bugün

entry'ler (587)

girişi güzel olan şarkılar

vicarious*, moonshield*, lethe*

ojem bitti

pek hoş gelmemiş sanırım fazlasıyla gergin, hoşnutsuz. rahatlaması için kendisini birazdan başlayacak nba maçları için iddaa, ardından da haxball oynamaya davet ediyorum.*

senor santo

durup durup ekşi sözlük'e (#10445052), (#10453263) sallayan yazar. meğersem (#10405086) bu yüzdenmiş. vereyim şifremi gir, yaz, dök içini. hevesini al ver. komik çocuk.

ha bir de nazım hikmet'e sallıyor ki, bu sefer içini dök diye şifre mifre vermem, içini dökerim.

yaran geniş aile replikleri

--spoiler--
ulvi'yi beyaz eşya dükkanının önünde dikilirken gören koyu bilal'den müfit'e:

- lala bizim tükanın önüne mal yığmışlar ya la.*
--spoiler--

uludağ sözlük

yazarlarımız bu gece çok gergin. 15 yaşında bir kızla birlikte olunduğu iddiası yazarlarımızı birbirine düşürmüş durumda. sürü halinde yaşayan bir grup bu iddianın gerçekliğine oradaymışçasına inanıp kınama saldırıları gerçekleştiriyor. bir başka grup ise onlara birazdan 9 yaşında bir kızla birlikte olunduğu şeklinde bir iddiayla saldıracak. kan gövdeyi götürecek tabir yerindeyse. dişi yazarlarımız ise bu gece huzurlular. erkeklerin kendi aralarındaki tartışmalarından dolayı sol arazide diledikleri gibi gezebiliyorlar. herhangi bir am, göt veya meme mevcut değil.

tanım mı, national geographic gibi sözlük.

dizi karakterleri dindar olsaydı

amca derdik.

neden mi beşiktaş

okula yakın, denize yakın. lakin kiralar daha düşük olsa imiş.*

cübbeli ahmet hoca yı kınayanların seks yapmaması

(bkz: ben yaptım siz yapmayın allah aşkına)

beyaz show

eyyvah eyvah 2 filminin oyuncularının konuk olduğunu duyunca izlemek için televizyonu açtığım, fakat beyazıt öztürk'ün ata demirer'in tüm çabalarına rağmen "filmde şu oldu çok güldük bu oldu yarıldık" gibi şeyler söylediğini duyar duymaz kapattığım program.

hiç ronnie james dio dinlememiş metalci gençler

ronnie james dio kim, metallica'da mı çalıyor?

şaka bir yana "ben harbi metalciyim black sabbath dinlerim, judas priest dinlerim, venom dinlerim, sikmişim metallica'yı!" diye her metal müzik sohbetinde koskoca metallica'dan ismail yk gibi bahseden marjinal metalci gençler çok daha komiktirler orası ayrı.

vaseline

finaller arifesinde televizyonda reklamı oynamaktadır. iyi yere tezgah açtılar bu kez.*

uludağ sözlük

götüm gibi bir yer afedersin.

farklı siyasi görüşlü insanların birbirlerine karşı saygısızlığı, değer bilmezliği,
rakip takım taraftarlarının eşşek kadar olmalarına rağmen küçük çocuklar gibi sidik yarıştırması,
hayatında am görmemiş bi dolu abazanın sabah akşam amdan götten bahsetmesi,
ciddi anlamda ilkokullu olduklarından şüphe edilecekcek insanların varlığı ve bunu düşündürten seviyedeki entry ve başlıkları,
kimsenin yazılanları okuma, oylama gibi bir derdi olmaması,
ve ne yazık ki bilgi paylaşımının yerlerde sürünmesi.

bunlar sadece aklıma gelenler. e sen de bunları yapıyosun? evet ben de bunları yapıyorum ama burda yapıyorum, ekşi'de yapmıyorum, inci'de yapıyordum. bilmem anlatabildim mi?

colin kazım richards

takımlarında ronaldinho, robinho, kaka, ronaldo, messi gibi futbolcular bulunan galatasaray taraftarının haklı olarak beğenmediği futbolcu.

(bkz: bulup da bunamak)

atdhe net

alternatifi olarak http://www.atdhe.fm kullanılabilir.

birilerine apaçi diyerek ötekileştirmek

(bkz: bir apaçi ağlıyor)

venlo

(bkz: vvv venlo)

maç izlerken düşünülen soruyu cevaplayan spiker

+* yapma volkan yapma yaaa!
- lan volkan kırmızı kart gördü değişiklik hakkımız dolmuş muydu hayri abi saymadım ben?
+* dolduuuğğğğ!!!
- tamam amk ne bağırıyon?!

3 ocak 2011 fenerbahçe ülker efes pilsen maçı

ilk yarıda yerlerde sürünen savunmanın devre arasında doğrulmasıyla kazanılmış bir maç. savunmada ikinci yarıdaki gibi bir direnç sağlandığında bu takım zaten gerekli skoru bulur. nitekim ukic'in enfes driveları, kaya'nın pota altı gücü ve tomas'ın yumuşak bileği bunu gözler önüne serdi bu gece de. ha tabi bir de çiçeği burnunda jasikevicius'un bilmem kaç defa adrese teslim gönderdiği no-look pasları.

son sözüm marko tomas'a. hırsına, oyununa, kazanma arzuna hayran bıraktın bir kez daha. güvenliği atlatabilseydim atlamıştım maç sonu boynuna.*

iron maiden

hakkında bu kadar entry girilince geliyor sandığım.

tövbe ya bir metal grupları kalmıştı dinine imanına burun sokulmadık, peh.

eurovision a yüksek sadakat gitmesin kampanyası

kampanya boşa vakit kaybı.

eurovision'da yarışacak grubu halka seçtirmedikleri için, halk istedi diye de geri çekmeyeceklerdir.

eurovision da boşa vakit kaybı, o da ayrı mesele.