bugün

entry'ler (1395)

pişmanlık

dünyanın en kötü duygusudur. bütün ömrü ah ile geçirmeye vesiledir. asla telafisi olmayacağı için herşeyden vazgeçseniz bile telafi edilemeyecek bir acı çekme biçimidir.

sözlük yazarlarının itirafları

canımdan çok sevdiğim kız arkadaşımı sözlükten vazgeçemediğim için kaybettim. ona bir yıl boyunca yalan söyledim. burdaki beş para etmez, iki kelimeyi bir araya getiremeyen getirse dahi saçma sapan şeyler ortaya çıkaran bir kızla günlerce sabahlara kadar konuştum ve kız arkadaşım bu yazışmayı okumuş. utancımdan yerin dibine girdim. işte o an bunları ben mi yazmışım diye düşünüp kendimden iğrendim. niye yaptım bilmiyorum vazgeçemedim sözlükten ama ; dünyanın en büyük pişmanlığını yaşıyorum. ben bir meleği üzdüm. ben bir meleği ömrümün sonuna kadar kaybettim. pişmanım hemde köpekler gibi ama faydasız, kendimden iğreniyorum ama faydasız , ağlıyorum ama o da faydasız.

sevgilisi para harcamasın diye acıkmadım diyen kız

hayatın insana verebileceği en güzel hediyedir. değerinin bilinmesi gerekir zira ; benim gibi ömür boyu geçmeyecek pişmanlık duygusunu iliğinizde hissetmenize neden olur.

yazarların konuşma gereği duymadığı ünlüler

(bkz: enrique iglesias)
(bkz: murat boz)
(bkz: engin altan düzyatan)

vajinasında öglena olan kızlar

Gece gece midemi bulandıran bir canlandırma geçti gözlerimden.

zuhal olcay

Sevmiyorum bu kadını. Manken olup şarkıcı olandan bir farkı olduğunu düşünmüyorum.

zinaya davet eden kadına hastır çeken genç

Öyle bir genç yoktur olmamıştır olamaz. Ütopyadır.

fethullah gülen cemaati

Kendileri dışında herkesi kafir gören zihniyetin elemanlarıdır.

osmanlı devleti abartılmış balon bir devlettir

Bu yüzden 600 sene 4 kıtaya hakim olmuştur öyle değil mi?

kavak yelleri

Dinlerken beni bambaşka yerlere götüren muhteşem bir şarkıdır.

samsun da köpeği öldüresiye döven adam

Söylenecek bir tek kelime bulamıyorum bu yaratığa.

sevgili istese dahi kızın kızlığını bozmayan erkek

ilişkinin ilerleyen süreçlerini iyi düşünen erkektir. Aşk bittiğinde sadece bu işi yaptığı için ilişkiyi devam ettirmek zorunda kalma ihtimaline karşı önlem almaktadır.

kolbastı

Yakın geçmişin ünlü olan dans şeklidir. Her çılgın genç kendini ifade etmek için kolbastı öğrenme çabasına girmiştir. Hemen her kanalda ve programda özellikle ece erken denilen şahısın programında yüksek derecede rayting malzemesi olan dans biçimidir.

cem yılmaz vs kemal sunal

Kesinlikle Kemal Sunal'dır.Bu karşılaştırma gerçeken çok gereksizdir.

olsa da yesek denilen en güzel yiyecek

Bence olsa da yesek denilen en güzel yiyecek şırdandır. Tek geçerim. özellikle de gece 3-4 sularında ah bi şırdancı olsa da yesek dedirten mükemmel bir yiyecektir.

adana demirspor

Adana'nın en büyük , en kaliteli ve en iyi taraftar grubuna sahip takımıdır.

sefa doğanay

Güldürmeyi iyi bilen, taklitleri takdire şayan eleman.

samsun da köpeği öldüresiye döven adam

Aynısının ona da yapılması lazım ki anlasın nasıl birşey olduğunu.Nasıl bir vicdansızlıktır bu aklım almıyor

sigarayı bırakamayanların favori yalanları

Ben tiryaki değilim arkadaş.

en gereksiz televizyon kanalı

(bkz: trt 6)