bugün

şampiyonlar ligi 3. ön eleme rövanş karşılaşmasıdır. 21.15 te başlayacaktır.

edit: ulan bu başlığıda eksileyen adama ben diyecek bişey bulamıyorum. başlık açmakta suç.
şampiyonlar ligi 3. ön eleme rövanş karşılaşmasıdır.

deplasmanda oynana maçta "oynanmayan" futbolun burada çok farklı olacağı ve fenerbahçe'nin biraz zorlansa da turu geçeceği maçtır.
öncesinde fenerbahçemizin avrupa şampiyonu atleti nevin yanıt için tören düzenlenecek maçtır.
koyu beşiktaşlı olmama rağmen tribünden fenerbahçe'ye destek vereceğim maç.

eksi üzerine edit: ulan elin isviçre'lisini mi destekliyim türk takımına karşı?
memleketten halamgiller geleceğinden izleyemeyeceğim maç. gelmeselerdi de izlemezdim belki emin değilim. çok tuhaf işler bunlar sözlük.
david degen ve sutter i yeniden izleyebilecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.fakat herşeye ragmen fb yi tutuyorum.
kale arkaları biletleri tükenmiştir...
ne yazık ki şifreli platformdan yayınlanacak maçtır.

daha önemlisi fenerin turu geçmesini dilediğimiz maçtır, beşiktaş ve cimbomla birlikte elbette.
young boys'un milli olacağı maçtır.
fenerbahçeye başarılar diledigimiz maçtır.
young boys formamla tv başında olacağım müsabaka. gittim özel forma aldım bu maç için umarım değer.
bazı irlandalıların 10 senedir kadıköy'de milli olamayıp fenerbahçe'nin şampiyonlar ligindeki rakibinden medet umduğu maç.
genç çocuklara boruyu koyacağımız maç.

(bkz: 5-0)

edit:young boys diye takım mı olur lan.
fenerbahçe nin en kötü ihtimalle 3 farklı kazanacağı maçtır. isviçre deki maç kimseyi aldatmasın. futbolcular maçı oynamadan kafalarında bitirdikleri için öyle bir sonuç ortaya çıkmıştır. bu maç çok farklı olacaktır. zira maçı izleyen herkes iki kulüp arasındaki kalite uçurumunu görmüştür.
d-smartta olması nedeniyle izleyemeyeceğim maçtır. allah belanı versin d-smart.
aykut kocaman'ın fenerbahçe'de, belki de, son maçıdır.
isviçredeki performansını saracoğlu na taşıması pek mümkün gözükmeyen young boys un kaybetmesini beklediğim karşılaşma.

kaybedecek bişeyi olmayan boys varıyla yoğuyla saldırırsa fener için sıkıntılı geçebilir ama ben pek ihtimal vermiyorum.

ilk maçın özeti hemen şurda ikincisi böyle olmasın ülke puanımız taban yapmasın lütfen

http://galeri.uludagsozlu...m/6/andre-santos_7570.jpg

(foto için bana çemkirmeyin ilk maçı bundan daha iyi özetleyemezdim , sutter ve degen in santos un kanadını ne hale getirdiğini milletçek ahlar vahlar içerisinde izlemedik mi? )
tribündeki yerimizi alıp sevgili ile sezonun ilk buluşmasını gerçekleştireceğimiz maçtır.

başarılar fenerbahçem...
koltugumuzdaki yerimizi alip heyecanla izleyecegimiz mactir. inaniyorum ki farkli galibiyet aliriz bu tirt takim karsisinda.

edit: (bkz: göte giren entry)
biletini aldığım izlemeye gideceğim bir o kadar da küfür edip gelmekten korktuğum maçtır.
fenerbahçe ile kıyaslanmaması gereken bir takım sadece 2 oyuncuları fena değil, fenerbahçemizin rahat kazanacağı müsabakadır.
yeni transfer issiar dia'nın ilk kez fenerbahçe formasını terleteceği karşılaşma.

ilk yarıda alınan avantajlı skor, bu sezon ilk kez taraftarın önüne çıkılacak olması fenerbahçe için itici bir güç olacak kuşkusuz. gökhan gönül'ün takıma katılmasıyla daha derli toplu bir defans kurgusuyla sahaya çıkacak olmamız orta sahamızı rahatlatacak ve hücumda daha etkin organizasyonlar gerçekleştirmemizi sağlayacak. ilk maça göre çok daha etkili, ne yaptığını bilen bir fenerbahçe izleyeceğimizden şüphem yok.
şu aşamada ne kadar seyirci gelir bilmiyorum ama muhtemelen en az 40.000 kişi olur. o sebeple seyirciyle beraber turu vermeyiz. 3-1 veya 4-2 gibi bir galibiyet bekliyorum.
tanım: rövanş maçı.
fenerbahçeyi destekleyeceğimiz karşılaşmadır.
bsc young boys bern'in aynı şekilde oynayacağı maçtır. ev sahibi olmanın avantajıyla fenerbahçe daha derli toplu bir görüntü sergileyerek turu zor da olsa geçecektir diye tahmin ediyorum. yani şu yazdıklarımın hepsi tahmin. başka ne olabilir ki mna koyim?

genç oğlanlara hala mahalle takımı muamelesi yapılıyor. neymiş evindeki gibi oynayamazmış, burada 5 tane yermiş... ulan bu takım her maç böyle oynamaya çalışıyor. ve bern'deki fenerbahçe, istanbul'da o kadar şanslı olmayabilir. 2 topta 2 gol, üst üste 2 maçta atılmaz. bir kere olur o.

maç sonu editi: tahminimde yanılmadım di mi hocu?