bugün

Buse Narcı-özcan deniz aşkı buna örnektir.
çıkar ilişkisidir. iki taraf da aynı enerjiyi paylaşmalı. 40 yaşında adam ne lan on sene sonra moruk, 20 yaşında çıtır 30 yaşında güzelliğin zirvesinde.
kimseyi ilgilendirmeyen aşk.

20 yaştan fazla olmazsa ve kız en az 19 yaşında olursa fark önemsiz.
eğer bu kırklık amcam bred pitt kadar delikanlıysa neden olmasındır.
Benim amca diyeceğim adama aşkım diyen yaşıtım kız la bana yeğenim diyecek adamın aşkıdır. hıamınaaa.
20 yaşındaki kız 400000 $ aşkı.

Ben 20 yaş farklı aşka inanmıyorum. Hele ki kız 20 yasındaysa. Hadi 8 max. Olsun ama 20 yaş nedir?

Ayrıca babamla arası 4 yaş olurdu... Olmaz.
nakit sıkıntısı çeken kızla babam yaşındaki adamın aşkıdır.
çoğu aşk değil çıkar ilişkisidir.
kimseyi ilgilendirmez ancak düşününce akılda kızı yaşındaki, babası yaşındaki kelimeleri dönmeye başlıyor. belki de sorun şahsımda, 40 yaş üstü insanlar genelde babayı çağrıştırıyor.
para varsa yaşın önemi yoktur aşkıdır.
aşkın yaşı yoktur ama son zamanlarda dolarla kurulan bağ. Yine de bize ne.
yanlislarla dolu iliskidir. (bkz: yasak ask)
40 yasında destekletecegim gorus.
Aradaki 20 yasa normal diyenler 30 yasindaki adamin 10 yasindaki kizla evlenmesine karsi cikiyor.
adam 21 yaşında iken kızımız 1 yaşında annesinden meme emiyordu, şimdi roller değişti. Öyle olağanüstü bir aşktır işte bu.
kızın gideri, adamın geliri olduğuna delalettir.
ayrıca;
(bkz: yaşlı adam yoktur az para vardır)
tamamen duygusal olan karşılıklı alışverişin bulunduğu aşktır.adam kıza sahip olur, kız paralara .
adamda para vardır. tek açıklaması budur. kızlar paraya sineğin tezeğe çekildiği gibi çekilirler.
iki tarafın beklentileri göz önüne alındığında en ideal aşktır. Kızlar hani her platformda - adam gibi adam istiyorum yeaa. Diye bağırıyorsunuz ya işte günümüz şartlarında bir erkeğin o normlara gelmesi 30 lu yaşların sonunu buluyor. 40 yaşındaki erkek ekonomik anlamda güçlenmiştir,kişiliği oturmuştur. Kariyerini yapmıştır. Kadınlar konusunda deneyimlidir bir kadının ne istediğini bilecek tecrübeye ve olgunluğa sahiptir. Cinsel güç ve deneyimin doruklarındadır.

Şimdi bu saydığımız kriterlerdeki erkek cinsel çekiciliğinin doruğundaki çocuksuluğu ve enerjisiyle kendini genç hissettirecek 20 lik hatunu tercih eder tabiki. Sonuçta beklentiler karşılıklı.

Bu durumda benim 40 yaşındayken sevgilim olacak olan kız şuan 13 yaşında ve castiiğnn diye zırlıyor. Böyle düşününce pek hoş olmadı ama neyse. 7 yıl sonra beklerim bebek.
70 yaşında erkek, 13 yaşında kız çocuğu evliliğinden daha anlaşılabilir, daha normaldir.
(bkz: hüseyin üzmez)
Ahşu paranın gözü kör olsun. Bırakın yok sevgiymiş bilmem neymiş. 20 yaşındaki kanı kaynayan kızla kalmışa su yürümesi iÇin ilaÇ alması gereken biri nekadar uygun olabilirki.
aşkların en asilidir.
normaldir. ben 86 yaşında bir dede olarak, taliplerimi bekliyorum. 18-86 yaş arası herkese açığım. evet.
babalı kızlı ilişkisidir lan saçmalamayın dürrükler..

bir ilişki.
beni ilgilendirmeyen..
gerçi beni ne ilgilendiriyor o da bir muamma ya neyse konu o değil şimdi.
ilişkiyi yaşayan kişiler (erkek ve kız) için sorun yoksa bizim için de yoktur dediğim ilişki.