hastasıyım.
300 kişi kapasiteli bir radyoya sahip gruptur... ve muhteşem yayını vardır.
sabah sabah beni benden alıp götürmüş radyo.
19s*
faşist bir admine sahip olan facebook grubu. admin efendi bu sayfada demokrasi yoktur diyerek evet* diyenleri banlamakta bu gece itibariyle* * * *. kendisini esefle kınıyoruz bol bol oyalansın sayfasında. 90 lı yılların müziklerini dinlemek için ona ihtiyacimiz yok, her yerden ulaşabiliriz paylaştiklarina.
admininin sağlam kız kaldırdığı düşünülmekte olan facebıh grubu. ama tabi asla birinci nesil yazar olamaz. ezik. *
bir aydır referandumda hayır diyeceğini bağırdığı halde, referandumda evet çıkınca kuduran bir admine sahip olan sayfadır. ayrıca admini son derece tipsizdir.
harika bir facebook sayfası. sayfa kendinden çok adminiyle anılır ve tartışılır oldu. 90's admini sayfadan hiç bir şekilde karı kız kaldırmamıştır(kimliğini bile deşifre etmeyen birinden bunu beklemek saçmadır). inanılmaz mütevazi bir insandır. kıskanılmaktadır çünkü doğru işler yapmaktadır, kıskanılmaktadır çünkü kibirlidir. ayrıca gerçek hayatta bir kez bile küfür etmeyen bu insan müthiş iftiralara maruz kalmaktadır.

not: admini şahsen tanıyorum
admini bir adet ahmet kaya şarkısı yayınlamış.
karşı çıkanları bir yandan faşitlikle suçlarken diğer yandan da faşitliğin en büyüğünü yaparak beğenmediği yorumları siliyor. üyeleri banlıyor...

(bkz: bu ne perhiz bu ne lahana turşusu)
(#10075543)

ve evet sıra şahsma da gelmiştir. 10 larca kişiden beğeni alan yorumlarım silinmiş. ben ve yarum yapan 10 larca arkadaş ta yemişiz banı.

zavallı admin.
en kaliteli, işini sağlam yapan, ödün vermeyen bir facebook grubu. çok severim sayfayı ve adminini. admini tanımıyorum ama inanılmaz derece de büyük bir sempati besliyorum. sözlük yazarı olduğunu biliyorum. kişiliği sağlam, düşünceleri ile standartın çok çok üstünde bir insan. böyle insanların var olduğunu bana gösteren yegane kişidir.

yalnız farkettiyseniz sayfadan çok, admini ile sükse yapmış bir sayfadır aslında. en azından yapmacık bir şekilde üye toplayan adminlerden kat be kat üstün bir karakteri var. konuşmasını ve yazmasını bilen, seçimleriyle ve düşüncelerine saygı gösteren insanların olduğu bir sayfa oluşturması bile takdire şayan. esprilerine katıla katıla gülen o güruhun içinde ben de varım. çoğu zaman hüzünlendirir, damarlarımızdan akacak parçalar yayınlar, ağlamaya ramak kalır derken, bir parça ile alıverir gönülleri ve tekrar tekrar bağımlı hale getirir kendisine, her hüzün gecelerinde. evet gizli değil, aşikar bir hayranlığım var. fikret kızılok - gecenin üçünde şarkısı ün yapmıştır artık. o şarkı paylaşılıp, adminin yürek parçalayan veda yazısından sonra facebook sayfası itina ile kapanır.

edit: düzenleme
(bkz: Pokemon)
(bkz: power rangers)
(bkz: warner bros)
(bkz: tsubasa)
(bkz: digimon)
(bkz: counter strike)
Ve en önemlisi bu dönemin hayalgücüdür.
90'lı yılları anlatan kısaltmadır.

aşağıda paylaştığım link bugüne kadar 90'ları en güzel anlatan linktir.

http://www.facebook.com/p...66&type=2&theater
izmirde bir Alsancak mekanıdır. Dün çok fenaydı. Yalnız damsız almıyorlar bilginize. Dışarıda 1 shot, 3 bomonti 60 verdim. Kız içeride 4 cc daha küçük bomontiye 50 verdi. Daha sonra 4 bomonti daha aldı ve 50 tl daha verdi. Garson içeri sandalye sokarız isterseniz ama karşılığı var dedi. Sadece gülümsedim. Sonra kız deri ceketini mekanda kaybetti. Ona çok güldük. Sağlam bir puro aldım ve kız beni evime bıraktı. Ona da 15 tl verdi. Görülenler, Ettiğimiz danslar yanımıza kâr kaldı. Çekilen baş ağrısı... Paha biçilemez. (bkz: master card)
http://www.youtube.com/watch?v=FHRFqivWu9g
bu jenerasyonun bekar olduğu dönemdir. Kiminin üniversite, kiminin lise, kiminin ortaokul yılları. Sanırım evlilikler bizi yıpratıyor. en iyisi sıfır numara zımpara gibi, etkisi yıllar sonra anlaşılıyor.