bugün

fenerbahçe'nin cezası sebebiyle seyircisiz oynanacak olan ilk hafta karşılaşması.

başlama saati 21:45
maçın hakemi bülent yıldırım imiş.
mamadou niang'ın tabii ki oynamayacağı maç.ulan ne görgüsüz adamlarsınız,bir gün önce maç yapmış adamı anında getirip oynatıyorsunuz hemen. *
fenerbahçemin klasik çubuklu formasıyla oynayacağı karşılaşma. sahaya çıkan ilk 11 ise şu şekildedir:

volkan

gökhan lugano bilica a.santos

emre cristian

mehmet topuz alex stoch

semih

edit: bu entry'nin nesini eksilersin be arkadaşım, bir anlasam. fenerbahçe'nin ilk 11'i mi batıyor sana, yoksa klasik çubuklu forması mı? ama fenerbahçe'nin adı bile batıyor sana di mi, pardon.
fenerbahçe'nin şu an için en iyi kadrosu bu değildir. Cristian kazmasının yerine topuz olmalı, topuz'un yerine ise sakatlığı geçince dia monte edilmeli. ayrıca şu takım da defansta gökhan, lugano, santos,volkan ve orta saha da emre ve topuz'un alternatifleri yok.
Sakın selcuk, cristian, bekir, ilhan, volkan babacan demeyin sinirden kendimi sikicem
bunu göremeyen yönetim hala robinho ile uğrasıyosa fes etsin kendilerini.
fenerbahce'nin ilk 11'i volkan demirel, gökhan gönül, lugano, bilica, andre santos, mehmet topuz, cristian, emre, stoch, alex, semih.

karsi tribunlerdeki dev fenerbahce bayragi izlerken gozlerimizi yoracak gibi duruyor simdiden ama cok guzel gorunuyor.
herkezin süpriz beklediği ama febenin alacağı maç.
fenerbahçe adına sezonun ilk golü dakika 7 semih. yine alex asisti.
bu alexin fbdeki 90 ıncı asisti olmuş gol sayısıda 84.
edit:yuh bunadamı eksi.
aha bir eksi daha ver çaktı alex 85 oldu.
fenerbahçe nin 1-0 öne geçtiği maçtır.
alex:1 antalyaspor:0
antalyanın hatasından dolayı febe öne geçmiştir. young semih haybeye gir gol atmıştır.
alex'in ara pasıyla topla buluşan semih düzgün bir vuruşla golü yaptı.
mehmet topuz'un kayserispor'daki saç modeline geri dönmüş şekilde çıktığı maç.
2-0 dk 13 semih.

21.45 te başlamış müsabaka.
semih yine sahnede 2 0 oldu.müthiş pas mehmetten geldi.
an itibari ile 2-0 olmuştur.
sevişen türk'ün 15 dakika dolmadan 2 gol attığı maç.

bir galatasaraylı olarak sevindim. fenerbahçe'nin önde olmasına değil de, şu adamın hak ettiğini bulmasına. "gördünüz mü orospu çocukları, koyduğunuzda nasıl takır takır sallıyorum, ömrümü yediniz" diyebilmesine. heheyt, aslanım benim be.
antalyaspor takımının da bizle beraber izlemeyi tercih ettiği maçtır efendim.
22 dakika itibariyle antalyasporun pas ortalamasının 2,5 alt olduğu karşılaşma.fb kanatları kullanıp sürekli pas yapıyor.domine etti karşıaşmayı.
alex' in golüyle 3-0 fenerbahçe önde. asist semih şentürk.
ne oluyor olum 22 dakikada 3 gol alex attı bu sefer asist semih. kanatları yol geçen hanına çevirdi fb.
inanılmaz güzel gir organizasyonla fenerbahçemin skoru 3-0 yaptığı karşılaşma.

edit: bu entry'yi eksileyen arkadaşım, korkma bu kadar ya, daha var size koymamıza. işte ben buna gülüyorum ya. eksile eksile.
antalyaspor'un maça sanki hiç idman yapmamış, sokaktan 11 tane birbirini tanımayan vatandaş getirilerek sahaya sürülmüş
bir ekip görüntüsü var. fenevbahçe'ye iyi kredi tanıdılar.
(bkz: alex &semih aş)
+7 gole doğru giden maç. rijkaard al canımı * ne hallere düştük.