entry'ler (590)

sözlük yazarlarının itirafları

Aslında ben bunu kendime periyodik aralıklarla itiraf ediyorum. He bu hayatımda bişey değiştirmiyor ama ediyorum ne yapayım ?

Dev bir boşlukla yaşıyorum. Zaman zaman onu doldurduğumu sanıyorum ama bu sanrı mutlu olarak 1 ay * mutsuz olarak 1 yıl * sürüyor. Sonra hoop eski haline dönüyor.
Umudumu kaybettiğimi söylüyorum. Ama itiraf ediyorum; küçük de olsa hep bir umudum var. Zaten beni en çok sinir eden de bu. Bok varmış gibi yok olmayan umut. Bi siktir git de hayatıma devam edeyim arkadaşım !

Aslında en büyük itirafım, bu yaşıma kadar hiç sevilmemiş, sevilse bile bunu bilememiş olmamdır. Bu yaşıma kadar yaşanmış bir hikayem olmaması. Beni en çok acıtanın da bu olması. Kimseye söyleyemediğim, kelimelere dökemediğim bu durum içten içe beni kemiriyor, hissediyorum.
ikinci büyük itirafım da, benim de bu yaşıma kadar kimseyi sevmemiş olmam. Sevdiğimi sandığım çok adam oldu ama hepsi yarım kaldı, hep hevesim kursağımda kaldı. Bir süre acıdı, kanadı, ağrıdı, sızladı, kabuk tuttu ve bitti.

13 yaşındaki çocuğa 100 bin euroluk tekne alamamak

Tekne alamıyorsan akülü araba al... http://www.youtube.com/watch?v=OQGPJexyzsw

gelecekteki sevgiliye not

Geleceksen gel artık ! *

sözlük yazarlarının son zamanlarda fark ettikleri

Aslında hep farkında olunan ama günlük hayatın temposundan dolayı sürekli gizlenen, gizlenmeye çalışılan, kondurulamayan kocaman bir boşluk. Bir de daha da kocaman bir yalnızlık.

abdullah gül den veto beklemek

Kabatas'ta ustu ciplak, elleri deri eldivenli, kafasi bandanali 80 adamin ustune isemesini beklemek gibidir.

son 10 yılın en iyi başbakanı

Son 10 yilda tek bir basbakan oldugundan mutevellit ulkemizi kapsamayacak ankettir.

bekaret bir erkek için neden önemlidir

kendileri her erkek için önemlidir amma ve lakin yattığı kızlarla böbürlendikten sonra bir bakireyle evlenme fantezisi olan erkekler inandırıcılıktan uzaktır. *

oğlak burcu erkeği

kısaca keçi de denebilecek erkeklerdir.
hele ergen versiyonu hiç çekilmez.

1 80 boyunda yeşil gözlü iri memeli türk kadını

"var bunda bi göçmenlik" denilesi kadındır.

türk kahvesi

icmelere doyamadigim canim canim.

münir özkul

2014'u de gorerek bizi mutlu eden insan.

trebien

Agizda peltek bir tat birakan kelimedir. *

40 yılda 69 çocuk doğuran kadın

an itibariyle milyoner yarismasinda sorulan 250.000 tl lik sorudur. adam dogru cevabi dusunuyor ama cekildi.

öğrenim kredisi

ben alırken 150 tl den 160 ve 180 tl ye çıkmış, şu anda da 280 tl olan oöğrencilere okul bittikten sonra geri ödemek üzere verilen bir çeşit burstur . acayip ise yarar yatacağı gün iple çekilir her ay. ama geri ödeme zamanı geldiğinde büyük yıkım yaşanır.

bir insanın tuvalette başına gelecek en kötü şey

sifonun bozuk çıkmasıdır .

alışmak

birseyi farkinda olmadan fazlasiyla benimsemektir. konusmasan da hergun gordugun birisini bir gun gormeyince balyoz yemis gibi olmana sebep olur. boktan bir durumdur. sen de cikip gitmek istersin gidemezsin. aramak istersin arayamazsin. allah dusmanimin basina vermesindir.

yalnızlığın anlaşıldığı anlar

herhangi bir zamanda, sadece gercekten yalnizken degil kalabaligin ortasinda, arkadaslarinin yaninda gulup eglenirken bile "keske yanimda olsaydi" dusuncesiyle aniden beliriveren andir. Can acitir.

ben bu yazıyı kendime yazdım

tam bir gerizekali oldugunun farkindadsin ama hicbir degisiklik yok. hicbisey duzelmeyecek, degismeyecek ve senin istedigin gibi olmayacak. giden geri gelmeyeck. sen istersen uzul, agla, kahrol, kendini ye, ara , mesaj at, uzuldugunu belli et ya da etme, sevdigini soyle ya da soyleme, gordukce icin acisin yuregin parcalansin, suratini yumruklamak iste sonra kiyama, kız , cok sinirlen ona, bagirip cagirmak sonra sarilmak, opmek iste. icin allak bullak olsun. bir dakika once iyiyken bir dakika sonra melankoliye bagla. kendini ye, bitir. hayatini ertele, kimselere bakma, bakama. icine sinmesin hickimse hep onu dusun, hep onu iste. gunduz hayalinde gece ruyanda o olsun hep. hep hep hep. artik coktan kaybetmis olman gereken umudunu hic yitirme, hep dursun icinde cok gerekliymis gibi. aferin. iste boyle devam et. bakalim ne kazanacaksin!? ben soyleyeyim, HiC! kocaman bir HiC hem de! o sana geri donmeyecek, seni bidaha opmeyecek, sarilmayacak, yuzune bile bakmiycak, konusmiycak. sen sorsan da cevap vermiycek! hicbisey degismiycek sevgili ben.

türk kahvesi

en sevilendir, yeri doldurulamayacak olandir, bagimlilik yapandr.

iç sıkıntısı

oyle biseydir ki, atsan atilmaz satsan satilmaz. gelir oturur oylece bogrune. birileriyle konusayim dersin ama anlatacak bisey yoktur ortada. konusmak, gulmek, yurumek ve hayati fonksiyon gostermek istemezsin. yalnizligin tokat gibi carpar yuzune. cok boktan bir durumdur.