bugün

amerikan 4.tumeninin nereden nereye dogru yol alacagini anlatirken "surdan soyle,burdan boyle gecicez" diyebilen, kelimeleri kifayetsiz birakan bir seymis bu.

görsel
görsel
komik gözlükler takarak kendisinin çok karizmatik olduğunu falan sanan,32.günde sırf konukları rezil olmasın diye olur olmaz herşeye gülüp kendi komik duruma düşen rezil anchorman..
kanal d ana haber bültenini sunan,cümle kurmasında sorunlar bulunan kişi.
12 eylül adlı 9cd lik super belgeselin yapımcısı kisilik
görüldüğü kadarıyla işini bırakmayı, emekli olmayı pek düşünmeyen haberci.
konuşmayı bilmeyen, gözlükleriyle çok itici olan spiker.

(bkz: dua bilmeyen imam)
goruslerini begenmedigim, avrupa yalakasi gereksiz bir insan.
oldukca taraflı haberler yaptıgı aşikar olan habercimsi
(bkz: paranın satın alamayacağı şey yoktur)
israil donanmasını öven bir haberi gözlerinin içi gülerek sunan olası mason.
(bkz: Amerikan hayranı)
En kısa zamanda Amerika'da bir kanala transfer edilmesini canı gönülden istiyoruz.*
fatih altaylı'nın bir üst modeli,onun gibi ne düşündüğü anlaşılmayan,nabza göre şerbet veren bir gazeteci.
ileri düzeyde fransızca ve ingilizce konuşabilen galatasaray lisesi mezunu tuzu kuru anchorman..
az önce 10 saniyeliğine sunuculuğuna müşahade ettiğim adam,saolsun çok güldürüdü beni

"3 kasım *salı günü sizlere veda ediyoruz,umarım uçak kazasız,ee kaçırmasız haberler sunarız"

(bkz: ne koydun lan kafana)
bu gece hem ırak başkanıyla hemde barzaniyle telefonla canlı yayında bağlanan sormak istediği herşeyi soran gazetecidir. *
kendimi bildim bileli varolan adam.
sunuculuktan anlamayan bir ikinci reha muhtar! doğaçlama yapmaya çalışırken dil adına katletmediği bir şey kalmamıştır. ne tonlama, ne vurgu... haberi anlamak için bin dereden su getiriyor insan! zaten verilen haberler de objektif olmaktan uzak, yetersiz ve eksik!
isim üzerinden haber spikerliği işini hala devam ettirebilen konuşmaya gayret eden 32. güncü.
mehmet ali bi rant peşinde.
32.gün'den başka program sunma denilesi adam. kötü adam değil ama iyi birine de benzemiyor. *
'sokaktaki insan' cümlesini söylerken eş zamanlı küfür yiyen insan.
acilen itfaiye demeyi öğrenmesi gereken insan. zira o "etfaiye" derken ben haberlere konsantre olup dinliyemiyorum ki...
bir taraftan kulağına gelen bilgileri dinlemesi bir taraftanda sıradaki haberi sunarken sapıtması beni hep güldürmüş olan haber spikeri.
bu akşam ki haber bülteninde hataları üstüste yapan yaparken gülmeme sebep olmuş kişi.
-bunu ben ilk gördüğümde ağzım dudaklarıma ııııııı * şey ağzım yukarı çıktı.
-yeşilyıl * bu yıl zirve yaptı.
(bkz: keller her götü eller)