bugün

işten ayrılmak üzere, sevgilisiz ve nefret dolu olmaktan çok daha hallice olduğunu düşündüğüm şeydir.
biraz zaman gereklidir. herşey zamanla düzelir.
not:kendimden biliyorum.
saç döktürür.
depresyona sokar.
istenilen kıyafetler, telefon alınamaz.

istanbul'da gezen turist gençleri gördükçe iç geçirilir. ulen gençlik böyle yaşanır be... adam kim bilir kaç ülke gezdi de yolu sonra türkiye'ye düştü.
üniversite son sınıf ya da uzatmalı öğrenci olan adamın olağan durumudur. büyütmemek lazım
Ve şu içinde bulunduğu durumda utanmadan halâ nefes alıyor olmak. Diye devam Ettirilesi.

(bkz: Rezillik diz boyu kardeş)
23 yaşında işsiz ve sevgilisiz ise mutsuzluk zaten sonuçtur.
26 yaşında, işsiz, sevgilisiz ve mutsuz olmak kadar koymayan durum.
sevgilisiz olmak bir kenara işsiz olmak yeterlidir. zaten mutsuz olmak için başka sebeb aramaya gerek yoktur. zordur.
30 yaşında işsiz, eşsiz ve mutsuz olmak kadar koymayan durum.
mezun olanları da mevcuttur. ama aynı zamanda bu durumun geçici bir süreç olduğunu da bilirler. *

(bkz: gelecekten umutlu olmak)
sorunun başka yerde değil, kendinde aranmasının gerektirdiği durum.
bu adama piyangodan trilyonlar çıksa, (gerçi ihtiyacı yok ama) işsizliği devam edebilir, sevgilisi de olmayabilir, aynı şekilde huzuru da olmayabilir. huzur insanın önce kendi içinde başlar ve yaşar. kadınlar ve para hiçbir zaman huzur kaynağı olamaz.
huzurluların içerisinde parası ve sevgilisi olmayan bir sürü adam tanıyorum.
29 yaşındaki versiyonu daha acı vericidir.
23 yaşımda, işsiz, sevgilisizim ama nedense mutsuz değilim. arkadaşlarım ve ailem bana gamsız der. hatta askerde bir komutanım beni tariflerken şu veciz sözü söylemişti. "adamın dünya umrunda değil, dünya s.kine minare g.tüne"...

hayat felsefem ise şu sözler üzerine kurulu: su akar, yolunu bulur.
evet ben buyum işte. *
23 yaşında işsiz, sevgilili ve mutsuz olmaktan daha kötü değildir. bir düşünün cepte kuruş yok ve ilgilenmeniz gereken bir sevgiliniz var. aman yarabbi.
(bkz: Bir baltaya sap olamadın amk)
o şahıs için hayat çok zor dinlemeli bunu http://www.youtube.com/watch?v=1hDDVJt7ODk&feature=relmfu
mutsuzluktan ziyade gelecek için umutlu olmak gerekir. hayat bu belli olmaz. bir bakmışsınız çok güzel bir işiniz, mükemmel bir eşiniz ve boy boy çocuklarınız olmuş.
emek verip hala elinde hiç bir şey yoksa mutsuzluk, umutsuzluk olacaktır ama kendine güvenin varsa onlarda geçicidir.
ama emek vermediysen şikayet etme hakkında yoktur.
Yirmi uc yasindaki insanların genelinde görunen sendromdur.
(bkz: cat in gloves catches no mice)
yaşıtları evlenip çoluk çocuk derdine düşmeye başlamışken onları gülerek seyreden tiptir umursamaz böyle şeyleri gençtir 5 yıl sonra daha iyi yerlerde olacağını kestirebilen sevgililik durumlarını pek önemsemeyendir. Kımi zaman sıcak bir günaydına hasret kalması mutsuzluğa sebeptir ama bu çabuk geçer . olgunlaşmamış ruhu henüz hazır değildir.
benden mi bahsettiniz?
24 yaşına işsiz, sevgilisiz ve mutsuz girmemek adına insanın silkinip toparlanması için sebeptir.
cedricvari bir yaklaşımdır. iyidir güldürmüştür.
Hayallerin erken yasta göte kaçmasi durumudur bu.