bugün

M.A. BiRAND ın her hafta kanal D de sunduğu programdır. Bu güne kadar bu program hakkında başlık açılmaması ise enteresandır...
(bkz: 32 nci gün)
(bkz: aramaya inanmak)
(bkz: heyecan var mı gençler)
(bkz: ne oldum değil ne olacağım demeli)
(bkz: kaybolmayan moderatör istiyoruz)
an itibariyle taciz ve tecavüz tartışılıyor ve ne olduğu belirsiz adamın teki islam üzerinden erkek savunusu yapıyor. vay be! hepsi bu kadar kolaymış demek. insan olmayı öğrenemeyen dinle kafayı bozan malların sinir katsayılarını arttırdığı program.
Programın giriş müziği H.G.Wells'in War of the Worlds* adlı romanına uyarlanan filmin giriş müziğidir.
dün gece nazlı ılıcak, ismet berkan, ali sirmen, cüneyt arcayürek ve çağ üniversitesi uluslararası ilişkiler bölüm başkanının katılımıyla türkiye'nin darbeler tarihinde medyanın tutumu gibi bir başlığın tartışıldığı tv klasiği. nazlı hanım yediği ayarların ardından muhtemelen bugün kendine gelememiştir.
recep tayyip erdoğan ın konuk olacağı programdır.
başbakanın katılımıyla canlı yayında kanal d'den yayınlanmaktadır.
tayyip için biraz sıkıntılı bir program olacakmış gibi ama hayırlısı.
bu akşamki yayına maa katılmış bu programa, bant yayını tabiki.

arkadaşlar şimdiye kadar bant yayınlarının içeriği verilmiş miydi basına, sosyal medyaya vs?

gs lobisi iş başında. manipülasyonlara devam.

bu gs'lilerin bu kadar kudurmalarının sebebi çok açık. ekonomik olarak çökmeleri. eğer bu sene şampiyonluk gelmez ise, bankalardan kredi alamayacaklar. mali durumdan dolayı uefa, ekonomini düzeltene kadar gözüme gözükme diyecek. avrupa kupalarına katılamayacak, daha kötü durumlara gelecek gs.

şu anda kudurmalarının tek sebebi hala fenerbahçe ve beşiktaş'ın şampiyonluk yarışında devam etmeleri. özellikle fenerbahçe çok korkutuyor.
an itibar ile eski tff başkanı m. ali aydınlar'ın önemli açıklamarının olduğu programdır.
programın ilk kjsi '' derbi kanlı mı olacak, kansız mı ? '' şeklinde girilmiştir. Sonra taraftar küfür edince, yabancı madde atınca auwww.
an itibariyle 'imam hatipliler kendilerini anlatıyor' konusu ile yayınlanmakta olan program.

dur bakalım ne anlatacaklar? ne ezberletti abileri, ablaları?

edit: 'anlatıyor' diyecekken, 'amlatıyor' demişim. kibar(!) uyarı için teşekkürler!
Imam hatipliler neden imam hatip seçtiklerini bile anlatamıyorlar.

Bilmiyorum nasıl gidecek bu program.

Edit: Ahaha çocuk flört denen şeye karşıyım dedi. Yuh. Oha. Cus.
yıllardır izledim 33. gün olması için hala olmadı :(
basligi gorunce hatirladim bugun imam hatipliler katilacakti programa hemen gidip izliyeyim.
bu akşam konusu imam hatipler ve konuklardan biri de ödp'nin imam hatipten terk eş başkanı alper taş abimiz var. izlenir.
18.10.2012 - 00:30 tarihli programında atanamayan öğretmenleri konu ve konuk alan programdır.
Şu an çok boktan program yapan televizyon programı.
mehmet ali birand'ın ölümüyle öksüz kalan programdır.
artık asla eski tadında olmayacak programdır.
mehmet ali birand'ın oğlu tarafından sunulacak program.

beşik ulemalığı.
şu anda ahmet şık ve nedim şener konuk. izleyebildiğiniz kadarını izleyin. emin olun bilmediğiniz çok şey öğreneceksiniz.
inanılmaz çarpıcı şeyler söylüyorlar.