bugün

gençlerbirliği oftaşspor' un bu sezonki çıkışında önemli rol oynayan ve galatasaray' ın transfer listesinde bulunduğuna dair söylentilere konu olan, teknik sağ kanat oyuncusu.
edit: bilgi entrysini eksileyen tatlı varlığın yanaklarından kesme alıyorum. *
fenerbahçe'ye transfer olmuş futbolcudur.
kendisinden övgülerle söz edilmesi sonrası performansı şimdiden merak uyandıran yeni fenerbahçeli. sağ bek ve sağ açık oynayabilme özelliğinin yanı sıra uzun taç atışlarının da başarılı bir ismiymiş. son yıllarda sağ bek konusunda devşirme oyunculara şans veren fenerbahçe umarım gerçek bir sağbeke kavuşmuştur.
izleyen herkes kendisini övmüştür. bu övgülerin yersiz olmadığını da geçen sezon lig a'nın en iyi 11ine seçilerek göstermiştir.
istanbul havasının onu bozmasından korkulmaktadır.
savunmanın sağ kanadı için transfer edilmesine rağmen, özgüveni ve tekniği sayesinde sağ kanatta ofansif olarak görev yapabilecek, gelecek vaat eden futbolcu.
Psv maçında gösterdiği performansla şimdiden beğeni kazanan ve takımın sağ kanadını teslim almaya hazır görünen uzun saçlı bir futbolcu.
karşısında oynadığı otman bakkal' a düzgün bir hücum fırsatı vermeyen, etkili bindirmeleri faulle durdurulabilen fenerbahçe ve büyük ihtimalle * milli takımımızın yeni sağ beki.
avrupa'nın dikkatini çekmesi an meselesi olan futbolcu.
geli$meleri izliyoruz.
23 ekim 2007 psv eindhoven fenerbahce macinda, yerde kaldığı pozisyon -mustafa denizli'nin deyimiyle- psv taraftarına inandırıcı gelmemiş futbolcudur. bunun üzerine ayağına gelen ilk topta taraftarlar kendisini ıslıklamaya çalışmışlar, ancak kendisi süper bir bilek hareketiyle rakibini maymun, taraftarları ise döt etmiştir. (bkz: ayağına sağlık)

böyle türk gençlerini daha sık izlemek istiyoruz.
2007 psv kadrosunda ki topçuların alayından hızlı depar atan futbolcu.
bugünkü psv maçında kouman'ın onun kanadına koyduğu farfan ve lazoviç'e nal toplatmış oyuncu. mükemmel bir defans anlayışı var, top sürüyor, orta yapıyor, şut atıyor bundan iyisi brett emerton yani..
alessandro nesta'ya benzerliği ile dikkat çeken yetenekli, genç topçu.
kendisi bursalıdır. bursadayken mesken tarafında oturmaktaydı. yolsporda oynamıştır. 2 sene bombası vardır. nerden mi biliyorum
(bkz: gökhan gönül ün amatörde sizin takımınızı tek başına yenmesi)
7 kasim 2007 fenerbahce psv eindhoven macinda maçın adamı olmuştur. ben seçtim itiraz istemiyorum!
hep böyle devam etsin istediğimiz futbolcu.
son zamanlarda türkiye'de gördüğüm en iyi bek oyuncusu...

mehmet topuz'u saymazsak..!
nasıl bir akciğere sahip olduğu konusunda araştırma yapılması gereken futbolcu. bursa yolspor'dan fenerbahçe'ye giden öykünün kahramanı.

aynı mahallenin çocuklarıyız, daha 17 - 18 yaşlarındayken, "bigün çok büyük olucam, büyük takımlarda oynayacam" derdi de inanmazdık. helal olsun sana.
on numara bek.. son zamanlarda böylesine keyifle izlememiştim hiçbir bek oyuncusunu.. "keşke galatasaray'ımızın formasını giyseydi." değidiğim ender oyunculardan..
milli takıma inanılmaz fayda saglayacak fenerbahçeli bek. allah iniş takımlarına zeval vermeye de yoldan sapmaya inşallah.
maç sonu röportajında efendi tavrını sergileyerek gönülleri kazanmış * sağ bek oyuncusu.
7 kasim 2007 fenerbahce psv eindhoven macindaki performansıyla güven veren sağ bektir.
aynı anda farklı mekanlarda hem ntv'de hem'de star da röportaj vermeyi başarabilmiş futbolcu.
*
yasinle beraber kesinlikle norvec milli macında gormek ıstedıgım oyuncu.
bu gidişle türk futbolunun çıkardığı önemli yıldızlar arasına girebilecek bir oyuncu.
(bkz: arda turan)
(bkz: serdar ozkan)
(bkz: serdar kurtulus)
(bkz: emre belozoglu)
(bkz: mehmet sedef)
(bkz: sergen yalcin)
(bkz: semih senturk)
(bkz: mehmet topuz)
(bkz: gokhan unal) *
not:eğer unuttuklarım varsa siz eklersiniz.
valla süper oyuncu olacak bu çocuk. maaşallah. fenerbahçe'ye de hayırlı olsun...
güncel Önemli Başlıklar