bugün

entry'ler (1184)

superonline nın tablet vaat ederek satış yapması

merdiven altı telefon dolandırıcılığı yöntemiyle satış yapan superonline nın 2 yıl taahhüt üzerine tablet veriyoruz diyerek halkı kandırması rezaletidir.

5 yıldır superonline kullanıcısı olduğuma lanet ettirmiştir.

"2 yıl taahhüt verirseniz size tablet hediye ediyoruz. Dur bakim stoklara... evet tablet varmış yakın zamanda tarafınıza yönlendirecekler, adresi söylersiniz. Evinize teslim edecekler. Onaylıyor musunuz dediler! " Onayladık.

Küçük kızıma da tablet sözü verdim. 10 gün geçti superonline ı aradığımda "stokta tablet kalmamış sizi 2 yıl tahahütlü paketten devam ettiriyoruz." dedi yüzsüzler.

birde yaptıkları çok normalmiş gibi konuşmuyorlar mı...

şikayet var sitesinde de başkalarına da aynı satış yöntemiyle internet paketi sattıklarını görünce vallahi pes dedim. böyle mi büyüyor şirketler türkiye de!!! yazıklar olsun!

jolly tour

aman uzak durun. erken tatil fırsatı diye tatil satarlar parayı da peşin alırlar. tatile 1 hafta kala yeterli katılım olmadı ödediğiniz parayı geri verelim derler. paranızı tl bazında piç ederler.

aynı muadil tarihi başka tarihe alabilir miyim diye sorduğumda ise yeni fiyatlardan alabilir siniz derler.

havakent

taşoluk 1 projesini sahiplerine geçte olsa teslim eden kooperatif. güzel ve yatırımcılarına kazandıran bir proje oldu. bu devirde zaten ev ancak kooperatifle alınır. işlerini şeffaf yaptıkları sürece talep artacaktır. emeği geçenleri tebrik ediyorum. umarım diğer yatırımcılarına da kazandırır ve evlerini teslim ederler.

bosch

aman diyim uzak durun. ürünü sattıktan sonra ilgili bulamazsınız. arçelik alıyorum kafamda vicdanımda rahat. yerli malı yurdun malı sonuçta.

efendiler bu akşam şampiyonluğumuzu ilan ediyoruz

beşiktaşın 21 Mart 2021 akşamı fenerbahçeyi yenmesi ile birlikte ilan edeceği şampiyonluğun haberidir.

asılsın bayraklar, yakılsın meşaleler. çalıştırılsın yat ve gemi motorları... beşiktaş deniz donanması dolmabahçeye şampiyonluk kutlamaya geliyor.

17 ocak 2021 beşiktaş galatasaray maçı

Fatih Terim'in rakip Barcelonaymış gibi taktikle çıktığı maçtır. Top, kırmızı karta kadar hep Beşiktaş taydı. Kırmızı karttan sonra ne değişti? Sadece beceriksiz Beşiktaş forveti gol attı. Kırmızı kartta doğruydu bu arada.

masumlar apartmanı

yakarsa bu dünyayı gülben yakar.

akp li akrabaya ekonomi çok kötü demek

nerde çok kötü avm lerin hepsi dolu herkesin altında araba. cevabını alacaksınızdır.

havakent

4 bloktan oluşan taşoluk 1 projesini eylül 2020 de teslim edeceğini söyleyen kooperatif. covid nedeniyle teslim tarihi 2021 başı olarak revize edilmiştir.

şu anda 4 blok kara bina halinde ve bloklardan birinin dış cephesine 2-3 işçiyle başlanmıştır. bu hızla gidilirse 2021 sonu teslim edilirse yatırımcıları şükretsin derim.

ama dedikleri gibi 2021 başında proje teslim edilirse diğer yapacakları projeler kapışılır.

kooperatif olm bu yok öyle 3 kuruşa 5 köfte diyene de cevap veremezsin. adamlar haklı!

ayrıca yaptıkları projelerin inşaat aşamaları youtube dan canlı olarak yayınlamaktadır ve yatırımcıların hisse payları e devlette görünmektedir.

bosch marka beyaz eşya almıyoruz kampanyası

kalitesiz ürünler sunan rezil yetkili servisi olan abartılmış bir firmadır.

aman benim gibi bosch pahalıdır iyidir ama deyip ürününü almayın. garanti süresi bittikten sonra ürün sizindir. Bosch ile ilgisi kalmamıştır.

istedikleri tamir ücreti= ürünün orijinal ücreti x 0.5 (fix)

buzdolabı tamiri için 2170 TL istediler. yazıklar olsun! eve usta çağırdık 800 TL ye hallederiz dediler.

yaşlıları pistten alalım

evet yaramaz dedelerimizi sokaklardan alıp evlerine götürme zamanı geldi.

ulan hayatımızı perişan edecekler. hangi biriyle uğraşacan. amca var, dede hala var, yenge var... var da var.

hepsinin aynı anda hasta olacağı ihtimali aklıma geliyor.

bunları düşünürken benim psikoloji gitti.

şimdi bunlar bütün gün gezmekten fosur fosur uyuyor. ben bunları düşünmekten kafayı yedim hımmınnaaa !!

esenler 15 temmuz millet bahçesi

dün ilk defa eşim ve 3 aylık kızımla gidip görmek istedim.

Parkın girişine yaklaşırken dumanların yükseldiğini görüp, yanık kokusuna anlam vermeye çalışırken parkın yandığını sandım. Hadi hayırlısı deyip yolumuza bebek arabasıyla devam ettik.

Fakat ilerledikçe anladım ki bu otoban kenarındaki küçük yeşil alanda bile mangal yapmayı tercih eden türk ve suriyeli halkın sözde mangal keyfiydi bu duman ve koku.

Parkın girişinden ilerlemeye devam ettikçe sağlı sollu mangal dumanlarının arasından geçerken bebeğimize oksijen soluması yerine duman solumasını sağladık.

parktaki insan kalabalığına baktığımda metrekareye kaç Suriyeli düştüğünü hesaplamaya çalıştım.

bayır aşağı bir yeşillikte küçük bir gölge bulup eşim ve bebeğimizle soluklandıktan yarım saat sonra evimizin yolunu tuttuk.

istanbul'da kendimi bir kere daha şam'da bir turist gibi hissederek gezimizi tamamladık.

kim sandıkta hile yapıldı diyorsa kaybetmiştir

etme bulma dünyası... akp neyi kınadı ise başlarına geldi.

yağ kuyruğu dediler, halk 2019 da domates kuyruğuna girdi.

sandıkta hile yapılmaz, yapılamaz, imkansız dediler şimdi oylar geçersiz hile yapıldı yaygarası koparılıyor.

31 mart 2019 türkiye nin demokrasi ile imtihanı

sınıfta kaldığımız imtihandır.

YSK nın bağımsızlığı sorgulanmıştır ve 12 saat boyunca %2 lik seçim sonucu açıklanmamıştır.

oylar başa baş seviyesinde iken kazandık deyip sokaklara teşekkürler istanbul yazılmıştır.

YSK nın açıklama yapıp AA sonuçları kafasına göre yazıyor demesi,

Tüm basın yayın organlarının AA sonuçlarını yayımlama zorunluluğu olması,

Ekrem imamoğlu konuşmalarını sadece fox tv nin yayınlaması.

akp den yetkililerin 3000 oyla kazandık deyip tüm basının bunu yayınlaması.

ysk imamoğlu önde dediği halde basının sonuçları yayımlayamaması.

dünya ya Türkiye'de seçimlerin hangi ortamda yapıldığını göstermiştir. istanbul haritada kızarırken yetkililerin yüzlerinin kızarmaması... yazık!

yenilgiyi kabullenemeyen kişi

(bkz: binali yıldırım)
(bkz: akp)

kul hakkı yemeden kabul edin, tebrik edin, tekrar çalışıp geri alın. bu kadar basit.

akp hükümeti ekonomiyi yönetemedi halk kulağını çekti güzel bir ders verdi.

imamoğlu görevinde çalışmaz ise yine halk cezayı keser.

tayyip ekonomiyi düzeltirse önümüzdeki 4.5 sene yine toplar oyları. bu kadar basit.

akpnin istanbul seçim sonuçlarına itiraz etmesi

yenilgiyi kabul etmek erdemliktir. çalışarak istanbul'da geri alınır.

bundan sonra böyle çalışana oy var, ekonomiyi iyi yönetene oy var. millet uyandı.

halk cebine bakar. ekonomiyi iyi yönetin tekrar oyları alın.

kul hakkı yemeyin. imamoğlu'nun hakkını verin. size de bu yakışır.

anadolu ajansı

bu kurumda çalışanlar insan içine nasıl çıkacak, ne diyecek siniz?

satılmış medya

bu millet palavra haberlerinizi, anti demokratik yayınlarınızı ve bunları yayınlarken attığınız kahkahaları unutmayacak.

anadolu ajansı

Mustafa Kemal Atatürk, Halide Edip Adıvar ve Yunus Nadi tarafından 6 Nisan 1920'de kurulan anadolu ajansı, kurucularını mezarında ters çevirmeyi başardı.

kimden korktuğu anlaşılmayan haber ajansıdır.

80 milyon anadolu ajansını bekliyor

artık yeter! haklının hakkını haklıya verin.

kimden korkuyor kimden talimat bekliyor sunuz?

imamoğlu istanbul'un yeni belediye başkanıdır diyecek siniz!